Als ze dat doet, komt de 10 opeens best dichtbij.quote:Op dinsdag 15 april 2025 18:29 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Benieuwd of Anna begint waar ze geëindigd is.
Flopwinnaars bestaan niet na zo'n zware koers.quote:Op donderdag 17 april 2025 22:04 schreef de_boswachter het volgende:
Hopelijk net zo’n weer als vorig jaar op de Muur maar dan nu met een fatsoenlijke winnaar
Vorig jaar was een flopwinnaar….. Moest ‘t opzoeken om te weten wat z’n naam wasquote:Op donderdag 17 april 2025 22:20 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Flopwinnaars bestaan niet na zo'n zware koers.
Stukje Joe Biden.quote:Op donderdag 17 april 2025 22:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Vorig jaar was een flopwinnaar….. Moest ‘t opzoeken om te weten wat z’n naam was
Terwijl het in de OP staat.quote:Op donderdag 17 april 2025 22:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Vorig jaar was een flopwinnaar….. Moest ‘t opzoeken om te weten wat z’n naam was
Lees ik nooit (goh).quote:Op vrijdag 18 april 2025 18:55 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Terwijl het in de OP staat.
Geniale koers, want muursprintje.quote:Op maandag 21 april 2025 19:02 schreef kibo het volgende:
Flopkoers, en op het eind wint er een springveer van 50kg het laatste sprintje.
VPP is helaas blessa.quote:Op maandag 21 april 2025 19:02 schreef kibo het volgende:
Flopkoers, en op het eind wint er een springveer van 50kg het laatste sprintje.
Astarloa ook, denk ik? Was in ieder geval de laatste winnaar uit een vluchtquote:Op maandag 21 april 2025 19:49 schreef The_Undertone het volgende:
Mario Aerts laatste om solo aan te komen?
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op maandag 21 april 2025 20:12 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Astarloa ook, denk ik? Was in ieder geval de laatste winnaar uit een vlucht
Doet Pogahontas alweer mee ja?quote:
Dat wordt ook allemaal wel wat overdreven...de beste man zit tot nu toe op 12 koersdagen in 2025. Ja daar zitten wel zware koersen tussen, maar laten we het niet te groot maken.quote:Op maandag 21 april 2025 20:58 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Doet Pogahontas alweer mee ja?
Hoeveel koersen kan een mens achter elkaar aan zeg:
Nou al die klassiekers rijden doet geen mens verderquote:Op maandag 21 april 2025 21:09 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Dat wordt ook allemaal wel wat overdreven...de beste man zit tot nu toe op 12 koersdagen in 2025. Ja daar zitten wel zware koersen tussen, maar laten we het niet te groot maken.
Pedersen heeft ook wel veel gereden.quote:Op maandag 21 april 2025 21:11 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nou al die klassiekers rijden doet geen mens verder
quote:Remco Evenepoel hint op aanval in Waalse Pijl nog voor Muur van Hoei: “Ik wil Nys niet gratis naar finale brengen”
Na een geslaagde comeback in de Brabantse Pijl en de Amstel Gold Race rijdt Remco Evenepoel (Soudal Quick-Step) woensdag de derde wedstrijd van zijn seizoen, de Waalse Pijl. In zijn persconferentie na de Gold Race hintte de olympische kampioen op een ander koersscenario, waarbij niet wordt gewacht op de slotbeklimming van de Muur van Hoei.
De Waalse Pijl zit doorgaans vast in zijn traditionele stramien, waarin de topfavorieten wachten tot de laatste keer Muur van Hoei, maar Evenepoel ziet woensdag kansen op een ander scenario door de herinvoering van de Côte de Cherave: “De aanloop naar Hoei is moeilijker geworden dan de voorbije edities, met de extra helling die erbij is gekomen. Ook dat is geen gemakkelijke klim. Ik denk dat we anders kunnen koersen.”
Evenepoel lijkt daarmee de punchertypes af te gaan willen schudden. “Natuurlijk willen we Thibau Nys niet ‘gratis’ naar de finale brengen. Uiteraard gaan we koers maken. De Waalse Pijl is een heel mooie wedstrijd, en als er punch in mijn benen zit, ga ik het zeker proberen. Er zitten twee dagen tussen de Amstel en de Waalse Pijl, een dag meer dan na de Brabantse Pijl, dus hoop ik dat ik goed hersteld aan de start zal staan.”
Evenepoel stond nog maar eenmaal aan het vertrek van de Waalse Pijl, in 2022. Hij werd toen 43e, op 51 seconden van winnaar Dylan Teuns.
De verwachtingen voor Thibau zijn wel enorm, benieuwd of hij daarmee om kan gaan. Las ook al een quote van Skjelmose dat hij gelooft dat Nys Pogi kan kloppen en dat ze voor hem moeten gaan als hij zich goed voelt. Terwijl Skjelmose zelf ook al 2e werd in 2023 en de aankomst dus ook aan kanquote:
Het vertrouwen is dusdanig groot dat de vleesgeworden open deur Sven Nys er zowaar ferme uitspraken van gaat doen.quote:Sven Nys prikkelt concurrentie voor Muur van Hoei: "Thibau naar voet brengen, is problemen veroorzaken"
Van Petegem had er in 1999 op dit moment zo'n 28. Andere tijden natuurlijk, maar om maar even aan te geven.quote:Op maandag 21 april 2025 21:09 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Dat wordt ook allemaal wel wat overdreven...de beste man zit tot nu toe op 12 koersdagen in 2025. Ja daar zitten wel zware koersen tussen, maar laten we het niet te groot maken.
Het is vooral lastig te vergelijken.. Pogi reed begin dit jaar de UAE Tour, maar denk dat hij daar in 7 etappes in totaal 20 minuten volle bak is gegaan. In de eendagskoersen die hij daarna reed, begonnen de finales zo vroeg dat hij daar zo’n 2 uur volle bak (of daar dichtbij) ging. Dat is een hele andere inspanningquote:Op woensdag 23 april 2025 08:25 schreef Halcon het volgende:
[..]
Van Petegem had er in 1999 op dit moment zo'n 28. Andere tijden natuurlijk, maar om maar even aan te geven.
Het mooie aan de Waalse Pijl is dat er altijd een paar ploegen bereid zijn om Valverde of welke topfavoriet dan ook aan de voet af te zetten.quote:Op woensdag 23 april 2025 07:46 schreef DiegoFuser het volgende:
Fijne Thibau dag allen.
[..]
Het vertrouwen is dusdanig groot dat de vleesgeworden open deur Sven Nys er zowaar ferme uitspraken van gaat doen.
Dit is gespeeld.
Op zich moet je proberen je als team goed te positioneren en hoef je dan niet meer "voor iemand te gaan", al zie ik hier op FOK! alsnog wel reacties komen als "haha duosprint wat een domme tactiekquote:Op dinsdag 22 april 2025 18:52 schreef Marcoss het volgende:
[..]
De verwachtingen voor Thibau zijn wel enorm, benieuwd of hij daarmee om kan gaan. Las ook al een quote van Skjelmose dat hij gelooft dat Nys Pogi kan kloppen en dat ze voor hem moeten gaan als hij zich goed voelt. Terwijl Skjelmose zelf ook al 2e werd in 2023 en de aankomst dus ook aan kan
quote:Op woensdag 23 april 2025 10:55 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Op zich moet je proberen je als team goed te positioneren en hoef je dan niet meer "voor iemand te gaan", al zie ik hier op FOK! alsnog wel reacties komen als "haha duosprint wat een domme tactiek".
Maar inderdaad, prachtig zulke hoge verwachtingen in deze situatie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gesink had echt nooit voor klassementen moeten gaanquote:Op woensdag 23 april 2025 11:00 schreef VoMy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Wat zag de toekomst er toen veelbelovend uit voor die generatie.
quote:Op woensdag 23 april 2025 11:05 schreef TommyL0204 het volgende:
https://x.com/Intermarche(...)-aan1728392581989%2F
De winnaar is gekend. Pogi kan hier niet tegen opBlijven doneren! @ZipportalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.U MAD?
Als de tweet het niet doet moet je er een "/" achter zetten in de linkquote:
quote:Op woensdag 23 april 2025 11:15 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Als de tweet het niet doet moet je er een "/" achter zetten in de link![]()
@:danny kan natuurlijk gewoon een workaround maken zodat users dat niet hoeven te doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |