Ik snap het ook niet, voor ¤2500,- per dag kan ik ook veel beter leven.quote:Op vrijdag 4 april 2025 04:31 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Dit is goedkoper? Voor 2.500 p/w zit ik all-in in een deftig hotel.
Zijn er ook steden in de wereld die niet 'humaan, leefbaar en gastvrij' (willen) zijn?quote:Op donderdag 3 april 2025 22:34 schreef rutger05 het volgende:
"Op een manier die past bij Hengelo: humaan, leefbaar en gastvrij."
Dat meen je? Maandelijks 10.000 per asielzoeker? Waarom moet dat zoveel kosten? Dat is toch niet houdbaar!quote:Op vrijdag 4 april 2025 02:02 schreef r_one het volgende:
[..]
Dat. Het pand ligt aan de rand van een kantorenpark, tegen de A1 aan en in de buurt van de Toekan (ook opvang).
[..]
Is hier niet aan de orde: de ambtenaren zijn al tijden geleden vertrokken en het pand is, nu al, geruime tijd in gebruik als opvang voor Oekraïners.
Zo heel veel gaat er dus niet veranderen, de investeringen zijn minimaal en Hengelo kan (wekelijks begrijp ik) 1000x ¤ 2.500 incasseren .... *KATJING*![]()
Maar wel bezuinigen op de WMO etc.![]()
Ik ben niet goed bekend met de stad Hengelo, maar ik heb gekeken met Google Maps en zag dat het station en de binnenstad op iets meer dan 10 minuten fietsen is. Prima te doen voor deze voorzieningen, maar de asielzoekers verblijven er inderdaad niet pal naast.quote:Op vrijdag 4 april 2025 00:55 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Niet bepaald. Het gaat om het voormalige KPN-kantoor, later tijdelijk onderkomen van de gemeente tijdens de verbouwing van het gemeentehuis:
https://maps.app.goo.gl/6vnsLeBMFtjpcrT37
Overigens ben ik een groot voorstander om kantoren om te bouwen naar woningen:
https://vastgoedactueel.n(...)-53-000-woningen-op/
Hier in Zwolle stonden er een hoop mensen (terecht) op hun achterste benen toen bleek dat de nieuwkomers allemaal voorrang kregen bij het vinden van een huisarts terwijl er net 4 of 5000 mensen er geen meer hadden na het omvallen van Co-Med en die konden achteraan aansluiten.quote:Op vrijdag 4 april 2025 01:36 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hetzelfde Hengelo die de wmo compleet wegbezuinigd.
Omdat Faber het probleem toch gaat oplossen.quote:Op vrijdag 4 april 2025 08:08 schreef Twiitch het volgende:
Maar 1000 asielzoekers? Waarom geen 2000?
Oh interessant, ik wist niet dat nieuwkomers ook voorrang kregen op dat gebied, heb je een nieuwsberichtje voor me? Puur uit nieuwsgierigheid. Ik weet namelijk wel dat er reguliere vaste spreekuren zijn in AZC's en opvangcentra.quote:Op vrijdag 4 april 2025 10:08 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Hier in Zwolle stonden er een hoop mensen (terecht) op hun achterste benen toen bleek dat de nieuwkomers allemaal voorrang kregen bij het vinden van een huisarts terwijl er net 4 of 5000 mensen er geen meer hadden na het omvallen van Co-Med en die konden achteraan aansluiten.
Als de gemeente dit soort dingen op deze manier aanpakt, dan gaat het draagvlak meteen de kelder in...
DC.quote:Op vrijdag 4 april 2025 08:29 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Zijn er ook steden in de wereld die niet 'humaan, leefbaar en gastvrij' (willen) zijn?
Gewoon je belasting betalen en je bek houden.quote:Op donderdag 3 april 2025 23:48 schreef Richestorags het volgende:
Ja joh, het geld klotst wel even tegen de plinten aan.
Mooi dat het nu een positief verhaal is en hopelijk blijft dit gewoon zo met 1000 asielzoekers. Met de juiste begeleiding en toezicht kan veel overlast voorkomen worden.quote:Op vrijdag 4 april 2025 10:42 schreef Zwoerd het volgende:
Ik woon er vlakbij. Tot nu toe nooit last van gehad, ben er ook vaak genoeg binnen geweest. Maar met 1000 bewoners lijkt het me wel een hele opgave om het een beetje geordend te houden.
Ik ken het gebouw en hoe het werkt. Er zit een flinke delegatie beveiligers en gemeente ambtenaren die de boel in orde houden, het is misschien beter dan her en der die barakken.quote:Op vrijdag 4 april 2025 10:58 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Mooi dat het nu een positief verhaal is en hopelijk blijft dit gewoon zo met 1000 asielzoekers. Met de juiste begeleiding en toezicht kan veel overlast voorkomen worden.
Er zitten inmiddels ook al niet Oekraïners.quote:Op vrijdag 4 april 2025 15:31 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik ken het gebouw en hoe het werkt. Er zit een flinke delegatie beveiligers en gemeente ambtenaren die de boel in orde houden, het is misschien beter dan her en der die barakken.
Maar er zitten Oekraïners. Als je die mixt met Afrikanen gaat er weer een hele nieuwe wereld van problemen voor je open.
De buurt heeft geen last het is nl een bedrijven terrein. Maar als die Michiels een stad intrekken is het altijd feest, zeker als het groepen jonge mannen zijn.
Dat was niet de bedoeling!quote:Op vrijdag 4 april 2025 15:41 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Er zitten inmiddels ook al niet Oekraïners.
Charleroi?quote:Op vrijdag 4 april 2025 08:29 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Zijn er ook steden in de wereld die niet 'humaan, leefbaar en gastvrij' (willen) zijn?
Toen de Oekraïners kwamen, zaten er al meteen veel Afrikanen tussen, de zogenaamde derdelanders uit Oekraïners. Maar in het eerste jaar kwamen er ook al Syriërs, Irakezen, Marokkanen, Algerijnen en andere Afrikanen. Die groepjes zie je elke dag wel langslopen, de stad in, of naar het voetbalveld. Totaal geen last van.quote:Op vrijdag 4 april 2025 15:31 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik ken het gebouw en hoe het werkt. Er zit een flinke delegatie beveiligers en gemeente ambtenaren die de boel in orde houden, het is misschien beter dan her en der die barakken.
Maar er zitten Oekraïners. Als je die mixt met Afrikanen gaat er weer een hele nieuwe wereld van problemen voor je open.
De buurt heeft geen last het is nl een bedrijven terrein. Maar als die Michiels een stad intrekken is het altijd feest, zeker als het groepen jonge mannen zijn.
Jamaar dan zijn deze mensen helemaal voor niets 4000km door een 7-tal veilige landen 'gevlucht'.quote:Op vrijdag 4 april 2025 08:05 schreef MichaelScott het volgende:
Het is nog duurzamer om ze terug te sturen naar land van herkomst.
Daar zullen ze geen westerse levensstijl hebben.
Totaal geen gemak van ook.quote:Op vrijdag 4 april 2025 18:01 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Toen de Oekraïners kwamen, zaten er al meteen veel Afrikanen tussen, de zogenaamde derdelanders uit Oekraïners. Maar in het eerste jaar kwamen er ook al Syriërs, Irakezen, Marokkanen, Algerijnen en andere Afrikanen. Die groepjes zie je elke dag wel langslopen, de stad in, of naar het voetbalveld. Totaal geen last van.
Welk gemak had je gehad willen hebben dan? Even met een ploegje Ethiopiërs je tuin omspitten ofzo?quote:
Geen nieuwsberichtje, want dit werd verteld op één van een informatieavonden waar ik bij was. Hoop heisa van tevoren, tot nu toe heeft niemand iets gemerkt van de nieuwe locatie in onze wijk.quote:Op vrijdag 4 april 2025 10:19 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Oh interessant, ik wist niet dat nieuwkomers ook voorrang kregen op dat gebied, heb je een nieuwsberichtje voor me? Puur uit nieuwsgierigheid. Ik weet namelijk wel dat er reguliere vaste spreekuren zijn in AZC's en opvangcentra.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |