Van Gordon heb ik geen last, ik koop zijn muziek niet en als hij op tv komt zap ik weg, Faber is minister dat is lastiger te ontwijken, waardeloze ministerquote:Op zondag 20 april 2025 19:44 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Gordon doet ook hele rare dingen maar velen vinden dit ook een geweldige vent.
Of moeten we iedereen die verkeerde keuzes maakt maar haten?
we moeten airport Lelystad opengooien, dan ben je van dat gesukkel afquote:Op vrijdag 18 april 2025 22:24 schreef Mikeytt het volgende:
https://www.ed.nl/binnenl(...)s-op-spoor~aa8715ba/
[..]
Man man man, en dan gek opkijken dat mensen het vliegtuig nemen. De trein verbeteren word telkens tegengewerkt.
2 mens FTE leveren voor de trein is te veel gevraagd, maar de grenzen volstoppen voor debiele controles en extra personeel op Schiphol kan binnen een week geregeld worden...
De Eurostar is nu al een zooitje. Vooral vroeger op Rotterdam.
Wat doet zij waar jij last van ondervindt?quote:Op zondag 20 april 2025 21:41 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Van Gordon heb ik geen last, ik koop zijn muziek niet en als hij op tv komt zap ik weg, Faber is minister dat is lastiger te ontwijken, waardeloze minister
Wat een azijnpisser ben jij zeg.quote:Op zondag 20 april 2025 13:57 schreef viagraap het volgende:
[..]
Wat een fucking kleuter ben jij dan zeg
'ik heb besloten dat ik Faber leuk vind dus ookal doet ze overduidelijk hele rare dingen en is ze volslagen incompetent, ik wil het niet horen'
Ik kan hier echt met mijn hoofd niet bij. Ben jij ook iemand die als een vriend van je zijn vrouw mept je dat gewoon prima vindt? 'Ach dat is Karel die moet je ook niet kwaad maken'? Leg me uit hoe je hoofd werkt want voorzover ik kan zien werkt het gewoon niet.
Ze lost niks op, maakt alles alleen maar erger met haar dom beleidquote:Op zondag 20 april 2025 23:32 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Wat doet zij waar jij last van ondervindt?
Dit argument maakt je hooguit iemand uit groep 3, dat is al wat hoger dan een fucking kleuter. Van mij mag je Gordon een leuk persoon vinden, maar ik neem toch aan dat je niet bedoeld dat hij bewezen heeft dat hij zo'n verantwoordelijke positie aankan. Over iedereen die dat vindt zou ik een vrij denigrerende mening hebben, en ik ga me daar niet voor verontschuldigen. Gordon heeft met al zijn tekortkomingen een andere functie voor de samenleving dan een minister. Van een minister verwacht ik niet dat diegene een perfect mens is waar niets op aan is te merken, die bestaan namelijk niet. Ik verwacht op een aantal cruciale vlakken wel dat diegene aan bepaalde standaarden kan voldoen. Linksom of rechtsom is volgens mij overduidelijk dat Faber niet voldoet, of ze nou sympathiek zal zijn of niet.quote:Op zondag 20 april 2025 19:44 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Gordon doet ook hele rare dingen maar velen vinden dit ook een geweldige vent.
Of moeten we iedereen die verkeerde keuzes maakt maar haten?
De argumenten worden langzaam beter, jij hebt toch al de redeneertrant van iemand in groep te 7 pakken. We hebben het over een minister van een partij die al ruim twintig jaar een grote muil heeft over aanpakken, benoemen, de bezem erdoorheen, zachte heelmeesters maken stinkende wonden, geen thee meer drinken met tuig, en ga zo nog maar ff door met poepsimpele bullshit. Dan zit er eens iemand op een positie van belang, blijken de zaken toch niet zo simpel als die mongolenpartij altijd zegt dat ze zijn, en dan gaan ze een partij lopen jammeren en huilen en zielig doen. Kruip godverdomme eens uit die slachtofferrol en doe je fucking best om mee te doen. Waar ben je in hemelsnaam bang voor? Als je iemand aan wilt spreken op je kansloze positie, kijk dan ff boven je in plaats van onder je. Als je echt denkt dat de PVV je zorgen gaat verlichten ben je gewoon een fucking lafaard.quote:Op zondag 20 april 2025 23:39 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wat een azijnpisser ben jij zeg.
Je noemt net iemand een "fucking kleuter". Wat voor een argumenten verwacht je daarop terug? Een dissertatie met filosofische beschouwingen over wat een "fucking kleuter" is?quote:Op maandag 21 april 2025 00:22 schreef viagraap het volgende:
[..]
De argumenten worden langzaam beter, jij hebt toch al de redeneertrant van iemand in groep 7 pakken. We hebben het over een minister van een partij die al ruim twintig jaar een grote muil heeft over aanpakken, benoemen, de bezem erdoorheen, zachte heelmeesters maken stinkende wonden, geen thee meer drinken met tuig, en ga zo nog maar ff door met poepsimpele bullshit. Dan zit er eens iemand op een positie van belang, blijken de zaken toch niet zo simpel als die mongolenpartij altijd zegt dat ze zijn, en dan gaan ze een partij lopen jammeren en huilen en zielig doen. Kruip godverdomme eens uit die slachtofferrol en doe je fucking best om mee te doen. Waar ben je in hemelsnaam bang voor? Als je iemand aan wilt spreken op je kansloze positie, kijk dan ff boven je in plaats van onder je. Als je echt denkt dat de PVV je zorgen gaat verlichten ben je gewoon een fucking lafaard.
Ik verwacht geen argumenten van fucking kleuters.quote:Op maandag 21 april 2025 00:27 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je noemt net iemand een "fucking kleuter". Wat voor een argumenten verwacht je daarop terug? Een dissertatie met filosofische beschouwingen over wat een "fucking kleuter" is?
Btw, breng even alinea's aan. Je brei aan tekst is echt niet te lezen.
Verder: je komt nogal boos over.
... QEDquote:Op maandag 21 april 2025 00:35 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ik verwacht geen argumenten van fucking kleuters.
Een positivist die stemt op een protest partij. Lieg je tegen ons, of tegen jezelf?quote:Op zaterdag 19 april 2025 11:55 schreef Tjoent het volgende:
Deze Ingrid reist nooit![]()
Enthousiasme: Faber is een tof mens en daarnaast hou ik van positiviteiti.p.v. azijngezeik over Faber.
quote:Op maandag 21 april 2025 00:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Een positivist die stemt op een protest partij. Lieg je tegen ons, of tegen jezelf?
En daar heb jij last van tijdens je dagelijks functioneren?quote:Op zondag 20 april 2025 23:55 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ze lost niks op, maakt alles alleen maar erger met haar dom beleid
Niet in het dagelijkse functioneren maar wel in algemene zin, ik kan Faber wegzappen maar ik krijg toch wel mee wat voor rariteiten ze uithaaltquote:Op maandag 21 april 2025 08:00 schreef Mubassie het volgende:
[..]
En daar heb jij last van tijdens je dagelijks functioneren?
Ik lees net dat je Gordon gewoon weg kunt zappen. Misschien kun je dat met Faber ook doen als het je niet zint.
Dat snap ik ook niet. Maar heb er ook geen last van.quote:Op maandag 21 april 2025 08:13 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Niet in het dagelijkse functioneren maar wel in algemene zin, ik kan Faber wegzappen maar ik krijg toch wel mee wat voor rariteiten ze uithaalt
Ik snap ook niet dat de PVV stemmer zo blij is met haar want ze bereikt niets op deze manier
Lekker positief weerquote:Op maandag 21 april 2025 06:20 schreef Tjoent het volgende:
[..]![]()
Ik heb oprecht met een aantal van jullie te doen qua geestelijke gesteldheid.
Heel zorgwekkend...
Verder een fijne Tweede Paasdag gewenst
Dat zou wel mooi zijn ja, als je beleid zou kunnen wegzappen.quote:Op maandag 21 april 2025 08:00 schreef Mubassie het volgende:
[..]
En daar heb jij last van tijdens je dagelijks functioneren?
Ik lees net dat je Gordon gewoon weg kunt zappen. Misschien kun je dat met Faber ook doen als het je niet zint.
Heerlijk.quote:Op maandag 21 april 2025 09:39 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dat zou wel mooi zijn ja, als je beleid zou kunnen wegzappen.
Ik maak me er zelfs niet eens druk om als het me wel belemmerd in mijn dagelijkse dingen. Ik pak gewoon mijn eigen route ipv de officiële omleiding en lach jullie allemaal uit.quote:Op maandag 21 april 2025 10:39 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Heerlijk.
Of je er niet zo druk om maken als het je toch niet belemmerd in je dagelijkse dingen.
Nou ja, het treinverkeer in zijn geheel krijgt er last van. Het is nu al een drama. Het gaat dus niet alleen om die Eurostar maar ook de dienstregeling binnen NL.quote:Op zaterdag 19 april 2025 18:51 schreef AchJa het volgende:
Waarom zou Faber de boel moeten aanpassen omdat Eurostar meer passagiers wil vervoeren? Eurostar past zich maar aan aan de Kmar capaciteit, simpel zat.
ja waarom niet of je er nu 10:00 moet zijn of 9;30 dat maakt geen moer uitquote:Op zaterdag 19 april 2025 11:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat zou je op Schiphol ook prima vinden? Terwijl het praktisch gezien gewoon mogelijk is en echt alleen onwil vd minister betreft om het te doen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |