Mwah ik heb een gruwelijke hekel aan Netanyahu en zie hem het liefst zo snel mogelijk de gevangenis in verdwijnen, maar Iran escaleert dit conflict zelf net zo goed. Die kunnen het niet verkroppen dat ze de afgelopen twee jaren zulke zware verliezen hebben geleden en dat hun invloedssfeer aan het krimpen is.quote:Op donderdag 12 juni 2025 10:48 schreef theunderdog het volgende:
Netanyahu heeft haast. Oorlog met Iran zou helemaal perfect zijn om zelf niet de gevangenis in te moeten/kunnen.
Wel het Midden-Oosten naar de klote, maar goed..
Grappig is dat he. Ik heb helemaal geen hekel aan Netanyahu, maar zie wel hem voornamelijk als het probleem als het om Iran gaat.quote:Op donderdag 12 juni 2025 13:41 schreef Nexum het volgende:
[..]
Mwah ik heb een gruwelijke hekel aan Netanyahu en zie hem het liefst zo snel mogelijk de gevangenis in verdwijnen, maar Iran escaleert dit conflict zelf net zo goed. Die kunnen het niet verkroppen dat ze de afgelopen twee jaren zulke zware verliezen hebben geleden en dat hun invloedssfeer aan het krimpen is.
Saoedi-Arabië is hierin ook wel een grote speler vind ik.quote:Op donderdag 12 juni 2025 13:43 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Grappig is dat he. Ik heb helemaal geen hekel aan Netanyahu, maar zie wel hem voornamelijk als het probleem als het om Iran gaat.
Er zijn allerlei spelers. Maar het is Netanyahu die aan het dreigen is Iran aan te vallen en hier de VS in wil meesleuren.quote:Op donderdag 12 juni 2025 13:45 schreef Nexum het volgende:
[..]
Saoedi-Arabië is hierin ook wel een grote speler vind ik.
Misschien is Netanyahu wel de perfecte dekmantel voor de VS om juist betrokken te raken.quote:Op donderdag 12 juni 2025 13:48 schreef theunderdog het volgende:
Maar het is Netanyahu die aan het dreigen is Iran aan te vallen en hier de VS in wil meesleuren.
Vooral dat laatste is essentieel. Netanyahu wil echt niet in zijn eentje oorlog met Iran.quote:Op donderdag 12 juni 2025 13:48 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Er zijn allerlei spelers. Maar het is Netanyahu die aan het dreigen is Iran aan te vallen en hier de VS in wil meesleuren.
Klopt. Maar voor de VS is het veel meer wikken en wegen. Kijk, vanuit Israel is het vrij logisch. Die willen niet dat Iran kernwapens gaat ontwikkelen, want dan krijgt Iran steeds meer grip op het Midden-Oosten. Ondanks dat dat voor de VS ook belangrijk is, is het voor hun nog niet zo'n uitgedane zaak of dat een oorlog waard is.quote:Op donderdag 12 juni 2025 14:12 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Vooral dat laatste is essentieel. Netanyahu wil echt niet in zijn eentje oorlog met Iran.
Verschilt niet zoveel met een toespraak van Trump en een hele zaal met MAGA NPC's.quote:Op donderdag 12 juni 2025 14:22 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Een bejaarde met een hele zaal met Islam NPC's. Echt bizar.
Daarom denk ik ook dat Iran er verstandig aan doet om geen Amerikaanse doelen aan te vallen als eventuele vergelding.quote:Op donderdag 12 juni 2025 14:15 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Klopt. Maar voor de VS is het veel meer wikken en wegen. Kijk, vanuit Israel is het vrij logisch. Die willen niet dat Iran kernwapens gaat ontwikkelen, want dan krijgt Iran steeds meer grip op het Midden-Oosten. Ondanks dat dat voor de VS ook belangrijk is, is het voor hun nog niet zo'n uitgedane zaak of dat een oorlog waard is.
Dus? Daar kijken we niet naar. Het is wel vermoeiend om woke te zijn denk ik of niet?quote:Op donderdag 12 juni 2025 14:46 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Verschilt niet zoveel met een toespraak van Trump en een hele zaal met MAGA NPC's.
Ik dacht ik pareer even het idee alsof dit zo uniek of bijzonder is. Die indruk wekte je opmerking namelijk.quote:Op donderdag 12 juni 2025 14:58 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dus? Daar kijken we niet naar. Het is wel vermoeiend om woke te zijn denk ik of niet?
Het is vermoeiend om woke te zijn dus.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:31 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ik dacht ik pareer even het idee alsof dit zo uniek of bijzonder is. Die indruk wekte je opmerking namelijk.
Hopelijk krijgen we weer een Colin Powell Powerpoint vol met "my first Photoshop" afbeeldingenquote:
Jaap van Dissel helpt wel even.quote:Op donderdag 12 juni 2025 17:02 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Hopelijk krijgen we weer een Colin Powell Powerpoint vol met "my first Photoshop" afbeeldingen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |