zo extreem had ik het nu ook niet bekeken. maar de man is duidelijk in zijn anti-oekraïense standpunten en zal dus gewoon alles weigeren te ondertekenen wat het land helpt. in het beste geval krijg je dan een Bulgarije situatie waarin de regering pro Oekraïne is en de president een poetinpopje. in het slechtste geval wordt het Robert Fiçoquote:Op vrijdag 9 mei 2025 08:53 schreef Korenfok het volgende:
[..]
want, hij zal roemenie uit de navo halen of gaan ze ineens een JFS kopen?
dode lookalike, hooguit. Maar een dpde hoogwaardigheidsbekleder van een ander land zou een enorme klap in het gezicht zin van rusland. Laten we het hopen, targets genoeg die de wereld liever kwijt dan rijk is.quote:
De president is niet alleen heerser daar en zal ook naar de regering moeten luisteren. zelfs Slowakije onder Fico (ondanks hij echt een verhaal apart is, en een overblijfsel uit de communistische onderdrukking hervormt naar sociaal nationaal Slavisme ) steunen oekraine en liggen uiteindelijk geen echte stap in de weg.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 09:07 schreef Sabata het volgende:
[..]
zo extreem had ik het nu ook niet bekeken. maar de man is duidelijk in zijn anti-oekraïense standpunten en zal dus gewoon alles weigeren te ondertekenen wat het land helpt. in het beste geval krijg je dan een Bulgarije situatie waarin de regering pro Oekraïne is en de president een poetinpopje. in het slechtste geval wordt het Robert Fiço
Zeer onrespectvol om hun bevrijdingsdag zo te bestempelen...quote:Op vrijdag 9 mei 2025 10:17 schreef heywoodu het volgende:
Die parade is op zich wel geinig om te zien, een soort 'Parade of Nations' van tijdens de olympische openingsceremonie
Boevenbende uiteraard, met de juntas die er gezellig bij zijn, maar toch, de vlaggenparade vind ik leuk
Welke praal?quote:Op vrijdag 9 mei 2025 09:49 schreef Immerdebestebob het volgende:
Het heeft ook wel iets absurds. Met veel machtsvertoon en praal willen laten zien dat er met jou niet te sollen valt, maar ondertussen wel een totale chaos.
Nadat Poetin uit het INF stapte was er tenslotte geen reden om ook niet hetzelfde te bouwen als wat de Russen hebben. Er zijn dacht ik twee varianten: Een ballistische raket en een kruisraket. Het is een Frans initiatief, en die hebben als enige ook echte kennis en ervaring met ballistische raketten, dus MBDA zal wel een grote rol krijgen. Het programma is al sinds vorig jaar bezig. Ook Nederland doet sinds oktober 2024 mee.quote:https://bsky.app/profile/maks23.bsky.social/post/3lopxpdwzmc2v
🚀🚀🚀🚀🚀
🇫🇷France, 🇩🇪Germany, 🇮🇹Italy, 🇵🇱Poland, 🇸🇪Sweden and 🇬🇧UK will determine in June the lead contractors for the ELSA (European Long-range Strike Approach) project, aimed at developing a land-based ballistic missile with a range of up to 1,500–2,000 km.
De tijd en moeite die er in wordt gestopt om dit toneelspel op te voeren.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 10:28 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Welke praal?
Makeshift 'modern' uitziend materiaal wat toch niet naar Ukraine gaat of het nog overgebleven museumspul uit '14-'17? Want de zooi uit '40-'45 is inmiddels ook al ingezet en vernietigd.
Luchtverdedigingschineesquote:
Al die kutplaatjes er tussen, maakt het simpelweg onleesbaar.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 10:29 schreef Ulx het volgende:
[..]
Nadat Poetin uit het INF stapte was er tenslotte geen reden om ook niet hetzelfde te bouwen als wat de Russen hebben. Er zijn dacht ik twee varianten: Een ballistische raket en een kruisraket. Het is een Frans initiatief, en die hebben als enige ook echte kennis en ervaring met ballistische raketten, dus MBDA zal wel een grote rol krijgen. Het programma is al sinds vorig jaar bezig. Ook Nederland doet sinds oktober 2024 mee.
Inmiddels zijn de ruiters weer echt te paard.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 10:19 schreef heywoodu het volgende:
En de Russian Knights van de partij, sowieso +1
Jammer dat het Russen zijn.
Het is geen boevenbende?quote:Op vrijdag 9 mei 2025 10:22 schreef Chadi het volgende:
[..]
Zeer onrespectvol om hun bevrijdingsdag zo te bestempelen...
Bezettingsdag.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 10:22 schreef Chadi het volgende:
[..]
Zeer onrespectvol om hun bevrijdingsdag zo te bestempelen...
Op 9 mei 2026 spelen de Ruzzian Knights (ik moest ze opzoeken) met papieren vliegtuigjesquote:Op vrijdag 9 mei 2025 10:33 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Inmiddels zijn de ruiters weer echt te paard.
Mechanisch materieel is boemstukaandiggelen.
Maar is het ook respectloos?quote:Op vrijdag 9 mei 2025 10:22 schreef Chadi het volgende:
[..]
Zeer onrespectvol om hun bevrijdingsdag zo te bestempelen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |