Toen ik in Kenia was had ik ook graag de Sheldrick foundation willen bezoeken. Maar hun hoofdlocatie in Nairobi was te ver van waar ik was, en ik had maar kort de tijd. Daarnaast is daar maar 1 bezoektijd, ca 15 uur wanneer de weesukkies vanuit Nairobi NP komen naar de slaapvertrekken.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 18:13 schreef z80 het volgende:
[..]
Olifanten zijn leuke dieren. Bij verschillende opvang locaties in Azië geweest. En dan niet de kermisattractie met geketende dieren. Maar ruim opgezette gebieden waar de olifanten konden leven.
En het jonge spul is helemaal leuk. Mocht bij 1 locatie ook tussen de bezoekers door lopen, onder toezicht van ma fant. Speels en lomp zijn ze nog. En willen graag aandacht. Net kleine kinderen.
Allemaal uit angst voor een tegengeluid. Slappe toei.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 17:46 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Maar nu laat ze zien dat ze wel wat "doet". Telefoon van burgemeesters en CvdK aannemen doet ze niet, luisteren naar medewerkers of ketenpartners doet ze niet, AZC's bezoeken doet ze niet.
Snap niet waarom ze daar bang voor is, ze doet er toch niets meequote:Op zaterdag 3 mei 2025 18:37 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Allemaal uit angst voor een tegengeluid. Slappe toei.
Nee, maar omdat ze de materie nauwelijks kent zal ze snel in een hoek gedrukt worden.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 18:38 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Snap niet waarom ze daar bang voor is, ze doet er toch niets mee
Het is geen afgangquote:Op zaterdag 3 mei 2025 16:58 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik ben in het aller-allerlaatste obstakel gestrand.
We moesten ergens overheen klimmen langs een elastisch touw. Ik heb het vier keer geprobeerd, maar het touw rekte telkens zo uit onder mijn lichaamsgewicht en ik vond het eng.
Ik vraag me alsnog af of het gelukt zou zijn, misschien was er een andere manier geweest om het te doen of zo.
Het is zo'n afgang
Nóg strenger?quote:Op zaterdag 3 mei 2025 18:19 schreef derLudolf het volgende:
Hoewel het asielbeleid best wat strenger mag in mijn ogen, snapt Faber het gewoon niet. Als dat geld al is geoormerkt voor "dagje Efteling" dat is dat geld daar al, dat vloeit niet meer terug naar de lopende bankrekening van de overheid ofzo.
Ze is misschien minister maar zeker geen politicus.
Op zaterdag 3 mei 2025 19:31 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Alsje haar optreden in dat licht blijft zien dan zie je het gevaar niet. Ze is goed in haar werk. Haar werk is iets anders dan wat jij denkt dat het is of zou moeten zijn.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 18:51 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Nee, maar omdat ze de materie nauwelijks kent zal ze snel in een hoek gedrukt worden.
Als het niet zo triest was is het dolkomisch om haar in de kamer te zien en antwoorden op kamervragen geven. Ze weet echt nauwelijks iets, moet door haar ambtenaren gecorrigeerd worden. De kamerleden in zo'n commissiedebat weten wel van de hoed en de rand en slaan haar ook met kennis om de oren.
Ik kijk soms omdat het haast een soort komedie is.
Je hebt hier zoveel gelijk in.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 19:49 schreef sigme het volgende:
[..]
Alsje haar optreden in dat licht blijft zien dan zie je het gevaar niet. Ze is goed in haar werk. Haar werk is iets anders dan wat jij denkt dat het is of zou moeten zijn.
Ze blijft minister ondanks dat mensen die een minister zouden moeten afrekenen op ministerswerk, dat niet doen. En staatsrecht werkt op “blijkbaar is dit wel/niet toelaatbaar”.
En jij hebt hier ook heel veel gelijk in.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 18:59 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Het is geen afgangje hebt gesport, je hebt het tot het laatste obstakel volgehouden, je hebt het niet één maar zelfs vier keer geprobeerd en toen je het eng vond, heb je jezelf toegestaan naar dat gevoel te luisteren en te stoppen, wat belangrijker is dan een of ander vinkje dat je alle obstakels hebt gedaan. Dat is een staaltje zelfzorg/zelfliefde van heb ik jou daar
dat voelt misschien nog niet zo, maar als je het maar vaak genoeg doet dan komt dat vanzelf
![]()
En dan maakt het dus óók niet meer uit hoeveel dames wel alle obstakels hebben gedaan. Jij hebt geluisterd naar wat je op dat moment nodig had, dat is alles wat relevant is. Het wel of niet voltooien van een obstakel an sich zegt niks over jou als persoon.
Ondanks of omdat?quote:Op zaterdag 3 mei 2025 19:49 schreef sigme het volgende:
[..]
Alsje haar optreden in dat licht blijft zien dan zie je het gevaar niet. Ze is goed in haar werk. Haar werk is iets anders dan wat jij denkt dat het is of zou moeten zijn.
Ze blijft minister ondanks dat mensen die een minister zouden moeten afrekenen op ministerswerk, dat niet doen. En staatsrecht werkt op “blijkbaar is dit wel/niet toelaatbaar”.
Nou ja, in de ogen van aanhangers levert ze denk ik wel degelijk.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 20:32 schreef Kaatje1 het volgende:
Maar ze levert nul niets nada. Enige wat ze doet (en dat bedoel jij waarschijnlijk) is de boel vaster dan vast laten lopen om echt een crisis te kunnen uitroepen. En daarom laat wilders haar ook zitten (naast dat hij verder niemand heeft).
Ik ben een trotse woke-gek hoor. Maar dan het echte woke en niet de verzamelput voor mensen die niet onder woorden kunnen brengen waar ze tegen zijn en vooral waarom ze tegen zijn en het dan maar de term "woke" geven.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 21:17 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Nou ja, in de ogen van aanhangers levert ze denk ik wel degelijk.
Ze maakt een punt door geen lintje te willen geven aan COA vrijwilligers. Ze zorgt ervoor dat het uitje naar de Efteling niet doorgaat. Dat zijn waarschijnlijk dingen waarvan aanhangers vinden dat het belachelijk is dat dat zou gaan gebeuren, die nu of niet gebeuren of alsnog maar wel na heel veel aandacht voor haar standpunt. Ze 'staat op' tegen de linkse woke cultuur die haar aanhangers waarschijnlijk zien maar niet aanspreekt.
Linkse woke cultuur / woke-gekkies overigens gebruikt als terminologie die door de aanhangers van Wilders/Faber regelmatig gebezigd wordt, niet mijn eigen mening over links, voor de duidelijkheid
En dan de 2e wijn erbijquote:Op zaterdag 3 mei 2025 21:35 schreef Blues het volgende:
Zo gevaarlijk om TV te kijken![]()
Ilja Gort was hoog in de Italiaanse bergen bij een boerin die Bitto kaas maakt, g op zoek, megaduur.
Besteld![]()
![]()
![]()
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Bitto
Wat een prachtig portret zo met die fotootjesquote:Op zaterdag 3 mei 2025 15:05 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Er hangt al heel lang bij de John Frost brug (de commandant van "A bridge too far" (ff voor het gemak) een plaquette over de Airborne landingen. En die plaquette is van de week gestolen (ze hebben een ijzerzaag moeten gebruiken). Even tot hier zal er vanavond aandacht aan besteden en hebben een alternatieve plaquette gemaakt van foto;s van soldaten [ afbeelding ]
Smeerzeep, daarvoor wordt groene zeep toch ook gebruikt.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:29 schreef Lucky_Strike het volgende:
Zou dit een soort groene zeep zijn? @:sigme weet dit misschien wel.
https://www.dm.de/denkmit-schmierseife-gold-p4010355247261.html
[ afbeelding ]
Ja, heel mooi.en betekenisvol, al zijn jongens (want vaak zo ontzettend jong) erbij.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:27 schreef Blues het volgende:
[..]
Wat een prachtig portret zo met die fotootjes
Ik heb werkelijk geen idee. Je zou wel gelijk kunnen hebben.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:35 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Smeerzeep, daarvoor wordt groene zeep toch ook gebruikt.
En op die potten van Tricel staat toch ook goudzeep?
Ik kom eigenlijk nooit bij de DM en ook zelden bij eentje in de buurt, maar zal er es een keer aan ruikenquote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:50 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik heb werkelijk geen idee. Je zou wel gelijk kunnen hebben.
Meestal als allesreiniger. Of om een vlek van een tuintegel te halen, om de groene aanslag van tuinmeubels te halen. De emmers gebruik ik om ergens een papje op te maken, zoals op de aanslag in het toilet.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 22:57 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik kom nooit bij de DM en ook zelden bij eentje in de buurt, maar zal er es een keer aan ruiken![]()
Waarvoor gebruik je groene zeep?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |