Het maakt dan idd niet veel meer uit in welke markt je zit. Alles is gekoppeld, als de US gaat...quote:
quote:Op zaterdag 1 januari 2022 13:02 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
In principe heb je maar weinig nodig, een ETF is al een pakket aandelen op zichzelf dus er zit al spreiding in.
Ik denk dat je aan bijvoorbeeld alleen een Vanguard S&P500 ETF al meer dan genoeg hebt om te spreiden.
Zelf zit ik daarnaast nog in Nasdaq en AEX met een wat kleiner percentage.
Ik zat de eerste maanden ook in een hele stapel ETF's maar die heb ik langzamerhand "opgeruimd" tot ik er nog 3 over had.
Aandelen heb ik wel (omdat het leuk is) maar het valt niet mee om de rendementen van zo'n ETF te verslaan.
Uiteraard zit je met S&P500 en Nasdaq vooral op de Amerikaanse markt gefocust, aan de andere kant: als daar de boel crasht, gaat het wereldwijd ook vrijwel altijd mis.
Ik pak deze er nog een keer bij: de uiteindelijke rendementen verschillen wel maar qua pieken en dalen maakt het niet veel uit; gaat 1 markt, dan gaat alles.
[ afbeelding ]
Hier ook duidelijk te zien:
[ afbeelding ]
Mensen mensen het is pas verlies als je het verkoopt. Gewoon houden en in 2029 lachen we er weer om.quote:
Ja, vooral je erfgenamen als je lang genoeg wachtquote:Op maandag 7 april 2025 09:55 schreef paardendokter het volgende:
[..]
Mensen mensen het is pas verlies als je het verkoopt. Gewoon houden en in 2029 lachen we er weer om.
Wat zei die?quote:Op maandag 7 april 2025 09:56 schreef TornadoDK het volgende:
Had maar netjes geluisterd naar Warren buffet god.
De schade kan best groter zijn, vertrouwen is bij beleggers weg in Trump z'n beleid.quote:Op maandag 7 april 2025 09:56 schreef Patroon het volgende:
Het kan ook gigantisch fluctureren met zo iemand als Trump. Volgende week kan hij weer een DEAL maken en is alles weer rustig.
Prima toch? Dan is je horizon alleen maar langer.quote:Op maandag 7 april 2025 09:56 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Ja, vooral je erfgenamen als je lang genoeg wacht
quote:Warren Buffett defended his massive $300 billion cash pile in February. Now he doesn't have to.
Ja, voor nu is het goed dat je bent uitgestapt. Ik zit er sinds 2017 in en sta nog steeds overall op winst..maar moet niet teveel zulke dagen er meer bij hebben.quote:Op maandag 7 april 2025 09:58 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
De schade kan best groter zijn, vertrouwen is bij beleggers weg in Trump z'n beleid.
Dat kan nog wel minimaal 4 jaar dooretteren.
Zelf denk ik dat we onder Trump geen ATH voor de markten meer gaan zien.
En aangezien ik was uitgestapt rond de ATH is het mss prima om het even uit te zitten... ?
Dat aandelen veel te duur waren en niet de moeite om te kopen. Hij was volgens mij de afgelopen maanden ook flink aan het verkopen.quote:
Sta nog steeds op x5 ofzo genotquote:Op maandag 7 april 2025 09:35 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Freefall maatje.
Weer bijkopen voor 2030 @:wereldgozer
Ach, op zich zijn zelfs nu de koersen nog te hoog...quote:Op maandag 7 april 2025 09:54 schreef Patroon het volgende:
[..]
Dat denk ik ook...eigenlijk voelden wij het ook aan komen, anders hadden we het er thuis niet over. Maar het probleem is als je uitstapt, dan word ik juist nerveus...wanneer stap ik weer in om niet de boot te missen.
Ja, op zich kan de S&P500 nog wel 1.000 punten zakken en historisch nog steeds redelijk "op koers liggen".quote:Op maandag 7 april 2025 10:06 schreef paardendokter het volgende:
[..]
Ach, op zich zijn zelfs nu de koersen nog te hoog...
Nee deze groep 3 politiek heeft lekker veel zinquote:
Je moet ook niet volledig beleggen in shitcoinsquote:Op maandag 7 april 2025 10:20 schreef ISVV het volgende:
Jezus, 85% van m'n winst is verdampt. Zit er pas een jaar of zes in
Futures:quote:Op maandag 7 april 2025 10:12 schreef onlogisch het volgende:
Benieuwd naar de Dow Jones en Nasdaq vanmiddag
Is ook totaal niet het gevalquote:Op maandag 7 april 2025 10:23 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Je moet ook niet volledig beleggen in shitcoins
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |