SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totaIe scoreIijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor aIIe maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nuI gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar MaartOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
ben al tijdje niet meer geweest eigenlijkquote:Op vrijdag 18 april 2025 14:08 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Bikkel.
Bij de tandarts vraag ik altijd om verdoving als er een gaatje gefixt moet worden.Do what you love, love what you do!![]()
Dat wordt een heel nieuw gebit straksquote:Op vrijdag 18 april 2025 14:10 schreef kree het volgende:
[..]
ben al tijdje niet meer geweest eigenlijk![]()
mijn record was 7 jaarquote:Op vrijdag 18 april 2025 14:10 schreef kree het volgende:
[..]
ben al tijdje niet meer geweest eigenlijkHey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Elk half jaar een afspraak voor controle.quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:10 schreef kree het volgende:
[..]
ben al tijdje niet meer geweest eigenlijkHow can I make this topic about me?![]()
nou ervoor wss wel en als de dood was ik. oke 1 heel mini gaatje enzo had ik toen.quote:
En nu 3 jaar niet geweest denk?
ik weet want zeiken ze alle jaren al over verstandskiezen groeien iets scheef. maar heb er eigenlijk totaal geen last van meestal. dus denk laat lekker inzitten na alle horror verhalen die ik hoorde.
maar ok mss moet ik eens langsgaan weer ook. mss nu wel 40 gaatjes ofzo.Do what you love, love what you do!![]()
quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:14 schreef loveislikeakiss het volgende:
ik heb nog nooit een gaatje gehad![]()
Op uitnodiging zeker?quote:
Op dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B![]()
ik dus ook niet. ja op die mini na en die ging zonder verdoving, schoonmaken van tanden deed meer pijn zeg maar.quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:14 schreef loveislikeakiss het volgende:
ik heb nog nooit een gaatje gehadDo what you love, love what you do!![]()
Zin in broodje hagelslag.
Op dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B![]()
quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:14 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
alle gaatjes moeten goed gevuld worden![]()
![]()
ik heb die spam post al even niet langs zien komen voor de meetquote:Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
komt door fluor behandeling he die we als kinderen kregen,
Oke dikke kanker makende stof, maar dat wisten ze toen nog niet enzo
Do what you love, love what you do!![]()
ik ga over 5 minuten de deur uit, moet ik er eentje brengen?quote:Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Als di enog doorgaat, lees er niets meer over en een update is al lang niet meer gegeven door Hema of grrrrrrrrquote:Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
oh oquote:Op vrijdag 18 april 2025 14:16 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Als di enog doorgaat, lees er niets meer over en een update is al lang niet meer gegeven door Hema of grrrrrrrr
i see the bad moon rising
Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*
Forum Opties Forumhop: Hop naar: