Hoezo moet jij je eigen tandpasta meenemen.quote:Op vrijdag 11 april 2025 12:00 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Nam 3 dagen kleding mee (2 shirts, 2 broeken, 2x onderbroeken/sokken) en m'n deo/tandpasta/luchtje. Dan zat 'ie wel vol hoor
Ja denk het welquote:
jammer weerquote:Op vrijdag 11 april 2025 12:02 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Beestje is in juli vorig jaar geboren.
Rode panda's kwamen niet dichtbij genoeg helaas
Dat moest ik niet, maar ben nogal gevoelig voor tandpasta'squote:Op vrijdag 11 april 2025 12:03 schreef Ama het volgende:
[..]
Hoezo moet jij je eigen tandpasta meenemen.
Dan koop je toch een keer een tube en zet je dat daar neer. Ja of het was een kort relatie maar ik zou zelf dat doen. Deo enz ligt daar ook allemaal nog.quote:Op vrijdag 11 april 2025 12:09 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Dat moest ik niet, maar ben nogal gevoelig voor tandpasta'sZij gebruikte die vieze schuimende zooi
Vond het niet zo'n moeite voor die 1x per 2 weken die ik daar heen ging. Was de relatie langer en wat serieuzer vanuit haar....en we zagen elkaar net als in 't begin gewoon elk weekend voordat ze dat "te veel" vond hadden mijn spullen daar wel gebleven ja.quote:Op vrijdag 11 april 2025 12:11 schreef Ama het volgende:
[..]
Dan koop je toch een keer een tube en zet je dat daar neer. Ja of het was een kort relatie maar ik zou zelf dat doen. Deo enz ligt daar ook allemaal nog.
quote:Op vrijdag 11 april 2025 12:13 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Vond het niet zo'n moeite voor die 1x per 2 weken die ik daar heen ging. Was de relatie langerWaarom altijd in spoiler? Het is niet dat je ex net als die van mij hier gewoon (bijna) dagelijks op het forum zit toch.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en we zagen elkaar net als in 't begin gewoon elk weekend voordat ze dat "te veel" vond hadden mijn spullen daar wel gebleven ja.
Your beauty never ever scared me.
Nee daar zit wat inquote:Op vrijdag 11 april 2025 12:20 schreef Ama het volgende:
[..]
Waarom altijd in spoiler? Het is niet dat je ex net als die van mij hier gewoon (bijna) dagelijks op het forum zit toch.
Ik ben alvast mijn avondeten aan het opetenquote:
Wat is je avondeten?quote:Op vrijdag 11 april 2025 12:23 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik ben alvast mijn avondeten aan het opeten![]()
Dit gaat ver zelfs voor KSC begrippen.quote:Op vrijdag 11 april 2025 12:23 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik ben alvast mijn avondeten aan het opeten![]()
Hoezo?quote:Op vrijdag 11 april 2025 12:25 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit gaat ver zelfs voor KSC begrippen.
Volkoren wraps met kippedij, zoete aardappel, sperzieboontjes, doperwtjes, ui, gekookt ei en een hele lading kerrie en paprikapoederquote:
Maar had er al zo'n zin inquote:Op vrijdag 11 april 2025 12:25 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit gaat ver zelfs voor KSC begrippen.
Soms heb je dat dat voedsel je ziel aanstaartquote:Op vrijdag 11 april 2025 12:27 schreef essnhills het volgende:
[..]
Volkoren wraps met kippedij, zoete aardappel, sperzieboontjes, doperwtjes, ui, gekookt ei en een hele lading kerrie en paprikapoeder
Had ik gister al gemaakt, en heel veel ook zodat ik porties kon invriezen. Maar zat zou ik vanavond in porties verdelen na het avondeten.
Maar toen ik net de koelkast open deed voor de lunch zat die schaal me aan te staren
Dat is mooi op tijd.quote:Op vrijdag 11 april 2025 12:23 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik ben alvast mijn avondeten aan het opeten![]()
Het is altijd tijd om te etenquote:
Het is gewoon lunchquote:
Ik heb nog geen aanmelding van jou ontvangenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |