Terugbrengen een optie?quote:Op maandag 31 maart 2025 22:53 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb eens muffins van de Lidl gehaald, heb spijt
@:4EverBlackEyed je mag de rest hebben
De andere heeft ook een begrenzer op 190. Dat rijdt ik in NL toch nooit.quote:Op maandag 31 maart 2025 22:50 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Als deze auto van mezelf was geweest dan had ik bliepjes en begrenzer laten uitschakelen
Zeggen dat je er een voedselvergiftiging van hebt opgelopen en zeggen dat ze blij mogen zijn dat jij al tevreden bent met je geld terug ipv dat je ze aanklaagtquote:
quote:Op maandag 31 maart 2025 22:57 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Zeggen dat je er een voedselvergiftiging van hebt opgelopen en zeggen dat ze blij mogen zijn dat jij al tevreden bent met je geld terug ipv dat je ze aanklaagt
Met vorige in Duitsland wel eens 220 gereden, deze is begrensd op 160quote:Op maandag 31 maart 2025 22:57 schreef Ygritte het volgende:
[..]
De andere heeft ook een begrenzer op 190. Dat rijdt ik in NL toch nooit.
Het hardste dat ik ooit gereden heb is 245. Dat is sowieso niet grappig op een openbare weg, zelfs in DE niet.
Mannen swipen vaak toch wel.quote:Op maandag 31 maart 2025 23:20 schreef Nattekat het volgende:
Het is echt schokkend hoe weinig moeite sommigen in hun profiel stoppen
En het dan waarschijnlijk raar vinden dat het niet werkt.
En dan voor stemmen en dan na de stemmen zeggen. 1 april, ik stem toch tegen.quote:Op dinsdag 1 april 2025 06:21 schreef Karzai het volgende:
de tweede kamer gaat vandaag stemmen voor een algeheel vuurwerk verbod
ja, alles verbiedenquote:Op dinsdag 1 april 2025 06:21 schreef Karzai het volgende:
de tweede kamer gaat vandaag stemmen voor een algeheel vuurwerk verbod
geen idee, volgens mij is dat niet exclusief aan links voorbehouden.quote:Op dinsdag 1 april 2025 07:01 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Dat is toch een linkse hobby?
Rechts beticht links altijd ervan alles te verbieden.quote:Op dinsdag 1 april 2025 07:04 schreef mschol het volgende:
[..]
geen idee, volgens mij is dat niet exclusief aan links voorbehouden.
ik ben niet zo van het volgen van politiek
Nog vijf minuten om mezelf bij elkaar te rapen want moet weg.quote:
Ik doe FOK!ken, dus ik ben een FOK!ker.quote:
Als ze morgen komen, dan is het een 1-april grap dat ze vandaag komen.quote:Op dinsdag 1 april 2025 08:56 schreef Ama het volgende:
Geen idee of mijn tuinstoelen nou vandaag komen of niet. Gisteravond stond er ineens 2 april en nu staat er weer dat het vandaag komt. Nou we zullen zien.
Sorry, maar dat moet echt even.quote:Op dinsdag 1 april 2025 09:01 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ze zijn buiten herrie aan het maken.
Nou laten we dat maar niet doen want heb al een kut humeur.quote:Op dinsdag 1 april 2025 08:57 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Als ze morgen komen, dan is het een 1-april grap dat ze vandaag komen.
Oh nou, vooruit dan maar. Hoe lang gaat het duren, denk je?quote:
Drie weken.quote:Op dinsdag 1 april 2025 09:04 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Oh nou, vooruit dan maar. Hoe lang gaat het duren, denk je?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |