abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_217265428


Met Sergio Ramos en Lionel Messi zijn twee iconen, tegen hun zin, voor LaLiga verloren gegaan. Ramos kwam er te laat achter dat er een vervaldatum voor het contractaanbod was; voor Messi was geen financiële ruimte meer. Járen van trouwe dienst worden op pijnlijke manieren abrupt beëindigd; geen vol stadion om afzwaaiende helden te eren. Slechts tranen op een persconferentie, zo hoort het eigenlijk niet te gaan. Ome Covid maakt dit soort dingen een extra pijnlijke, lege aangelegenheid. Als we ooit weer zonder regels naar buiten mogen, zal het vast weer goed komen wat Messi en Ramos betreft, is de hoop van deze naïeve OP-maker.

Onder het juk van de financial fairplay moeten alle twintig clubs saneren om aan de regels te voldoen, hun spelers in te kunnen schrijven en toekomstbestendig te geraken. Of het in zulke omstandigheden eerlijk is om te verwachten dat ze op Europees gebied grootse dingen gaan presteren, is een goede vraag bij in ieder geval Real Madrid en FC Barcelona. Ze hebben jarenlang proberen te ontkennen dat hun glorietijdperken van het vorige decennium voorbij zijn, maar nu moeten harde keuzes worden gemaakt en wacht in een door corona overwoekerde financiële chaos een strijd om een nieuw evenwicht te vinden. Met enkele clubs in Engeland en PSG, die niets van de financiële crisis lijken te merken, is dat een extra grote uitdaging.

In december vieren we 10 jaar Simeone bij Atlético. In die tijd heeft hij de club in 2014 en 2021, vorig seizoen, naar het landskampioenschap geloodst. Je zou kunnen stellen dat komend jaar dan de ideale kans is om de titel te prolongeren. Barça en Real Madrid hebben gevoelige verliezen geïncasseerd met respectievelijk Messi, Ramos en Varane terwijl Atlético met Rodrigo De Paul en mogelijk meer spelers zichzelf kan versterken zonder veel te hebben verloren. De middenvelders en aanvallers met rendement lopen toch echt in meer getalen rond bij Atlético (Suárez, Carrasco, Félix, Correa, Llorente). Als de grote twee dat bij willen benen, zullen er meer mensen moeten opstaan dan Griezmann en Benzema bij die clubs. Kan Memphis Depay dat wanneer LaLiga dat toelaat? Staan de Braziliaantjes, Hazard en Bale op?

Voor de titel kunnen we in een genivelleerd speelveld Sevilla ook niet uitsluiten. Ze laten al twee seizoenen zien hoe superstabiel en degelijk ze zijn met hun balbezit-als-doel-spelletje. Maar veel hangt daarin af van de toekomst van Jules Koundé. De 22-jarige centrale verdediger is op jonge leeftijd al van danige klasse dat zijn aanwezigheid bepalend is voor Sevilla’s resultaten. Vorig seizoen eindigden ze met 15 punten voorsprong op de rest vierde. Dat levert het felbegeerde CL-ticket op. Kunnen clubs als Villarreal en het prachtig voetballende Real Sociedad dat komend seizoen aanvallen? Selectiebreedte is de crux en daar lijkt Villarreal wat beter op voorbereid dan la Real. Gezien het slot van 2020/21 moeten we de werken van Unai Emery enorm serieus nemen, maar hij lijkt meer een cuptrainer dan een competitieman. En kan Real Betis haar geweldig stabiele resultaten in 2021 onder Pellegrini voortzetten? Na twee jaar onzin onder Setién en Rubi is het goed om te zien dat Betis weer Europa in mag met nota bene groepsfasevoetbal in de Europa League.

Met Celta de Vigo (dankzij de schitterende werken van Coudet), Athletic Club (onder aanvoering van topcoach Marcelino) en Osasuna zijn er clubs die met een goede wind in de rug komend seizoen die plekken zomaar aan zouden kunnen voetballen. In het rechterrijtje zijn er teveel onzekerheden om ze ‘nu’ in het linkerrijtje te zien eindigen. Granada en Getafe moeten verder zonder hun succescoaches Martinez en Bordalas; Valencia heeft een schrale selectie nog altijd niet serieus genoeg versterkt. Random shout-out naar het excentrieke Levante. Te goed om te degraderen, te slecht om kans te maken op Europees voetbal. Toch een stuntclub in de Liga die met al haar mystieke zaalvoetballers de ene week Atlético Madrid twee keer pijn kan doen en de andere week kansloos op zijn bek gaat tegen Huesca.

Onderin verwelkomen we Espanyol na een jaar afwezigheid terug. Met hun selectie (Embarba, RDT, Puado) zouden ze eigenlijk gewoon simpel handhaving moeten afdingen. Real Mallorca en Rayo Vallecano (Vallecas is terug!) wacht een zwaar seizoen in de strijd tegen degradatie. Elche wacht waarschijnlijk datzelfde lot nadat ze wonder boven wonder handhaving afdongen afgelopen seizoen.

Vrijdag 13 augustus, 21:00. Dan gaat de bal weer rollen. Valencia met Bordalas als coach tegen zijn oude club Getafe. Hoeveel banter, shithousery en spijkerhard voetbal blijft er over?

Wedstrijdschema
Ziggo-gids, wat wordt uitgezonden op de televee en op welk kanaal?

Graag wijs ik nog op deze voorbeschouwingsblog.

:T
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  woensdag 2 april 2025 @ 17:31:26 #2
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217265517
Vanavond Atleti - Barca voor de Copa .. 21:30
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_217265640
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 17:24 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Afgunst.
:') Fraude.
pi_217265648
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 17:43 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
:') Fraude.
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 17:20 schreef Bugno3 het volgende:
wanne kutclub
Afgunst.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_217265656
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 17:44 schreef Red_85 het volgende:

[..]
[..]
Afgunst.
Ik heb geen enkele binding met welke club in Spanje dan ook. Dus afgunst hoe?
  woensdag 2 april 2025 @ 18:14:32 #6
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217265986
Ben benieuwd wanneer dat nieuwe stadion met al die dure VIP-stoelen in gebruik wordt genomen..?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_217267801
Return, 4-4. Er kan nog van alles gebeuren.

Bekijk deze YouTube-video


  woensdag 2 april 2025 @ 21:41:05 #8
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217268877
Wow gelukkig maar .. was geen opzet die overtreding om daar rood van te maken zo vroeg ook al in de wedstrijd
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_217268888
Eigenlijk moet de VAR dat besluit nemen zoals bij veldhockey.
  woensdag 2 april 2025 @ 21:44:03 #10
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217268927
Sierd die opeens beweert dat een bal niet helemaal over de lijn is , terwijl ie normaal als 1e weet te melden dat het wel zo is terwijl het juist niet heel duidelijk is
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  woensdag 2 april 2025 @ 21:59:03 #11
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_217269174
0-1.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 2 april 2025 @ 21:59:12 #12
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217269177
0-1 Ferran
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_217269183
GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

*O*
  woensdag 2 april 2025 @ 22:01:26 #14
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_217269210
Daar had zomaar de 0-2 kunnen zijn.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 2 april 2025 @ 22:07:23 #15
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_217269294
De Jong :G
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_217270116
Welterusten Yamal.
pi_217270165
El Clásico vervroegd van 11 mei naar 26 april! Vamos!!!!¡¡¡¡

@KingRoland
  woensdag 2 april 2025 @ 23:29:59 #18
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217270171
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 23:20 schreef Nober het volgende:
Welterusten Yamal.
Oh ja :+
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 donderdag 3 april 2025 @ 00:35:20 #19
7889 tong80
Spleenheup
pi_217270457
Barcelona heeft zich geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. Met Frenkie de Jong als aanvoerder werd Atlético Madrid met 0-1 te verslagen. Dat was genoeg omdat de spectaculaire heenwedstrijd in 4-4 was geëindigd. Op zaterdag 26 april is Real Madrid in Sevilla de tegenstander.

Atlético-trainer Diego Simeone had drie lagen aangetrokken voor de return in Madrid. Een thermoshirt, een polo en een trainingsjasje. Hoewel het ‘slechts’ 13 graden was woensdagavond in de Spaanse hoofdstad, bleek de keuze iets te ambitieus. De Argentijnse oefenmeester stond zich namelijk negentig minuten lang zo op te winden dat mouwen werden opgestroopt en het jasje om zijn middel werd gebonden.

Dat begon al na vijf minuten. Zijn rechtsback César Azpilicueta plantte zijn noppen in de kuit van Barça-aanvaller Raphinha en de scheids werd naar het scherm geroepen door de VAR. Moest het geen rood zijn? De arbiter besloot het bij geel te houden, maar Simeone had zich ondertussen zo druk gemaakt dat hij ook geel kreeg.

Vervolgens zag hij zijn ploeg worstelen in het Metropolitano. Het Catalaanse driehoek op het middenveld van Fermín, Pedri en Frenkie de Jong was niet onder druk te zetten, en met de snelle dribbelaars Lamine Yamal en Raphinha op de flanken was er continu gevaar. Sterker nog: gedurende de eerste helft kwam de thuisploeg nauwelijks van eigen helft af.

Ferran Torres beloonde het dominante spel van Barça door in de 28ste minuut een afgemeten steekpass van Yamal langs bekerdoelman Juan Musso te tikken: 1-0. Daarmee bevestigde de Spaanse aanvaller ook dat trainer Hansi Flick de juiste keuze had gemaakt om hem te verkiezen boven Robert Lewandowski.

Na rust dan. Vier wissels, jasje uit, mouwen opgestroopt. Atlético moest uit een ander vaatje tappen en invaller Alexander Sorloth zou voor de omslag moeten zorgen. De Noorse spits scoorde namelijk in de laatste twee ontmoetingen met de Catalanen.

Dat leek een goede keuze. Na twee minuten kwam hij al oog in oog met doelman Wojciech Szczesny, maar mikte hij in het zijnet. Bij een tweede grote mogelijkheid schoot de 29-jarige oud-spits van FC Groningen wel tussen de palen, maar ging de vlag omhoog voor buitenspel.

En daarmee was de kous wel af. De defensie van Barcelona hield knap stand in Madrid. Simeone greep elke hoekschop of vrije trap aan om het publiek enorm op te peppen, maar ook uit standaard situaties kwam geen gevaar meer. Het spektakel uit het eerste duel werd niet herhaald en Barcelona kan zich met vertrouwen gaan opmaken voor de ontknoping van het seizoen.

Daarin strijden de Blaugrana nog om de Champions League (kwartfinale tegen Dortmund), de landstitel (momenteel drie punten voor op Real Madrid) én de beker. Op zaterdag 26 april is Real Madrid de tegenstander in Sevilla.

https://www.ad.nl/voetbal(...)j-atletico~a6085887/

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 3 april 2025 @ 23:59:40 #20
168739 Red_85
'echt wel'
pi_217281244
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 17:43 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
:') Fraude.
Blijkbaar dus niet.

https://www.nu.nl/voetbal(...)ijven-opstellen.html

Zoeken zoeken zoeken van 'la liga'.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_217282004
quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2025 23:59 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Blijkbaar dus niet.

https://www.nu.nl/voetbal(...)ijven-opstellen.html

Zoeken zoeken zoeken van 'la liga'.
Die link geeft inderdaad een uitgebreide inkijk in de zaak. Ik ken het Spaanse systeem niet, maar als het lijkt op het Nederlandse beoordeelt de Hoge Raad de zaak niet inhoudelijk, maar procedureel etc. Kortom: obv jouw link is er niets te zeggen over het al dan niet frauduleus handelen van Barca. De historie van het Spaanse voetbal stemt mij niet hoopvol. Of het nou Barca, Real, Atleti, Marbella of whatever betreft, fraude is wijdverbreid.
  vrijdag 4 april 2025 @ 08:22:39 #22
168739 Red_85
'echt wel'
pi_217282079
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 april 2025 08:14 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Die link geeft inderdaad een uitgebreide inkijk in de zaak. Ik ken het Spaanse systeem niet, maar als het lijkt op het Nederlandse beoordeelt de Hoge Raad de zaak niet inhoudelijk, maar procedureel etc. Kortom: obv jouw link is er niets te zeggen over het al dan niet frauduleus handelen van Barca. De historie van het Spaanse voetbal stemt mij niet hoopvol. Of het nou Barca, Real, Atleti, Marbella of whatever betreft, fraude is wijdverbreid.
Lul er maar overheen.
Vrijspraak. Volgens de hoge raad geen financial fairplay regels overtreden waarvoor laliga had gezegd van wel.

Barca geen frauds dus.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  vrijdag 4 april 2025 @ 11:56:59 #23
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217283873
Barca heeft tot 30 juni de tijd om 100 miljoen te justificeren , anders hebben olmo en Victor volgend seizoen weer hetzelfde probleem..
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_217294992
16:15



Referee: Guillermo Cuadra Fernández

https://www.laliga.com/en(...)adrid-valencia-cf-30
pi_217295361
Vinícius houdt het spannend
  zaterdag 5 april 2025 @ 16:31:37 #26
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217295376
hahaha 0-1 Valencia
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_217295382
Ach Vini
  zaterdag 5 april 2025 @ 16:50:37 #28
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_217295490
Hup Valencia.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 5 april 2025 @ 18:10:51 #29
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_217296152
1-2 Valencia
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 5 april 2025 @ 18:10:53 #30
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217296153
Hugo Duro in de xtra tijd
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_217296168
Erg mooi

Het altijd vervelende en arrogante Real afgestraft

Wel jammer dat het even walgelijke Barca kampioen gaat worden :{
Jack does it in real time...
pi_217296181
Rüdiger met de laatste gemiste kans?
  zaterdag 5 april 2025 @ 18:14:56 #33
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_217296194
Valencia doet goede zaken voor het lijfsbehoud.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 5 april 2025 @ 18:37:09 #34
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_217296418
Sinds gezwel Vini weer meespeelt gaat het naar de klote voor Real
Je verwacht het niet.
RED ONS HENNIEGOD
pi_217296514
quote:
9s.gif Op zaterdag 5 april 2025 18:37 schreef PowerLoungen het volgende:
Sinds gezwel Vini weer meespeelt gaat het naar de klote voor Real
Je verwacht het niet.
Leuke rubriek, elke penalty opeisen, maar slechts 66% raak trappen in je carriere (8/12), stukje egoïsme
Jack does it in real time...
  zaterdag 5 april 2025 @ 19:00:23 #36
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217296590
quote:
6s.gif Op zaterdag 5 april 2025 18:14 schreef Dagoduck het volgende:
Valencia doet goede zaken voor het lijfsbehoud.
2 op rij idd ..
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_217297496
21:00 Barcelona - Betis Balompié




Referee: Jesús Gil Manzano

https://www.laliga.com/en(...)celona-real-betis-30
pi_217297816
1-0 Gavi 8'
  zaterdag 5 april 2025 @ 21:18:05 #39
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217297921
1-1 :+
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  zaterdag 5 april 2025 @ 22:34:58 #40
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217298888
Kom op Betis
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  zaterdag 5 april 2025 @ 22:55:58 #41
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217299014
Nou dat viel ff tegen ... 1 punt voorsprong gepakt ipv de volle 3
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  Trouwste user 2022 maandag 7 april 2025 @ 14:28:30 #42
7889 tong80
Spleenheup
pi_217312141
quote:
99s.gif Op zaterdag 5 april 2025 22:55 schreef chufi het volgende:
Nou dat viel ff tegen ... 1 punt voorsprong gepakt ipv de volle 3
Wat een sukkel.........

https://www.voetbalzone.n(...)/bltd989ddb23073e083

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 8 april 2025 @ 13:50:36 #43
7889 tong80
Spleenheup
pi_217318821
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 11 april 2025 @ 23:04:19 #44
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217345699
Valencia speelt zich finaly uit de gevarenzone met een 1-0 thuis overwinning op Sevilla..
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  zaterdag 12 april 2025 @ 22:56:51 #45
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217353063
Barcelona ontsnapt in Madrid met een eigen goal van Leganes ...
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_217355130
quote:
99s.gif Op zaterdag 12 april 2025 22:56 schreef chufi het volgende:
Barcelona ontsnapt in Madrid met een eigen goal van Leganes ...
Idd.
Op het eind was iedereen zó opgefokt, van beide kanten, dat leek een voorbode voor een ouderwetse matpartij :s) .
De laatste ~15 min blééf Barça ook non stop als een kip zonder kop die bal naar voren pompen en onnodig risico lopen. Aanval is de beste verdediging wellicht, maar hou het achterin dicht en tik gewoon lekker die wedstrijd uit zou ik zeggen. Dus idd, zijn goed weggekomen met die magere overwinning.

Maar goed, géén matpartij dus vooral :{.
  zondag 13 april 2025 @ 16:54:56 #47
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217358841
Oops Mbappe hakt er op los ... -O- Verdiende :R
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
  zondag 13 april 2025 @ 18:16:58 #48
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_217360074
Real wint wel met een zelfgemaakte goal van Camavinga ... maar daar is het ook mee gezegd.. Ook rood voor Alaves voor een aanslag op Vini
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_217360086
quote:
99s.gif Op zondag 13 april 2025 16:54 schreef chufi het volgende:
Oops Mbappe hakt er op los ... -O- Verdiende :R
Wat een misselijkmakende aanslag. Maar de superster zal wel gespaard worden en een wedstrijdje of 2 krijgen.
  Trouwste user 2022 zondag 13 april 2025 @ 18:21:50 #50
7889 tong80
Spleenheup
pi_217360136
quote:
99s.gif Op zondag 13 april 2025 16:54 schreef chufi het volgende:
Oops Mbappe hakt er op los ... -O- Verdiende :R
https://x.com/ZS_Voetbal/status/1911434171437752456

Schandalig.

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')