Twee was ook niet genoeg geweest.quote:
Had toch wel wat meer goed mogen hebben, Hadewych Minis en Ramsey Nasr kun je wel herkennen.quote:
Nee maar die trage Sjaak had nooit naar z’n klok gekeken waar nog 25 tellen op stondenquote:
De vraag over het geboorteland van de wetenschappers?quote:Op maandag 7 april 2025 20:03 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit is eigenlijk echt doodsimpel, hoe kan dit zo mis?
Dit was wel een alternatiever lijstje dan normaal gesproken voorbij komt.quote:Op maandag 7 april 2025 20:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dat je Burning Down The House voor LCD aanziet snap ik wel, maar die van LCD was vervolgens wel heel duidelijk.
Maar ja, je moet het wel kennen.
Bij een normale wetenschap aflevering is ook altijd de eerste vraag dieren herkennen niveau groep 7, slaat nergens op.quote:Op dinsdag 15 april 2025 19:58 schreef Felagund het volgende:
Al is dierenfoto's herkennen wel heel makkelijk.
Dit kan mijn neefje van 4 ook wel.quote:Op dinsdag 15 april 2025 20:06 schreef Remco het volgende:
[..]
Bij een normale wetenschap aflevering is ook altijd de eerste vraag dieren herkennen niveau groep 7, slaat nergens op.
Wel heel mager gespeeld ja. Dit is gewoon eerste ronde tegenwoordige tijd niveauquote:
Pizza Hawai niet herkennen, maar een Dubai bol wel.quote:
Het niveau ligt weer hoog in de finale van de beste quiz van Nederland lees ik weer.quote:Op donderdag 17 april 2025 19:57 schreef Felagund het volgende:
[..]
Pizza Hawai niet herkennen, maar een Dubai bol wel.
Ik heb nu pas door dat de achtergrond ook nog foto's van de stad.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |