https://denuk.nl/utrechts(...)ogen-van-17-miljard/quote:
quote:Utrechtse woningcorporaties maken 323 miljoen euro jaarwinst
Door Cees Grimbergen
|
6 maart 2024
|
Utrechtse woningcorporaties maakten in 2022 een winst van 323 miljoen euro. Het blijkt uit de jaarverslagen van Portaal, Mitros (inmiddels Woonin), Cazas, SSH en Bo-Ex.
De 323 miljoen euro is het zogeheten ‘operationeel resultaat’, het verschil tussen huurinkomsten en uitgaven (onderhoud, rente, organisatie).
Het bedrag bewijst de enorme rijkdom van vijf Utrechtse corporaties.
De werkelijke winst komt nog hoger uit door het verkopen van sociale huurwoningen.
Die opbrengst zit niet in de 323 miljoen euro.
In 2022 haalde Portaal zo 41 miljoen aan bijverdiensten en Mitros 21 miljoen.
Kassa boven op de 323 miljoen.
Is dat echte winst of reserveringen voor onderhoud (dat ze dan ook wel moete doen) en nieuwbouw?quote:Op woensdag 30 april 2025 22:59 schreef michaelmoore het volgende:
het zijn stichtingen zonder winstoogmerk
Maar ze maken 6 miljard winst per jaar
25% winstbelasting
Fundamenteel onderzoek levert naast hetgeen onderzocht wordt vaak totaal onverwachte resultaten op waarmee op termijn grote stappen vooruit gezet worden.quote:Op woensdag 30 april 2025 23:14 schreef svann het volgende:
En wat hebben we aan zo'n peperdure telescoop?
Misschien economisch, aangezien dat ding gebouwd en onderhouden moet worden.
quote:Op woensdag 30 april 2025 23:16 schreef svann het volgende:
[..]
Is dat echte winst of reserveringen voor onderhoud (dat ze dan ook wel moete doen) en nieuwbouw?
quote:Utrechtse woningcorporaties maakten in 2022 een winst van 323 miljoen euro. Het blijkt uit de jaarverslagen van Portaal, Mitros (inmiddels Woonin), Cazas, SSH en Bo-Ex.
De 323 miljoen euro is het zogeheten ‘operationeel resultaat’, het verschil tussen huurinkomsten en uitgaven (onderhoud, rente, organisatie).
Het bedrag bewijst de enorme rijkdom van vijf Utrechtse corporaties.
De werkelijke winst komt nog hoger uit door het verkopen van sociale huurwoningen.
Die opbrengst zit niet in de 323 miljoen euro.
In 2022 haalde Portaal zo 41 miljoen aan bijverdiensten en Mitros 21 miljoen.
Kassa boven op de 323 miljoen.
de overheid moet buiten de steden gaan bouwenquote:
Dat zou verboden moeten worden (voor woningcorporaties).quote:Op woensdag 30 april 2025 23:21 schreef michaelmoore het volgende:
<>
De werkelijke winst komt nog hoger uit door het verkopen van sociale huurwoningen.
<>
Prachtig, dat favoriete zinnetje van jou over koeien die geen bezwaar maken.quote:Op woensdag 30 april 2025 23:24 schreef michaelmoore het volgende:
de overheid moet buiten de steden gaan bouwen
daar gaat het over in feite
in het weiland net als vroeger
Winst maken, dat is de reden dat de woningbouwverenigingen verzelfstandigd zijn , om winst te maken ,quote:Op woensdag 30 april 2025 23:28 schreef svann het volgende:
[..]
Dat zou verboden moeten worden (voor woningcorporaties).
quote:De Autoriteit woningcorporaties (Aw)
https://www.ilent.nl/onde(...)it-woningcorporaties
ziet erop toe dat woningcorporaties ervoor zorgen dat mensen met een laag inkomen goed en betaalbaar kunnen wonen.
De Aw houdt toezicht op het gedrag van woningcorporaties en op hun financiële beheer.
Mijn reactie ging over die muts Noraly Beyer met haar "Wat hebben we eraan?" als haar reactie op de mogelijke bouw van de Einsteintelescoop in Nederland.quote:Op woensdag 30 april 2025 23:24 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
de overheid moet buiten de steden gaan bouwen
daar gaat het over in feite
in het weiland net als vroeger
Zeker, en ik eet daarbij een wiedergutmachungsschnitzel.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Velen met je. Ik vind haar juist leuk.quote:Op woensdag 7 mei 2025 23:10 schreef NoCigar het volgende:
Ik ben persoonlijk Francis van Broekhuizen-moede.
Ja, dat laatste is misschien wel. Het is inmiddels een kunstje: 'laat ik een nóg keer 'gozert' zeggen, vinden de mensen thuis leuk.'quote:Op woensdag 7 mei 2025 23:13 schreef svann het volgende:
[..]
Velen met je. Ik vind haar juist leuk.
Direkt en emotioneel, maar nooit negatief. Best een origineel mens.
En dan dat rotterdamse accent.
Bij Raven heb ik dat wel. Net te stoer, luidruchtig; heeft ze niet echt nodig.quote:Op woensdag 7 mei 2025 23:22 schreef NoCigar het volgende:
Ja, dat laatste is misschien wel. Het is inmiddels een kunstje: 'laat ik een nóg keer 'gozert' zeggen, vinden de mensen thuis leuk.'
Dat heb ik bij andere mensen ook, bv. raven van dorst B.v.
De eindoplossing is binnen bereik.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jongeren zijn tegenwoordig handig genoeg om dat gewoon online te bestellen of via iemand op school.quote:Op maandag 12 mei 2025 22:37 schreef monkyyy het volgende:
Ondertussen kun je dat spul gewoon via een Franse website bestellen
Mooi, dat kan ik overslaan.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:09 schreef svann het volgende:
Hmm. Songfestival napraten vanavond.
Vanavond met Jeroen:
Het is weer Eurovisie-tijd! Vanavond blikken we uitgebreid terug op de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival in Bazel.
Onze eigen Claude betreedt daar het podium met zijn nummer ‘C’est la vie’ in de hoop een plek te veroveren in de grote finale van aanstaande zaterdag.
Deed hij het goed? En van wie verwachten we de meeste concurrentie?
We bespreken het met een tafel vol songfestivalkenners en -liefhebbers: Paul de Leeuw, Annefleur Schipper, Jamai Loman en tweevoudig deelnemer Edsilia Rombley.
Frits Wester?quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:41 schreef svann het volgende:
Geen Omtzigt-bash zoals bij Renze door die kale (hoe heet hij ook al weer?) verslaggever.
Hij nam vandaag afscheid van de tweede kamer.
Het superieure Nederland kijkt neer op de afrikaantjes. Vandaar.quote:Op woensdag 14 mei 2025 22:44 schreef svann het volgende:
Heel Afrika is ingepalmd door Putin, zo alleen staat Rusland niet.
In ieder geval niet het hele uur.quote:Op donderdag 15 mei 2025 23:39 schreef dvdfreak het volgende:
Begonnen gelukkig geen songfestival uitzending
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |