Lijkt me beter voor iedereen van wel. Brrr.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:57 schreef DKUp het volgende:
Olof: Ikkkkkuh bennnuh geeeeeeehn man om alleeehn tuh tzaain!
En hoe smaakte je schoen? 🤣quote:Op woensdag 14 mei 2025 18:03 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ben de aflevering van gister aan het terugkijken. Als straks blijkt dat Gio en Hinke bij elkaar blijven dan eet ik m’n schoen op.Hoe leuk zou dat zijn.
Ik loop nog 2 afleveringen achter door voetbal en gister Eurovisiesongfestival. Maar wat geweldig als dit een succes is. Dan is het seizoen geslaagd.quote:
Voor die kwetsbaarheid moet je aandacht hebben. En niet alleen voor jezelf. Stefan gaat er voor mijn gevoel wel goed mee om, alleen als je moet vechten tegen een narcist om je gehoord te voelen trek je sowieso aan het kortste eind. Jammer.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 20:57 schreef Pisces29 het volgende:
Ik vind Stefan een kwetsbaar jong jongetje. Groot rugzakje voor liefdesverdriet uit het verleden. Zou ik geen zin in hebben. Dennis een dominant figuur. Zou ook niemand zin in moeten hebben.![]()
De ene keer laat Stefan niks horen. Daarna laat Dennis niks horen.
Ze zijn sowieso te verschillend.
???quote:Op vrijdag 16 mei 2025 23:26 schreef Duderinnetje het volgende:
Nou, Femke krijgt waarvoor ze getrouwd is: een real life soap.![]()
Zie Boulevard ed. Ze gaat haar opwachting maken in een RLS. Zoals al wel was te voorspellen.quote:
Blijkbaar verwacht men daar dan toch wel een markt voor. Anders zou daar echt niet in geïnvesteerd worden.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 23:26 schreef Duderinnetje het volgende:
Nou, Femke krijgt waarvoor ze getrouwd is: een real life soap.![]()
En Olof mag met tokkie Andy vd Meijden in de auto (dat is een ding kennelijk), dus die is zijn verborgen agenda ook lekker aan het vullen.
Wat een volk.
Zeker op Videoland, tussen alle troep.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 23:26 schreef Duderinnetje het volgende:
Nou, Femke krijgt waarvoor ze getrouwd is: een real life soap.![]()
En Olof mag met tokkie Andy vd Meijden in de auto (dat is een ding kennelijk), dus die is zijn verborgen agenda ook lekker aan het vullen.
Wat een volk.
quote:Op vrijdag 16 mei 2025 23:26 schreef Duderinnetje het volgende:
Nou, Femke krijgt waarvoor ze getrouwd is: een real life soap.![]()
En Olof mag met tokkie Andy vd Meijden in de auto (dat is een ding kennelijk), dus die is zijn verborgen agenda ook lekker aan het vullen.
Wat een volk.
Ja tuurlijk is daar markt voor, dat is het zorgwekkende van de hele 'kwestie'.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:15 schreef totebel het volgende:
[..]
Blijkbaar verwacht men daar dan toch wel een markt voor. Anders zou daar echt niet in geïnvesteerd worden.
Die vrouw heeft niks interessants of wat dan ook om ernaar te kijken. Zij gaat echt geen celeb worden hoor.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:09 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Zie Boulevard ed. Ze gaat haar opwachting maken in een RLS. Zoals al wel was te voorspellen.
Ik denk dat jij geen idee hebt van het C-status braderiefame-wereldje. Daar nemen deze mensen prima genoegen mee. Het levert een boel (financieel en materieel) op en er zijn fans zát. Kijk voor de grap eens op de socials van ex-kandidaten. Hele hordes mensen die er in aanbidding achteraan sjouwen. Jaren later nog. En die op de kortingscodes duiken op supplementen/armbandjes/tassen, die deze ex-kandidaten 'mogen' uitdelen namens allerlei fabrikanten. Vraag me niet waarom die aanbidding er is, maar met je kop op TV is voor hele hordes volk genoeg om betoverd te raken of zo.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:37 schreef roos94 het volgende:
[..]
Die vrouw heeft niks interessants of wat dan ook om ernaar te kijken. Zij gaat echt geen celeb worden hoor.
Maar wat is de check dan van RTL dat mensen niet meedoen om bekend te worden? Een vraag op een formuliertje waarbij je kunt antwoorden "nog geen idee"quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:26 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ja tuurlijk is daar markt voor, dat is het zorgwekkende van de hele 'kwestie'.
Da's wat ik de hele tijd probeer te zeggen: het is lucratief om met verborgen agenda aan dit soort shows mee te doen. Er is een hele wereld aan schnabbels en andere onzin - die wij in onze bubbel misschien niet kennen.
En hoewel de producenten van MAFS vorig jaar nog hebben bezworen beter te gaan screenen op (/tegen) die wensen 'beroemd' te worden middels deelname, werken ze het zelf in de hand. Een format als MAFS is in de eerste inzet onmogelijk. Je komt er niet met de aanmeldingen alleen. Niet in voldoende geschikt match-materiaal en niet in kijkcijferkanon-gehalte. Dus keren ze weer kaartenbakken van agency's om.
Elke keer bij MAFS en BBVL etc. is er op Twitter wel iemand die de moeite doet iedereen na te pluizen op eerdere deelname aan shows/figuratie etc. en telkens blijkt weer dat er veel mensen tussen zitten die zo uit een rolodex zijn gerold. En elk seizoen komt er wel weer iets naar buiten over 'uitgenodigd zijn zich aan te melden'. Femke en Olof stonden beiden ook ingeschreven bij een castingbureau, zo las ik laatst al weer. Dan wéét je wat voor soort lui je in huis haalt.
Leuk voor de sensatie en kijkcijfers misschien.
Maar het zou ook leuk zijn als MAFS meer voor de Gio's en Hinkes werd. Minder reuring alleen, dat wel. En misschien wordt het met lieve en schattige mensen met goede intenties dan ook te veel Boerzoektvrouw.
Ik denk dat jij er geen idee van hebt dat het gros van de mensen die vorm van Braddie-famous zijn niet schaart onder 'celeb' zijn.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:45 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik denk dat jij geen idee hebt van het C-status braderiefame-wereldje. Daar nemen deze mensen prima genoegen mee. Het levert een boel (financieel en materieel) op en er zijn fans zát. Kijk voor de grap eens op de socials van ex-kandidaten. Hele hordes mensen die er in aanbidding achteraan sjouwen. Jaren later nog. En die op de kortingscodes duiken op supplementen/armbandjes/tassen, die deze ex-kandidaten 'mogen' uitdelen namens allerlei fabrikanten. Vraag me niet waarom die aanbidding er is, maar met je kop op TV is voor hele hordes volk genoeg om betoverd te raken of zo.
Die Femke verdient nu met een presentatie op een bedrijfsfeestje van een makelaarskantoor in Boekel al meer per uur dan jij en ik, vrees ik.
Vergeet niet dat een aanzienlijk deel van de mensen niet onder de hoogopgeleiden valt.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 17:10 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Ik denk dat jij er geen idee van hebt dat het gros van de mensen die vorm van Braddie-famous zijn niet schaart onder 'celeb' zijn.
3000 aanmeldingen is, denk ik, niet genoeg om passende matches te maken. Het is niet zo dat alle 3000 geschikt zijn om a. mee te doen en dan ook nog eens b. die bijzondere matches te vormen die men wil zien.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 15:51 schreef W00fer het volgende:
[..]
Maar wat is de check dan van RTL dat mensen niet meedoen om bekend te worden? Een vraag op een formuliertje waarbij je kunt antwoorden "nog geen idee"
Patrick zei eerder in de media dat er 3000 aanmeldingen waren. Dat is of onzin, of onbegonnen werk, of het is wel ietsjes meer dan jouw Rolodex
https://www.veronicasuper(...)%2Fwww.google.com%2F
Ergens zou RTL ook wel gek zijn om boer piet van de hoek te pakken want de advertentieinkomsten zijn waar de kurk op drijft en b, niet mals. Een adverteerder gaat voor mensen in de kritieke doelgroep 25-49 echt niet betalen voor Jantje Scheeftand uit Schubbekutteveen die totaal niets te vertellen heeft.
Al moet ik zeggen dat in de eerste seizoenen er wel meer your average neighbour in zaten voor mijn gevoel.
RTL zal een mix maken. Een paar Nicole en Martijn Olof en Femke types voor de smaakmakende scenes en wellicht 3 of 4 koppels voor het feelgood succesplaatje.
Het gaat er toch niet om wat ik vind?quote:Op zaterdag 17 mei 2025 17:10 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Ik denk dat jij er geen idee van hebt dat het gros van de mensen die vorm van Braddie-famous zijn niet schaart onder 'celeb' zijn.
Ik denk dat ze wel graag in die housewives-serie had gewild. Daar moet je Porsche voor rijden, denk ik.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:51 schreef Pisces29 het volgende:
Kwam Femke daarom met haar Porsche bij het koppelsweekend? Ze was al aan het draaien voor een serie?
Persoonlijk gun ik het die lui en hun aanbidders van harte. Leef je leef!quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:58 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Het gaat er toch niet om wat ik vind?
Het gaat erom dat er een heel circuit is waarin stupid people famous zijn.
Het hele schnabbelcircuit sterft van de mensen waar bijna niemand ooit van heeft gehoord maar ze vreten er lekker van.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:45 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik denk dat jij geen idee hebt van het C-status braderiefame-wereldje. Daar nemen deze mensen prima genoegen mee. Het levert een boel (financieel en materieel) op en er zijn fans zát. Kijk voor de grap eens op de socials van ex-kandidaten. Hele hordes mensen die er in aanbidding achteraan sjouwen. Jaren later nog. En die op de kortingscodes duiken op supplementen/armbandjes/tassen, die deze ex-kandidaten 'mogen' uitdelen namens allerlei fabrikanten. Vraag me niet waarom die aanbidding er is, maar met je kop op TV is voor hele hordes volk genoeg om betoverd te raken of zo.
Die Femke verdient nu met een presentatie op een bedrijfsfeestje van een makelaarskantoor in Boekel al meer per uur dan jij en ik, vrees ik.
quote:Op zaterdag 17 mei 2025 20:09 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het hele schnabbelcircuit sterft van de mensen waar bijna niemand ooit van heeft gehoord maar ze vreten er lekker van.
Kijk maar naar lui als de Roelvinkjes ofzo, of al die kampernellie levensliedzangers uit de TROS-stal. De Sieneke’s van deze wereld.
Of ze hebben geen klik met die groep of geen zin in dat soort feestjes.quote:Op zondag 18 mei 2025 16:59 schreef W00fer het volgende:
Wat me opvalt is dat de huidige MAFS deelnemers dan bij elkaar komen op een wijnfeest in Nijmegen en Olof Bram en Dennis zijn er dan niet.
Misschien omdat zij nogal zwart werden neergezet in de serie?
Dennis is toch juist van het socializen met wijn enzo? Zo'n Rayban bril op, hippe bodywarmer?quote:Op zondag 18 mei 2025 17:03 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Of ze hebben geen klik met die groep of geen zin in dat soort feestjes.
Ik begreep Dennis wel dat hij destijds niet zin had in de polonaise door de kamer.
Ik denk ook niet dat hij een klik heeft met de meesten. (Vul ik dan even voor hem in.)quote:Op zondag 18 mei 2025 20:37 schreef W00fer het volgende:
[..]
Dennis is toch juist van het socializen met wijn enzo? Zo'n Rayban bril op, hippe bodywarmer?
Ik snap dat carnaval of een polonaise niks voor hem is. Maar een wijnfeest toch wel?
Stefan gaf voor het ontmoeten al aan zich te verheugen op de roddels en drama van de rest van de groep.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:52 schreef Yesse het volgende:
Nouja, was toch wel duidelijk dat de groep vanaf minuut 1 meer met Stefan dan met Dennis had? Die is denk ik niet echt welkom meer bij de rest
Precies dit.En ik denk ook dat ze elkaar daar ook zijn kwijt geraakt. Stefan was bezig met het groepsgevoel en daar voelde Dennis zich niet bij thuis. En toen ging hij twijfelen aan de relatie. Jammer van de manier waarop want volgens mij had hij dit prima met Stefan kunnen bespreken. Maar hij ging gelijk in de zesde versnellingquote:Op zondag 18 mei 2025 20:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Stefan gaf voor het ontmoeten al aan zich te verheugen op de roddels en drama van de rest van de groep.
Misschien is dat nou net het ene pluspunt van Dennis, dat het geen roddelnicht is.
Dat tegen Femke aan staan (van Stefan) was gewoon gênant bij dat etentje. En Femke maar blaten hoe hij haar zag.
Dennis zat toch juist te praten met Olof?quote:Op zondag 18 mei 2025 20:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Stefan gaf voor het ontmoeten al aan zich te verheugen op de roddels en drama van de rest van de groep.
Misschien is dat nou net het ene pluspunt van Dennis, dat het geen roddelnicht is.
Dat tegen Femke aan staan (van Stefan) was gewoon gênant bij dat etentje. En Femke maar blaten hoe hij haar zag.
Als je elkaar kwijt raakt omdat de een meer de lachers op zijn hand heeft dan de andere op een verjaardag dan is je relatie niet gebaseerd op dun ijs, maar op een boterhamzakje. Dan klopt het hele gelul van "dit voelt al zo vertrouwd, ik zie A B C en D als mooie dingen in hem" helemaal niet. Dat is dan allemaal gewoon fake.quote:Op zondag 18 mei 2025 21:08 schreef Yesse het volgende:
[..]
Precies dit.En ik denk ook dat ze elkaar daar ook zijn kwijt geraakt. Stefan was bezig met het groepsgevoel en daar voelde Dennis zich niet bij thuis. En toen ging hij twijfelen aan de relatie. Jammer van de manier waarop want volgens mij had hij dit prima met Stefan kunnen bespreken. Maar hij ging gelijk in de zesde versnelling
Dennis was dan ook een vermoeiend figuur dat altijd maar in de middelpunt van de belangstelling moet staan. En als het even niet om hem draait meteen met een lang gezicht in de hoek gaan zitten.quote:Op zondag 18 mei 2025 23:50 schreef W00fer het volgende:
[..]
Als je elkaar kwijt raakt omdat de een meer de lachers op zijn hand heeft dan de andere op een verjaardag dan is je relatie niet gebaseerd op dun ijs, maar op een boterhamzakje. Dan klopt het hele gelul van "dit voelt al zo vertrouwd, ik zie A B C en D als mooie dingen in hem" helemaal niet. Dat is dan allemaal gewoon fake.
Stukje narcisme.quote:Op maandag 19 mei 2025 07:38 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Dennis was dan ook een vermoeiend figuur dat altijd maar in de middelpunt van de belangstelling moet staan. En als het even niet om hem draait meteen met een lang gezicht in de hoek gaan zitten.
Maar uiteraard ligt het altijd aan de anderen en niet aan Dennis
Dennis oogt ook wel jaloers en bezitterig. Daar wil je dan echt geen relatie mee. Jammer hoor, leek een leuke match in het begin.quote:Op maandag 19 mei 2025 07:38 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Dennis was dan ook een vermoeiend figuur dat altijd maar in de middelpunt van de belangstelling moet staan. En als het even niet om hem draait meteen met een lang gezicht in de hoek gaan zitten.
Maar uiteraard ligt het altijd aan de anderen en niet aan Dennis
Sonny en Dylan waren veel gelijkwaardiger. Daar was niet 1 van beiden de dominante partij.quote:Op maandag 19 mei 2025 15:30 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dennis oogt ook wel jaloers en bezitterig. Daar wil je dan echt geen relatie mee. Jammer hoor, leek een leuke match in het begin.
Geen nieuwe ‘Sonny en Dylan’.
Ja, het ging me ook alleen om een mannelijk koppel. En die twee waren zo leuk.quote:Op maandag 19 mei 2025 15:37 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Sonny en Dylan waren veel gelijkwaardiger. Daar was niet 1 van beiden de dominante partij.
Er zijn vier afleveringen minder dan andere jaren dus er is een hoop niet gefilmd.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 13:28 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vind het wel jammer dat we Hinke niet in de vriendengroep van Gio hebben gezien. Andersom waren er wel ontmoetingen (op camera). Ben wel benieuwd wat Gio's vrienden vinden van zijn transformatie. Het was een vrij hechte groep volgens mij. Ik hoop niet dat Gio daar nu helemaal buiten komt te staan.
Gio heeft eindelijk een chickie, die is waarschijnlijk de Chad van de groep nu en loopt rond als een pauwquote:Op dinsdag 20 mei 2025 13:28 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vind het wel jammer dat we Hinke niet in de vriendengroep van Gio hebben gezien. Andersom waren er wel ontmoetingen (op camera). Ben wel benieuwd wat Gio's vrienden vinden van zijn transformatie. Het was een vrij hechte groep volgens mij. Ik hoop niet dat Gio daar nu helemaal buiten komt te staan.
Hinke gaf aan het begin ook vrij duidelijk aan dat ze een lieve, zorgzame man zocht en niet per se een alfamannetje. Dus ik denk dat het wel goed zit. Ik vermoed dat Gio voor haar door het vuur gaat eigenlijk.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 13:15 schreef GereDathan het volgende:
Bij Hinke en Gio zie je dat het ook anders kan lopen. In het begin had ik het idee dat Hinke in volle vaart over Gio heen ging (neehee, niet seksistisch bedoeld) walsen. Gelukkig bleek Hinke zich goed te kunnen inleven en heeft Gio zijn beslissing kunnen uitvoeren om meer mans te worden. Dat zorgde al snel voor een evenwicht, waarbij het nog steeds wel opletten blijft voor Gio om niet terug te vallen in het oude patroon. Voor Hinke is de grootste valkuil dat ze wel realistisch moet blijven, Gio zal nooit de "gorilla op de rots worden" die op zijn borst slaat en de groep aanstuurt. Ergens moeten ze wel een balans gaan vinden, en dat is echt niet makkelijk. Maar het is goed om te zien dat ze het een serieuze kans gegeven hebben en nog steeds geven, langzaam groeit dat naar elkaar toe is mijn hoop.
Vond Hinke daarin tegenstrijdig, ze vroeg om de lieve zorgzame man maar was niet blij met de Gio die ze kreeg. Denk wel dat ze dat op tijd heeft ingezien en zich heeft opengesteld voor de Gio van dat moment die aangaf ook bepaalde sturing en aansporing te willen krijgen. Vond dat zelf heel mooi om te zien hoe dat gebeurde.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 14:18 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Hinke gaf aan het begin ook vrij duidelijk aan dat ze een lieve, zorgzame man zocht en niet per se een alfamannetje. Dus ik denk dat het wel goed zit. Ik vermoed dat Gio voor haar door het vuur gaat eigenlijk.
Hinke is dominant en heeft wel een persoonlijkheid. Die maakt haar eigen keuzes en zal, als je het mij vraagt, echt niet wakker liggen wat die vriendinnen vinden.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:19 schreef W00fer het volgende:
Misschien zal ik de party pooper zijn maar vriendinnen zijn toch een grote invloed op de vrouw. Als zij Gio niet meer zien zitten dan kan hij zijn borst natmaken.
Misschien was dat bij Svea ook wel zo, dat ze dachten leuk joh die Joey die met zijn fiets in het water rijdt maar het wordt tijd voor een serieuzere stap.
Het kan natuurlijk ook hetzelfde zijn als bij Jeffrey en Jerney vorig jaar, dat Jeffrey deed alsof hij gevoelens had. Jerney is gelukkig een sterke moeder maar had er wel een nare tijd van. Er ging toen nog het gerucht dat Jeffrey meedeed om zijn zangcarrière te boosten, maar inmiddels horen we daar ook weinig tot niks meer van. Net als eerdere zangers zoals Henk.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:25 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Hinke is dominant en heeft wel een persoonlijkheid. Die maakt haar eigen keuzes en zal, als je het mij vraagt, echt niet wakker liggen wat die vriendinnen vinden.
Svea komt nogal dom en leeg over. Giechelt maar wat. Zit weinig in. Die is misschien wat meer beïnvloedbaar.
Sowieso hoop ik heel erg dat Gio ook nog zichzelf blijft en achter dit alles staat. Want als 15 man complimenten uitdeelt, dan kun je weinig anders dan meevaren…quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:33 schreef W00fer het volgende:
[..]
Het kan natuurlijk ook hetzelfde zijn als bij Jeffrey en Jerney vorig jaar, dat Jeffrey deed alsof hij gevoelens had. Jerney is gelukkig een sterke moeder maar had er wel een nare tijd van. Er ging toen nog het gerucht dat Jeffrey meedeed om zijn zangcarrière te boosten, maar inmiddels horen we daar ook weinig tot niks meer van. Net als eerdere zangers zoals Henk.
Misschien zal ik wel de enige zijn maar ik mis een beetje de Gio van voor het huwelijk. Iedereen zal wel zeggen dat hij nog een jongen was van wie zijn moeder zijn brood smeerde, maar er zijn tientallen van zulke mannen voorbij gekomen bij Boer Zoekt Vrouw. Werkten had, deden niemand kwaad en er was nooit gedoe over.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:40 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Sowieso hoop ik heel erg dat Gio ook nog zichzelf blijft en achter dit alles staat. Want als 15 man complimenten uitdeelt, dan kun je weinig anders dan meevaren…
Hij is lief en erg geduldig, maar bij de laatste aflevering had ik toch ergens 1% moeite met de beelden.
Als het alleen het volwassen worden is, dan is het prima als dat het stukje verandering is. Maar hij is toch ook nog Gio van voor het huwelijk. Ergens.
Eens.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:48 schreef W00fer het volgende:
[..]
Misschien zal ik wel de enige zijn maar ik mis een beetje de Gio van voor het huwelijk. Iedereen zal wel zeggen dat hij nog een jongen was van wie zijn moeder zijn brood smeerde, maar er zijn tientallen van zulke mannen voorbij gekomen bij Boer Zoekt Vrouw. Werkten had, deden niemand kwaad en er was nooit gedoe over.
Vrouwen willen dat de man veranderd maar nemen zelf geen spiegel.
Hij wordt nu groot getrokken of gedwongen in een situatie waar hij misschien niet in wil zitten. Dat kan je een tijdje vol houden in zo'n bubbel als MAFS op tv maar op den duur blijf je zoals je bent. Ieder vogeltje zingt zoals hij gebekt is en een achterstand in je ontwikkeling zomaar inlopen op een onnatuurlijke manier... Ik ben geen ontwikkelingspsycholoog maar kan me voorstellen dat het kwartje een keer gaat vallen en dan kun je ook onzeker worden. Zijn genoeg kindsterren op tv geweest die zwaar aan de pillen, drugs of alcohol gingen omdat er van alles van ze verwacht werd en ze dat niet vol konden houden.
Niemand kan toveren. Gio houdt van gamen, lekker een biertje drinken en allemaal niet te moeilijk. Hinke houdt van de moderne manier van omgaan, veel praten, allerlei (oppervlakkige) contacten en een bepaalde lifestyle.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Eens.Al had hij misschien voorheen niet de mensen om zich heen om bepaalde activiteiten te doen en vindt hij het nu oprecht allemaal leuk.
Maar ik twijfel ook of dit na de bubbel nog zo blijft. Maar het is zo’n man met een gouden randje dat ik nog vrees dat hij het extra lang vol gaat houden zelfs als hij het niet meer leuk vindt.
Precies dit. Gio was prima zoals hij was. Ze was vooral blij dat hij zich vormeloze ruitjesgewaden en vreemde vestjes liet aansmeren in de winkel, zoals zij zelf draagt. Ik vond hem er niet van opknappen.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:48 schreef W00fer het volgende:
[..]
Misschien zal ik wel de enige zijn maar ik mis een beetje de Gio van voor het huwelijk. Iedereen zal wel zeggen dat hij nog een jongen was van wie zijn moeder zijn brood smeerde, maar er zijn tientallen van zulke mannen voorbij gekomen bij Boer Zoekt Vrouw. Werkten had, deden niemand kwaad en er was nooit gedoe over.
Vrouwen willen dat de man veranderd maar nemen zelf geen spiegel.
Hij wordt nu groot getrokken of gedwongen in een situatie waar hij misschien niet in wil zitten. Dat kan je een tijdje vol houden in zo'n bubbel als MAFS op tv maar op den duur blijf je zoals je bent. Ieder vogeltje zingt zoals hij gebekt is en een achterstand in je ontwikkeling zomaar inlopen op een onnatuurlijke manier... Ik ben geen ontwikkelingspsycholoog maar kan me voorstellen dat het kwartje een keer gaat vallen en dan kun je ook onzeker worden. Zijn genoeg kindsterren op tv geweest die zwaar aan de pillen, drugs of alcohol gingen omdat er van alles van ze verwacht werd en ze dat niet vol konden houden.
Dat hij het leuk en mooi vond kan ook onder druk van de sponsor gezegd zijn natuurlijk.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 22:09 schreef Snaky het volgende:
[..]
Precies dit. Gio was prima zoals hij was. Ze was vooral blij dat hij zich vormeloze ruitjesgewaden en vreemde vestjes liet aansmeren in de winkel, zoals zij zelf draagt. Ik vond hem er niet van opknappen.
Deze vind ik deze wel heel erg generaliserend.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:48 schreef W00fer het volgende:
[..]
Vrouwen willen dat de man veranderd maar nemen zelf geen spiegel.
Ze is niet veranderd. Ze heeft geduld gehad. Niet helemaal hetzelfde. (Al is het tof dat ze veel geduld heeft gehad, zeker.quote:Op woensdag 21 mei 2025 12:32 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Deze vind ik deze wel heel erg generaliserend.
Maar als je bovenstaande bij Hinke ziet dan heb je niet echt opgelet volgens mij. Ook Hinke is veranderd, ze heeft haar wensen en eisen aangepast. Daar waar je bij veel koppels bij MAFS ziet dat 1 van de 2 de handdoek direct in de ring gooit als de partner niet 200% bevalt en in hun straatje past zie je bij Hinke juist het omgekeerde.
Dus ben het niet met je eens, Hinke heeft zichzelf echt wel een spiegel voorgehouden en ook absoluut groei doorgemaakt. Of het allemaal voldoende is, dat moet de toekomst uitwijzen. Maar tot op heden houden ze het toch al een poosje vol samen.
Nee man ze heeft veel lopen pushen en Gio ging steeds harder lopen en Bjorn niet.quote:Op woensdag 21 mei 2025 12:32 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Deze vind ik deze wel heel erg generaliserend.
Maar als je bovenstaande bij Hinke ziet dan heb je niet echt opgelet volgens mij. Ook Hinke is veranderd, ze heeft haar wensen en eisen aangepast. Daar waar je bij veel koppels bij MAFS ziet dat 1 van de 2 de handdoek direct in de ring gooit als de partner niet 200% bevalt en in hun straatje past zie je bij Hinke juist het omgekeerde.
Dus ben het niet met je eens, Hinke heeft zichzelf echt wel een spiegel voorgehouden en ook absoluut groei doorgemaakt. Of het allemaal voldoende is, dat moet de toekomst uitwijzen. Maar tot op heden houden ze het toch al een poosje vol samen.
Ergens heeft hij een punt maar dat is met al dat soort programma'squote:Op donderdag 22 mei 2025 04:05 schreef W00fer het volgende:
Youp vond dat wij allemaal gestoorden zijn omdat we MAFS kijken
https://www.mediacourant.(...)-rug-van-gestoorden/
Youp is een zure boomer die lekker van z’n pensioen moet gaan genieten.quote:Op donderdag 22 mei 2025 04:05 schreef W00fer het volgende:
Youp vond dat wij allemaal gestoorden zijn omdat we MAFS kijken
https://www.mediacourant.(...)-rug-van-gestoorden/
Hij heeft gewoon een punt , en dat staat los van zijn pensioenquote:Op donderdag 22 mei 2025 22:00 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Youp is een zure boomer die lekker van z’n pensioen moet gaan genieten.
Het is niet het meest ethische format nee, maar er wordt niemand voor lul gezet en mensen schrijven zichzelf in. En die weten ook wel dat de kans op succes statistisch gezien belabberd is. Maar het is ook geen Temptation Island of EOTB.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 09:58 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon een punt , en dat staat los van zijn pensioen
Los daarvan mag een ieder daar wat van vinden en Youp vindt er wat vanquote:Op vrijdag 23 mei 2025 10:35 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het is niet het meest ethische format nee, maar er wordt niemand voor lul gezet en mensen schrijven zichzelf in. En die weten ook wel dat de kans op succes statistisch gezien belabberd is. Maar het is ook geen Temptation Island of EOTB.
Mensen uitlokken, provoceren en aanmoedigen om vreemd te gaan gaat qua perversheid wel een paar straten verder dan MAFS.
Er bestaat niets waar Youp geen mening over heeft. En hij is ook nooit te beroerd om die op niet-subtiele wijze te ventilerenquote:Op vrijdag 23 mei 2025 10:36 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Los daarvan mag een ieder daar wat van vinden en Youp vindt er wat van
Nee preciesquote:Op vrijdag 23 mei 2025 10:38 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er bestaat niets waar Youp geen mening over heeft. En hij is ook nooit te beroerd om die op niet-subtiele wijze te ventileren
quote:Op vrijdag 23 mei 2025 10:42 schreef Perrin het volgende:
En als ie ergens van walgt dan zijn het wel 'gewone mensen'
Ja. Al blijft dat Buckler-verhaal wel puur goud. Een compleet product bij de enkels afgezaagd en om zeep geholpen door 1 man. Er zijn er weinig die zoiets gelukt is.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 10:42 schreef Perrin het volgende:
En als ie ergens van walgt dan zijn het wel 'gewone mensen'
Ja dat heeft de opkomst van alcoholvrij bier zeker een decennium vertraagd.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 10:45 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ja. Al blijft dat Buckler-verhaal wel puur goud. Een compleet product bij de enkels afgezaagd en om zeep geholpen door 1 man. Er zijn er weinig die zoiets gelukt is.
Er wij mogen er weer wat van vinden wat Youp daarvan vindt, en vice versa, et ceteraquote:Op vrijdag 23 mei 2025 10:36 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Los daarvan mag een ieder daar wat van vinden en Youp vindt er wat van
Helemaal waar en ik vind dat hij een punt heeftquote:Op vrijdag 23 mei 2025 14:44 schreef Ozewiezewozewalla het volgende:
[..]
Er wij mogen er weer wat van vinden wat Youp daarvan vindt, en vice versa, et cetera
Uiteraard. En wij zijn vrij om onbenullige tv te kijken als we daar zin in hebben!quote:Op vrijdag 23 mei 2025 14:48 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Helemaal waar en ik vind dat hij een punt heeft
Dat staat toch los van wat iemand er van vindt?quote:Op vrijdag 23 mei 2025 15:03 schreef Ozewiezewozewalla het volgende:
[..]
Uiteraard. En wij zijn vrij om onbenullige tv te kijken als we daar zin in hebben!
Ga vooral je gangquote:Op vrijdag 23 mei 2025 15:13 schreef Chanel5 het volgende:
Iets wat je vindt mot je naar de pliesie brengen
Ik kijk voor de ware romantiek.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 15:03 schreef Ozewiezewozewalla het volgende:
[..]
Uiteraard. En wij zijn vrij om onbenullige tv te kijken als we daar zin in hebben!
Ik kijk om dat het geweldig is al die relaties te analyseren (en natuurlijk bekritiseren) met mijn echtgenote.quote:
Olof en Dennis zijn online wel bekritiseerd, maar Eva was bij Bram toch de minder sympathieke?quote:Op zondag 25 mei 2025 21:05 schreef W00fer het volgende:
Volgens het juicechannel RealityFBI wil kamp Bram/Olof/Dennis niks meer met de rest te maken hebben en andersom. Waarom dat dan? Er is toch niemand vermoord?
Kennelijk hebben de vrouwen kamp Eva gekozen, omdat het écht niet kon wat hij zei. Als man hoeft het niet waar te zijn, als je de publieke opinie tegen je hebt dan is het klaar. Kijk maar naar Johnny Depp. Verguisd. Het was niet waar maar zijn carrière is naar de kloten.quote:Op zondag 25 mei 2025 22:20 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Olof en Dennis zijn online wel bekritiseerd, maar Eva was bij Bram toch de minder sympathieke?
Aparte groep.
Ja dat is altijd makkelijk, je geeft de montage de schuldquote:Online krijgt de brunette nog weleens een negatieve reactie, al probeert ze zich daar zo min mogelijk van aan te trekken. Vooral de momenten waarin ze voor de camera van Married at First Sight haar twijfels uitspreekt, leiden tot kritiek van kijkers. "Ze zeggen dat ik zelf ook niet voldoende initiatief toonde en een ijskonijn ben, maar zo voel ik me niet."
Toch begrijpt ze wel waar die reacties vandaan komen. "Je ziet mij op de beelden de diepgang niet opzoeken, terwijl ik dit wel heb gedaan. Er worden natuurlijk maar stukjes uitgezonden en niet het complete beeld", vertelt ze in het AD.
Misschien viel het heel erg tegen?quote:Op donderdag 29 mei 2025 02:21 schreef W00fer het volgende:
https://lovereality.nl/ma(...)-het-mis-met-dennis/
Dennis heeft dus toch nog seks gehad met Stefan?!
Mooie woordkeuzequote:Op donderdag 29 mei 2025 10:39 schreef Magica het volgende:
[..]
Misschien viel het heel erg tegen?![]()
Nee maar dan snap ik wel dat Stefan zich genaaid voelde
Wel bizar, je bent dus boos, denkt waarschijnlijk: dan ga ik er voor want als hij het afwijst dan kap ik er mee? Viel tegen en klaar?quote:Op donderdag 29 mei 2025 10:39 schreef Magica het volgende:
[..]
Misschien viel het heel erg tegen?![]()
Nee maar dan snap ik wel dat Stefan zich genaaid voelde
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |