Luisteren naar je lichaamquote:Op maandag 14 april 2025 23:16 schreef Nattekat het volgende:
Maar de vorige keer dat ik ziek was, werd het wel gevolgd door een week lang een onstilbare honger. Geen touw aan vast te knopen.
Zal wel met dagelijkse leef te maken hebben. Buikgriep was toen 2 weken na mijn vakantie in de VS tijdens een periode dat er niet echt getraind werd. De vorige griep was midden in het waterpoloseizoen.quote:Op maandag 14 april 2025 23:17 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
lichaam miste een bepaald energielevel denk ik.
Ik moet mezelf vaker dwingen om genoeg te eten dan andersomquote:Op maandag 14 april 2025 23:19 schreef Flory- het volgende:
[..]
Luisteren naar je lichaam![]()
Honger betekent eten
of water drinken, schijn je ook veel honger mee te kunnen stillenquote:Op maandag 14 april 2025 23:19 schreef Flory- het volgende:
[..]
Luisteren naar je lichaam![]()
Honger betekent eten
Dit zou ik ook willenquote:Op maandag 14 april 2025 23:21 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik moet mezelf vaker dwingen om genoeg te eten dan andersom
Water eten dan?quote:Op maandag 14 april 2025 23:21 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
of water drinken, schijn je ook veel honger mee te kunnen stillen
Of augurken, zilveruitjes en ja veel drinken, thee in mijn gevalquote:Op maandag 14 april 2025 23:21 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
of water drinken, schijn je ook veel honger mee te kunnen stillen
Toch wat gemeenquote:Op maandag 14 april 2025 23:22 schreef Nattekat het volgende:
Maar qua gewicht zit ik nu wel op een absoluut hoogtepunt. Ben nog nooit eerder zo zwaar geweest als nu.
Allemaal spieren, maar ik heb ook een buikje die moet opdonderen
Vlog jij ook in je twingo ??quote:Op maandag 14 april 2025 23:22 schreef Nattekat het volgende:
Maar qua gewicht zit ik nu wel op een absoluut hoogtepunt. Ben nog nooit eerder zo zwaar geweest als nu.
Allemaal spieren, maar ik heb ook een buikje die moet opdonderen
Als je je eigen pik niet meer kunt zien koop je een Twingo toch @Grotetijdquote:
Ben je jarig zwab? Gefeliciteerdquote:Op maandag 14 april 2025 19:40 schreef DeZwabber het volgende:
Nu wachten op de post waarin Ama komt vertellen dat de kat de TV heeft gesloopt omdat die een vogel probeerde te vangen.
quote:Op maandag 14 april 2025 23:43 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Als je je eigen pik niet meer kunt zien koop je een Twingo toch @:grotetijd
quote:Op dinsdag 15 april 2025 00:18 schreef bitterbal het volgende:
vandaag slecht weer h ier dus ga naar een shopping mall
10 graden![]()
Doet je zeker wel weer denken aan het Nederlandse weerquote:Op dinsdag 15 april 2025 00:18 schreef bitterbal het volgende:
vandaag slecht weer h ier dus ga naar een shopping mall
10 graden![]()
mjaquote:Op dinsdag 15 april 2025 01:15 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Doet je zeker wel weer denken aan het Nederlandse weer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |