abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 21 april 2025 @ 19:51:03 #1
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_217433285
https://www.theguardian.c(...)e-in-far-right-crime

quote:
Berlijn meldt toename van aanvallen op vluchtelingen te midden van stijging van extreemrechts geweld

Oproep tot betere bescherming voor asielzoekers en beleid gericht op het bestrijden van rechtsgeweld nu rapport ‘alarmsignaal’ afgeeft

Berlijn heeft een duidelijke toename gemeld van aanvallen op asielzoekers en opvanglocaties voor vluchtelingen, te midden van een sterke stijging van extreemrechts geweld en een verharding van het Duitse migratiebeleid.

Officiële cijfers, opgevraagd door twee lokale parlementsleden van de Groene Partij, tonen aan dat er in 2024 77 aanvallen op asielzoekers en vluchtelingen zijn geweest, en acht gevallen van moedwillige schade aan hun onderkomens.



Ter vergelijking: in 2023 waren er 32 gerichte aanvallen op personen en geen aanvallen op opvanglocaties, aldus parlementslid Ario Ebrahimpour Mirzaie tegen persbureau dpa.

Als gevolg van de aanvallen moesten 34 mensen in het ziekenhuis worden behandeld, volgens de officiële gegevens. Onder hen waren 16 vrouwen, 14 mannen, twee meisjes en twee mannen van wie de leeftijd niet werd vermeld.

Er werden 37 verdachten geïdentificeerd in verband met de directe aanvallen op personen, van wie er elf al bekend waren bij de politie. In de gevallen van aanvallen op opvanglocaties zijn geen concrete aanwijzingen gevonden.

Jian Omar, het andere Groene parlementslid dat om publicatie van de statistieken verzocht, noemde het rapport een “alarmsignaal”.

“We eisen een duidelijk beschermingsplan voor vluchtelingen, zichtbare politieaanwezigheid bij bedreigde opvanglocaties, grondig preventiewerk en bovenal een beleid dat rechts geweld erkent en dit krachtig bestrijdt,” aldus Omar.

Berlijn telt ongeveer 35.000 geregistreerde vluchtelingen in officiële opvangcentra en slaapzalen, en nog eens 10.000 in noodopvang, bijvoorbeeld op de voormalige luchthavens Tegel en Tempelhof, waar de omstandigheden vaak als ondermaats en overvol worden bekritiseerd.

Ambtenaren van het Landesamt für Flüchtlingsangelegenheiten (LAF) lieten lokale media weten dat alle opvanglocaties plannen hebben om geweld te voorkomen, waaronder 24-uursbeveiliging in de meeste faciliteiten.

Eerder deze maand meldde LAF een scherpe daling van het aantal nieuwe aankomsten in Berlijn, met 1.761 mensen in januari en februari – meer dan 35% minder dan in dezelfde periode in 2024, in lijn met een daling in de hele Europese Unie. De meeste nieuwe aankomsten in de Duitse hoofdstad kwamen uit Vietnam, Moldavië, Afghanistan, Turkije en Syrië.

Ook Oekraïners, die zijn vrijgesteld van de Duitse asielprocedure, kwamen in de eerste twee maanden van 2025 in kleinere aantallen aan: 1.722 in totaal. In januari en februari 2024 waren dat er nog 2.611 die op de vlucht waren voor de Russische invasie.

De cijfers weerspiegelen een landelijke trend, zoals in februari gemeld door het ministerie van Binnenlandse Zaken: 218 “politiek gemotiveerde” aanvallen op opvanglocaties voor vluchtelingen in 2024 op basis van voorlopige gegevens, vergeleken met 167 gevallen in 2023.

Federale statistieken over misdrijven tegen individuele asielzoekers lieten echter een daling zien tot 1.905 in 2024, tegenover 2.488 in 2023 – het hoogste aantal sinds de vluchtelingencrisis van 2016 onder bondskanselier Angela Merkel.

Clara Bünger, een parlementslid van de uiterst linkse partij Die Linke, die om de cijfers had verzocht, zei dat de regering het probleem dringend moest aanpakken.

“Het aantal beledigingen, bedreigingen en aanvallen op vluchtelingen is al jaren zorgwekkend hoog, en het is schandalig dat deze situatie door veel politici en burgers met een schouderophalen wordt geaccepteerd,” zei ze. Ze gaf de schuld aan anti-migratieretoriek bij zowel extreemrechtse als mainstream partijen.

Volgens Bünger kwamen de betrokkenen naar Duitsland op zoek naar bescherming. “Maar wat ze vinden is racistische vijandigheid en geweld. We mogen dat nooit normaal gaan vinden.”

In maart probeerden zeven extreemrechtse daders naar verluidt met geweld toegang te krijgen tot een vluchtelingenopvang in het plaatsje Stahnsdorf, ten zuidwesten van Berlijn. Toen een beveiliger hen confronteerde, zouden ze hem hebben mishandeld, waarbij hij buiten bewustzijn raakte. Getuigen meldden dat de groep voorafgaand aan de aanval extreemrechtse leuzen scandeerde.

Duitse autoriteiten registreerden vorig jaar een stijging van meer dan 17% in extreemrechtse misdrijven, met 33.963 gerapporteerde overtredingen tot eind november 2024, waaronder 1.136 gewelddadige aanvallen. De jaarlijkse cijfers worden volgende maand gepubliceerd.

De anti-immigratiepartij Alternative für Deutschland (AfD) boekte een grote winst bij de vervroegde verkiezingen in februari en behaalde meer dan 20% van de stemmen. De partij is nu de grootste oppositiekracht in het parlement, aangewakkerd door toenemende bezorgdheid onder kiezers over immigratie, vooral na een reeks gewelddadige aanvallen waarbij asielzoekers als daders werden aangewezen.

De conservatieve leider Friedrich Merz, die op 6 mei beëdigd zal worden als bondskanselier, voerde campagne met de belofte om het grensbeleid drastisch aan te scherpen en irreguliere migratie te stoppen, nadat zijn centrumlinkse voorganger al strengere maatregelen had genomen.

Een coalitieakkoord met de sociaaldemocraten, dat deze maand werd gesloten, heeft veel van Merz’ plannen afgezwakt, maar bevat wel strengere voorstellen, zoals het opschorten van gezinshereniging voor veel vluchtelingen, samenwerking met buurlanden om asielzoekers aan de grens te stoppen, en plannen om mensen terug te sturen naar voorheen uitgesloten landen zoals Syrië en Afghanistan.
Zorgwekkende toename en trend. Ook wel te verwachten aan de ene kant na jarenlange anti-asielzoeker retoriek vanuit bijna alle kanten van het politieke spectrum.

Ronduit schandalig, en dit zie je nooit heel prominent in het nieuws....

Eerder in de VK ook al 10 (!) aanvallen per dag op asielzoekers die onder de zorg van de Home Office vallen.
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
pi_217433399
Mensen pikken het niet meer, dan krijg je dit. Ik keur het niet goed maar snap het wel.
pi_217433460
geweld is niet goed te praten, maar snap wel dat als de overheid je compleet in de steek laat je zelf maar actie onderneemd.

als je ziet hoeveel ellende die asielzoekers veroorzaken
  maandag 21 april 2025 @ 20:01:13 #4
156145 Lucifer_Doosje
Licht ontvlambaar
pi_217433473
Mensen zijn wel een beetje klaar met al die "vluchtelingen" die maar overal en nergens vandaan komen
Op zaterdag 26 juli 2008 11:43 schreef Kali-Mist1 het volgende:
lucifer FTW!!!!
pi_217433555
Uiterst links en radicaal rechts.
Vakman pur sang
pi_217433578
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 19:57 schreef Jahr00n het volgende:
Mensen pikken het niet meer, dan krijg je dit. Ik keur het niet goed maar snap het wel.
Wel het snap maar goed niet het keur. Dit je krijg dan. Meer niet het pikken mensen.
  maandag 21 april 2025 @ 20:07:50 #7
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_217433688
quote:
1s.gif Op maandag 21 april 2025 20:03 schreef Lospedrosa het volgende:
Uiterst links en radicaal rechts.
Wat sowieso vrij vreemd is. Die Linke is gewoon links, niet uiterst links. Het zijn geen socialisten :')
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
pi_217433761
Wel knappe Duitse vrouw ik zou haar wel willen daten maar tsja wordt gelijk ruzie want ik vind dat op haar bord
moet komen staan "Some refugees are welcome" Ja en ok ik kan hier wel over liegen tijdens de eerste date maar ok vroeg of later gaat dat dan etteren toch?

Of zal ik toch eerst haar proberen te daten en dan lekker haar achterwerk met perzikken olie maseren en dan later er een keer op terug komen als de relatie wat stabieler is? Maar ok dan word ze wellicht kwaad of pissig omdat ik vannaf het begin tegen haar gelogen heb?

  maandag 21 april 2025 @ 20:14:37 #9
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_217433810
Rot toch eens op met je sensationele sfeermakende kut TT's.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
pi_217433826
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 19:51 schreef Mikeytt het volgende:
https://www.theguardian.c(...)e-in-far-right-crime
[..]
Zorgwekkende toename en trend. Ook wel te verwachten aan de ene kant na jarenlange anti-asielzoeker retoriek vanuit bijna alle kanten van het politieke spectrum.

Ronduit schandalig, en dit zie je nooit heel prominent in het nieuws....

Eerder in de VK ook al 10 (!) aanvallen per dag op asielzoekers die onder de zorg van de Home Office vallen.
Terwijl er alleen maar meer moslims wonen.

twitter

https://x.com/Hirnschluckauf/status/1912821641668624772
  maandag 21 april 2025 @ 20:17:07 #11
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_217433856
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:11 schreef marretak het volgende:
Wel knappe Duitse vrouw ik zou haar wel willen daten maar tsja wordt gelijk ruzie want ik vind dat op haar bord
moet komen staan "Some refugees are welcome" Ja en ok ik kan hier wel over liegen tijdens de eerste date maar ok vroeg of later gaat dat dan etteren toch?

Of zal ik toch eerst haar proberen te daten en dan lekker haar achterwerk met perzikken olie maseren en dan later er een keer op terug komen als de relatie wat stabieler is? Maar ok dan word ze wellicht kwaad of pissig omdat ik vannaf het begin tegen haar gelogen heb?

[ afbeelding ]
Alle vluchtelingen zijn welkom wat mij betreft.
Arbeidsmigratie mag wel aan banden worden gelegd.

Noodzaak vs economisch gewin
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
pi_217433872
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:11 schreef marretak het volgende:
Wel knappe Duitse vrouw ik zou haar wel willen daten maar tsja wordt gelijk ruzie want ik vind dat op haar bord
moet komen staan "Some refugees are welcome" Ja en ok ik kan hier wel over liegen tijdens de eerste date maar ok vroeg of later gaat dat dan etteren toch?

Of zal ik toch eerst haar proberen te daten en dan lekker haar achterwerk met perzikken olie maseren en dan later er een keer op terug komen als de relatie wat stabieler is? Maar ok dan word ze wellicht kwaad of pissig omdat ik vannaf het begin tegen haar gelogen heb?

[ afbeelding ]
"All refugees are welcome"

De domheid, de naïviteit, de arrogantie...

En deze dame voelt zich wrs ook nog verheven boven iedereen omdat ze daar staat....
:r
  maandag 21 april 2025 @ 20:18:59 #13
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_217433887
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:15 schreef Nober het volgende:

[..]
Terwijl er alleen maar meer moslims wonen.

[ x ]
https://x.com/Hirnschluckauf/status/1912821641668624772
Ik zie iemand die duidelijk mentale hulp nodig heeft.
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
pi_217433906
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:17 schreef Mikeytt het volgende:
Alle vluchtelingen zijn welkom wat mij betreft.
A friend in need = a friend indeed!

als ze oorlog hebben komen ze hierheen vluchten maar wat als het nu vrede bij hen thuis in dat land is ken ik dan daarheen vluchten als het in Nederland oorlog is?
pi_217433950
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:18 schreef Toine51 het volgende:

:r
Ummmm ik focus me toch eerder op haar mogelijk knappe lichaam dan jij?
pi_217433952
Het geweld komt altijd van extreemlinks.
  maandag 21 april 2025 @ 20:22:33 #17
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_217433959
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:19 schreef marretak het volgende:

[..]
A friend in need = a friend indeed!

als ze oorlog hebben komen ze hierheen vluchten maar wat als het nu vrede bij hen thuis in dat land is ken ik dan daarheen vluchten als het in Nederland oorlog is?
Gezien het huidige beleid in Europa zou ik het ze niet kwalijk nemen als ze ons niet zouden toelaten.
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
pi_217433988
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 19:51 schreef Mikeytt het volgende:
https://www.theguardian.c(...)e-in-far-right-crime
[..]
Zorgwekkende toename en trend. Ook wel te verwachten aan de ene kant na jarenlange anti-asielzoeker retoriek vanuit bijna alle kanten van het politieke spectrum.

Ronduit schandalig, en dit zie je nooit heel prominent in het nieuws....

Eerder in de VK ook al 10 (!) aanvallen per dag op asielzoekers die onder de zorg van de Home Office vallen.
Ja het is de schuld van de 'retoriek'.

:')
  maandag 21 april 2025 @ 20:25:30 #19
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_217434011
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:22 schreef Nober het volgende:
Het geweld komt altijd van extreemlinks.
Ik zie jou anders altijd heel actief reageren in topics over extreemrechts islamitisch terrorisme.
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
pi_217434113
Klopt al niets van dit bericht. Dit zijn geen vluchtelingen maar economische migranten. Echte vluchtelingen verblijven in de regio en reizen niet de halve wereld rond om in een welvarend land hun handje op te houden.
pi_217434149
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:22 schreef Nober het volgende:
Het geweld komt altijd van extreemlinks.
En ze mogen ‘legaal’ rellen en vernielen zonder verdere consequenties. Zelfs met steun van de media.
pi_217434223
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:31 schreef RotatoR het volgende:
Klopt al niets van dit bericht. Dit zijn geen vluchtelingen maar economische migranten. Echte vluchtelingen verblijven in de regio en reizen niet de halve wereld rond om in een welvarend land hun handje op te houden.
Echte vluchtelingen vind je vaak in het bos, zoals herten of eekhoorns.
pindazakje
pi_217434255
Zorgwekkende ontwikkeling. Het is eigenlijk niet langer verantwoord vluchtelingen op te vangen. Derhalve is een directe asielstop de enige humane oplossing.
  maandag 21 april 2025 @ 20:41:18 #24
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_217434279
Andersom mag gelukkig wel :)




Want Islamtisch geweld vrijheid van 'meningsuiting' :) moeten we natuurlijk gewoon blijven verdedigen :)

[ Bericht 29% gewijzigd door Tengano op 22-04-2025 11:42:37 ]
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_217434341
quote:
Oproep tot betere bescherming voor asielzoekers en beleid gericht op het bestrijden van rechtsgeweld nu rapport ‘alarmsignaal’ afgeeft
Haha mooi man. Maar andersom mag het wel. Wij pikken alles maar hier in Europa. Maar owee als er tegengas gegeven wordt.
pi_217434476
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:33 schreef SwebbeSensje het volgende:

[..]
En ze mogen ‘legaal’ rellen en vernielen zonder verdere consequenties. Zelfs met steun van de media.
Uiteraard, burgerlijke ongehoorzaamheid is hier op z'n plaats.
pi_217434550
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:44 schreef Fietsenrek het volgende:

[..]
Haha mooi man. Maar andersom mag het wel. Wij pikken alles maar hier in Europa. Maar owee als er tegengas gegeven wordt.
quote:
Officiële cijfers, opgevraagd door twee lokale parlementsleden van de Groene Partij, tonen aan dat er in 2024 77 aanvallen op asielzoekers en vluchtelingen zijn geweest, en acht gevallen van moedwillige schade aan hun onderkomens.
Het zou interessant zijn te weten hoeveel aanvallen er van vluchtelingen en asielzoekers geweest zijn inderdaad
pi_217434746
quote:
0s.gif Op maandag 21 april 2025 20:55 schreef NecSpeNecMetu het volgende:

[..]
[..]
Het zou interessant zijn te weten hoeveel aanvallen er van vluchtelingen en asielzoekers geweest zijn inderdaad
77 aanvallen, 0 doden.
Uiterst mild gezien wat de autochtone bevolking moet meemaken.
Hoeveel vrouwen zijn nagesist, aangerand, hoeveel jongeren zijn belaagd, overvallen, voelen zich onveiliger. Hoeveel eerwraken, hoeveel moorden zijn er gepleegd door de genoemde allochtone bewoners?

Berlijn was altijd al zeer divers en open, maar aan alles komt een eind.

Alleen al de truck aanval in Berlijn 2016 koste 13 man het leven en 70 zwaargewonden.

Alleen dit korte jaar al weer verschillende doden door Syrische assielzoeker in Berlijn.

https://www.reuters.com/w(...)LIN%2C%20Feb%2022%20(Reuters),for%20the%20anti%2Dmigrant%20AfD.

[ Bericht 11% gewijzigd door Lospedrosa op 21-04-2025 21:11:00 ]
Vakman pur sang
pi_217435022
Ik was gisteren in Moviepark Germany. Ik schrok echt van de enorme hoeveelheid hoofddoekjes met hele families die daar rond liepen. Het waren er echt absurd veel dat ik echt dacht in een islamitische omgeving te lopen. Het kwam voor mij ook niet de sfeer ten goede. Asociaal en hypocriet kut volk is het
  maandag 21 april 2025 @ 21:21:42 #30
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_217435082
Australian Citizens Begin Fighting Back Against Extremists in Their Country! Enough Is Enough!

Bekijk deze YouTube-video
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_217435113
Als je ziet hoeveel Duitsers gewelddadig worden aangevallen door die nepvluchtelingen en hoe de autoriteiten en meida daarmee omgaan dan kan ik me niet aan de indruk ontrekken dat veel van die aanvallen ruzietjes of succesvolle zelfverdediging zullen zijn geweest.

Het wordt ook weer meteen als racistisch geframed terwijl het natuurlijk ook gewoon om een gezonde afkeer van de islam en andere schooiers kan gaan.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')