quote:Op zondag 20 april 2025 23:21 schreef mschol het volgende:
https://www.nu.nl/316101/(...)en-in-giethoorn.html
te treurig voor woorden
quote:Op zondag 20 april 2025 21:54 schreef DeZwabber het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik kreeg niet helemaal het effect wat ik wilde. Maar het is wel voldoende hysterisch.![]()
Volgend jaar iets van een houder fixen voor dat ei. Want als hij steeds om probeert te kukelen als je er regenboogkots op probeert te smeren is dat ook niet superhandig.![]()
Ik wilde dus eigenlijk onder verschillende hoeken het spul over het ei laten druipen. Maar het ei stond overeind op een schoteltje, en als je het te ver kantelde dan rolde hij om. Dus het was wat behelpen.quote:
its perfect!quote:Op maandag 21 april 2025 00:01 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ik wilde dus eigenlijk onder verschillende hoeken het spul over het ei laten druipen. Maar het ei stond overeind op een schoteltje, en als je het te ver kantelde dan rolde hij om. Dus het was wat behelpen.
Regenboogkots it is.
Denk dat gerrie al onderweg isquote:Op maandag 21 april 2025 00:08 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Het is bijna twee kilo chocolade in totaal trouwens.
Balliequote:
Ja, paar jaar geleden al, triestquote:Op zondag 20 april 2025 23:35 schreef Bomenverzameling het volgende:
Is ook al zo bij de bloemenvelden. Zelfs zo erg dat men de velden moet beschermen met beveiigers omdat mensen gewoon door de bloemen heen lopen en ze vertrappen
gewoon. Weet niet. Ben niet extreem moe en hoef er ook niet vroeg uit straksquote:
ah dan nog een beetje smurfenquote:Op maandag 21 april 2025 00:40 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
gewoon. Weet niet. Ben niet extreem moe en hoef er ook niet vroeg uit straks
Ik ga nog even Spotify aanzetten kijken wat mijn Discover Weekly in petto heeftquote:
Ah goeie, die luister ik ook regelmatig. Ze hebben nu ook een daily mix dacht ikquote:Op maandag 21 april 2025 00:44 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Ik ga nog even Spotify aanzetten kijken wat mijn Discover Weekly in petto heeft
Klopt die verandert om de zoveel uur.quote:Op maandag 21 april 2025 00:46 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ah goeie, die luister ik ook regelmatig. Ze hebben nu ook een daily mix dacht ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |