LinkedIN zit echt vol met zichzelf overschattende seminarcisten inderdaad. Met tags onder hun naam als: verbinder, rebel, tegendraads etc.quote:Op donderdag 1 mei 2025 07:42 schreef Qarrad het volgende:
LinkedIn heb ik er vorig jaar al afgegooid omdat dat mensen hun dagboek werd, TikTok of Insta nooit gehad en op Facebook zat ik alleen maar hersenloze content en ads te scrollen in plaats van te connecten met de hele wereld dus dat heb ik ook niet meer.
Alleen wel jammer dat je hersenen dan zo schakelen dat je andere onzin gaat opzoeken. Hallo Reddit
Alledrie mensen trouwens die toevallig iets in het mediawereldje doen, en al veelvuldig in artikelen hebben gebedeld om aandacht, sorry awareness vroegen voor dit probleem. Stop met social media als je zelf vindt dat het een probleem voor je is, maar waarom moet dit weer zo geforceerd tot het zoveelste jaarlijkse terugkerende fenomeen gemaakt worden?quote:Dit is het tweede jaar dat Jan Bruin, Rutger Wessels en Janna Nieuwenhuijzen mensen proberen mee te krijgen in hun idee om 31 dagen helemaal te kappen met sociale media.
De kleine man weet (nog)niet dat de hoge omes/boeren niet lezen of schrijven willen.quote:Op donderdag 1 mei 2025 09:16 schreef ems. het volgende:
Heel handig voor de kleine man zonder enige controle over zichzelf.
Ik heb ook wel andere SM die ik gebruik maar alles heel weinigquote:Op donderdag 1 mei 2025 13:47 schreef StateOfMind het volgende:
Als je Fok en YouTube onder social media verstaat, dan gebruik ik alleen die 2.
Al die overige social media apps als Facebook, Twitter/X, Instagram, TikTok en weet ik veel wat allemaal nog meer heb ik nog nooit gehad of gebruikt, en nog nooit enige behoefte aan gehad.
En op YouTube kijk ik voornamelijk naar filmpjes over games en gaming, tech en geschiedenis.
SM 😱quote:Op donderdag 1 mei 2025 14:10 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik heb ook wel andere SM die ik gebruik maar alles heel weinig
Voor mij hetzelfde eigenlijk.quote:Op donderdag 1 mei 2025 13:47 schreef StateOfMind het volgende:
Als je Fok en YouTube onder social media verstaat, dan gebruik ik alleen die 2.
Al die overige social media apps als Facebook, Twitter/X, Instagram, TikTok en weet ik veel wat allemaal nog meer heb ik nog nooit gehad of gebruikt, en nog nooit enige behoefte aan gehad.
En op YouTube kijk ik voornamelijk naar filmpjes over games en gaming, tech en geschiedenis.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |