Van 3 naar 2 Belgen, en Belgen zijn niet zo gecharmeerd van grote muilen, en Jordy heeft er zo 1.quote:Op donderdag 3 april 2025 08:40 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat vroeg ik mij ook al af, geen idee eigenlijk.
Geluid van kletterend water en een fohn vullen mij oren
Matt kreunt van genot dat hij lekker lang kan douchen
Jordy.quote:Op donderdag 3 april 2025 08:38 schreef spapaars het volgende:
[..]
Verwachting is dat Jolien vandaag zal moeten vertrekken.
Wat gaat haar achterban daarna stemmen?
ik heb een beetje hoop dat ze op charise zullen gaan stemmen. Een vrouw als winnaar dit jaar.quote:Op donderdag 3 april 2025 08:50 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
Jordy.
Mattheus laat haar hangen.
Cherice is de concurrentie
We zullen het meemaken, morgen weten we het.quote:Op donderdag 3 april 2025 08:50 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
Jordy.
Mattheus laat haar hangen.
Charice is de concurrentie
Ze zou ook van mij mogen winnen.quote:Op donderdag 3 april 2025 08:53 schreef Verida het volgende:
[..]
ik heb een beetje hoop dat ze op charise zullen gaan stemmen. Een vrouw als winnaar dit jaar.
Ik was ff Nederland/Belgie vergeten.quote:Op donderdag 3 april 2025 08:45 schreef spapaars het volgende:
[..]
Van 3 naar 2 Belgen, en Belgen zijn niet zo gecharmeerd van grote muilen, en Jordy heeft er zo 1.
Dus zou het zo kunnen zijn dat die stemmen naar Mat en Sharice gaan.
Hij overdrijft weer zoals gewoonlijkquote:Op donderdag 3 april 2025 09:06 schreef Dotteke het volgende:
Ik weet wel wie vanavond naar huis gaat in een koud huis komt zegt Jordy
Werkelijk alles van mij is hier behalve mijn bank en mijn televisie zegt hij
Eentje waar ik me volledig in kan vindenquote:Op donderdag 3 april 2025 08:36 schreef Linnied het volgende:
Mattheus kan zo maar eens gaan winnen.
Je ziet vaak dat de opvallende figuren (jordy, ashley) teveel tegenstanders hebben waardoor die mensen allemaal op een minder opvallend persoon gaan stemmen.
Daardoor kreeg je winnaars als Glenn, Bart..
Oke Salar is dan een uitzondering.
Dit is overigens geen feitenrelaas, maar mijn mening.
Ja ja.elke dag wel als ze melk en suiker haddenquote:Op donderdag 3 april 2025 09:11 schreef spapaars het volgende:
Hebben ze na het vertrek van Axel een keer koffie gezet?
als er niet iemand de hele tijd PLEUR loopt te tetteren valt het minder op hequote:Op donderdag 3 april 2025 09:11 schreef spapaars het volgende:
Hebben ze na het vertrek van Axel een keer koffie gezet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |