Ik ben geen islamofascist. Jammer.quote:Op maandag 5 mei 2025 12:40 schreef RotatoR het volgende:
[..]
'zionisten' is een hondenfluitje van de islamofascisten.
Zou je willen stoppen met die bullshit over de Nederlanders tijdens WOII - wat doe je hier eigenlijk? Ga lekker naar Palestina - kun je daar je bijdrage leveren aan het gevecht tegen de joden.quote:Op maandag 5 mei 2025 12:38 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Ik ben geen jodenhater, ik haat zionisten. Zou je je tweehandse poging om mij de mond te snoeren kunnen stoppen?
Tribalisme.quote:Op maandag 5 mei 2025 12:38 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Hoe krijg je deze onbeschrijfelijke onzin uit je pen?
Hier is veel over te vinden. Veel Nederlanders waren fout ook. Tis ok, niet schamen.quote:Op maandag 5 mei 2025 12:44 schreef matspontius het volgende:
[..]
Zou je willen stoppen met die bullshit over de Nederlanders tijdens WOII - wat doe je hier eigenlijk? Ga lekker naar Palestina - kun je daar je bijdrage leveren aan het gevecht tegen de joden.
Zionisme is een politieke beweging die streeft naar een Joodse staat in Israel. Het is gebaseerd op het verlangen van het Joodse volk om terug te keren naar het land Israel
Je haat wel zionisten maar geen joden![]()
Hoe simpel kun je zijn. Sowieso iemand haten - een geweldige eigenschap. weten we gelijk uit welk hout je gesneden bent
Bipolair, ik ben Iraans Koerdisch en geen soenniet. Are u ok?quote:Op maandag 5 mei 2025 12:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Tribalisme,
Dat is de islamofacistische methode.
Zeg iets, hoe klein ook, tegen die religie en de hele vuilbak anti-Westerse, anti-Amerikaanse, anti-'Zionistische' gaat direct open.
Zelfreflectie? Onbestaand in die hoek. Blinde volgelingen die zo precair in het leven staan dat alles wat gezien wordt als aanval op hun religie direct tot zowel verbale als fysieke diarree leidt
Ze zijn natuurlijk vrij om mee te doen, maar het is minder hun geschiedenis.quote:
Dan zou ik me eens wat drukker maken om het lot van hersendood geslagen vrouwen in Iran en de wijze waarop Turkije met Koerden omspringt. Of sowieso, de grootschalige onderdrukking van sji'ieten en alevieten, misschien ook wat pittige postjes waard. Is maar een tip.quote:Op maandag 5 mei 2025 12:47 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Bipolair, ik ben Iraans Koerdisch en geen soenniet. Are u ok?
jij kent mijn agenda? 🤣 We zitten hier niet allemaal 24/7.quote:Op maandag 5 mei 2025 12:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dan zou ik me eens wat drukker maken om het lot van hersendood geslagen vrouwen in Iran en de wijze waarop Turkije met Koerden omspringt. Of sowieso, de grootschalige onderdrukking van sji'ieten en alevieten, misschien ook wat pittige postjes waard. Is maar een tip.
Gaat niet gebeuren, want... tromgeroffel: tribalisme. De rijen sluiten nu eenmaal altijd bij die religie. Daarom dus vol op 't orgel wanneer het externe boemannen betreft. En natuurlijk dikke plakken stront schijten op Nederland. Hoef je niet teveel zelf na te denken.
Doen er Israelische oorlogsmisdadigers mee in deze herdenking? Dat is nieuw voor mij. Misschien moet je je eens verdiepen in het verschil tussen een Zwarte Piet protest en deze shit? Welke regel moeten we in Nederland precies gaan veranderen?quote:
Ik geloof hier geen bal van. Iraniërs behoren tot de best geïntegreerde migrantengroepen in Nederland en zijn veelal pro-Israël. Je bent een troll die zijn (ik geloof evenmin dat je een vrouw bent) 30 seconds of fame heeft.quote:Op maandag 5 mei 2025 12:47 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Bipolair, ik ben Iraans Koerdisch en geen soenniet. Are u ok?
Het ondenkbare is mogelijk.quote:Op maandag 5 mei 2025 12:58 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Doen er Israelische oorlogsmisdadigers mee in deze herdenking? Dat is nieuw voor mij. Misschien moet je je eens verdiepen in het verschil tussen een Zwarte Piet protest en deze shit? Welke regel moeten we in Nederland precies gaan veranderen?
Misschien heeft Brekelmans wel dadels uit de bezette westelijke Jordaanoever gegeten. Medeplichtig!quote:Op maandag 5 mei 2025 12:58 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Doen er Israelische oorlogsmisdadigers mee in deze herdenking? Dat is nieuw voor mij. Misschien moet je je eens verdiepen in het verschil tussen een Zwarte Piet protest en deze shit?
Iraans Koerdisch, oorspronkelijk. Weggejaagd naar de bergen in Turkije.quote:Op maandag 5 mei 2025 12:59 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Ik geloof hier geen bal van. Iraniërs behoren tot de best geïntegreerde migrantengroepen in Nederland en zijn veelal pro-Israël. Je bent troll die zijn (ik geloof evenmin dat je een vrouw bent) 30 seconds of fame heeft.
Deze halve gare vanaf nu gewoon negeren - beste remedie tegen dit soortquote:Op maandag 5 mei 2025 13:01 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Iraans Koerdisch, oorspronkelijk. Weggejaagd naar de bergen in Turkije.
Je vindt het lastig dat ik je gedachten en vooroordelen niet bevestig.
Het enige wat deze demonstranten bereikt hebben is meer sympathie voor Israel en minder voor Gazanen. Moeilijker is het niet.quote:
Nee, je verkoopt onzin.quote:Op maandag 5 mei 2025 13:01 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Iraans Koerdisch, oorspronkelijk. Weggejaagd naar de bergen in Turkije.
Je vindt het lastig dat ik je gedachten en vooroordelen niet bevestig.
En altijd weer het wijzen op anderen als het eigen gedrag veroordeeld wordt.quote:Op maandag 5 mei 2025 12:26 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Dan kun je je herdenking ook stoppen. Tenslotte was NL de eerste 2 jaar PRIMA te spreken over de Duitsers omdat ze er geld aan verdienden.
Verklaart meteen ook waarom veel Nederlanders fout waren tijdens de oorlog
Achtergesteld bergvolk houdt er doorgaans anti-westerse en anti-joodse opvattingen op na dus je bevestigt de vooroordelen.quote:Op maandag 5 mei 2025 13:01 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Iraans Koerdisch, oorspronkelijk. Weggejaagd naar de bergen in Turkije.
Je vindt het lastig dat ik je gedachten en vooroordelen niet bevestig.
Pas hier een beetje mee op. Het zijn veelal slecht geïntegreerde Marokkanen en Turken die antisemitisch zijn, terwijl ironisch genoeg Joden in Marokko en het Ottomaanse Rijk relatief veel vrijheid haddenquote:Op maandag 5 mei 2025 13:13 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Achtergesteld bergvolk houdt er doorgaans anti-westerse en anti-joodse opvattingen op na dus je bevestigt de vooroordelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |