Als kinderen tot hun 30e bij hun ouders moeten wonen komt het er niet echt veel van.quote:Op maandag 31 maart 2025 21:29 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Dat zou je best kunnen aanmoedigen ipv Afrikanen importeren.
Hardop gelachen.quote:Op maandag 31 maart 2025 22:07 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
wellicht het mooiste land van Europa.
Ja, dus?quote:Op maandag 31 maart 2025 19:33 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Immigranten kunnen leraar, dokter, oppas of conducteur worden.
Dus bevolkingskrimp zou de oplossing zijn want dan worden woningen goedkoper.quote:Op maandag 31 maart 2025 19:27 schreef Filosoofert het volgende:
Gek he, op 1 salaris is het nauwelijks te doen, dus moet je beide werken. Dat gaat ten koste van het gezinsleven.
quote:Op maandag 31 maart 2025 22:14 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Hardop gelachen.
Zoveel moois in Europa: Noorwegen, Zweden, IJsland, Zwitserland, Oostenrijk, Duitsland, Montenegro.... en dan komt deze met Italië aankakken. Meest overgewaardeerde shithole in Europa waarbij een afgebroken MMA stadion en een scheefstaand gebouw de hoogtepunten zijn.
Immigratie is alleen goed om tijdelijke tekorten op te vangen met gastarbeiders mits zij ook echt weer vertrekken als het werk gedaan is.quote:Op maandag 31 maart 2025 19:16 schreef Red_85 het volgende:
Nee.
Immigratie is nooit de oplossing.
Is misschien zelfs wel de oorzaak.
quote:Op maandag 31 maart 2025 22:14 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Hardop gelachen.
Zoveel moois in Europa: Noorwegen, Zweden, IJsland, Zwitserland, Oostenrijk, Duitsland, Montenegro.... en dan komt deze met Italië aankakken. Meest overgewaardeerde shithole in Europa waarbij een afgebroken MMA stadion en een scheefstaand gebouw de hoogtepunten zijn.
ASML is inderdaad ook zo een nest van parasiterende uitkeringstrekkers. Hoog tijd dat dat naar het buitenland verdwijnt!quote:Op maandag 31 maart 2025 20:10 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Klopt. De 30 procent expats trouwens ook. Parasiterende uitkeringstrekkers.
En toch is het vruchtbaarheidsgetal in Hongarije nog een stuk lager dan in NL. Kennelijk is het toch niet zo simpel als je nu doet voorkomen.quote:Op maandag 31 maart 2025 20:11 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Hongarije geeft moeders een uitkering gelijk aan het minimumloon tot het kind 6 jaar oud is
hier bouwen we niets eens huizen voor jonge gezinnen
In zijn conservatief paradijs als Hongarije zou je toch verwachten dat men daar als konijnen kinderen aan het baren is. Vreemd dat dat niet zo is.quote:Op dinsdag 1 april 2025 11:09 schreef knoopie het volgende:
[..]
En toch is het vruchtbaarheidsgetal in Hongarije nog een stuk lager dan in NL. Kennelijk is het toch niet zo simpel als je nu doet voorkomen.
quote:Op maandag 31 maart 2025 19:55 schreef JopieKlaassen het volgende:
Conclusie: Een hoop gay boys in Italië.
Waarom de titel deels in het Engels?quote:Op maandag 31 maart 2025 19:14 schreef Mikeytt het volgende:
https://english.news.cn/e(...)74c57a6a76ee8/c.html
[..]
Veruit het meest extreme land in Europa op dit gebied en rampzalig voor toekomstige generaties. In Nederland nog niet even erg, maar de trend gaat er wel naartoe...
Voor nu is het wel op te lossen met immigratie, maar hoe lang blijft dat houdbaar?
In Nederland zien we vooral Syrische, Turkse en Marokkaanse immigratie volgens mij, maar in die landen worden ook niet meer genoeg kinderen geboren om de bevolking te doen groeien, dus we moeten ook rekening houden met dat landen hun inwoners binnenlands willen houden.
Waarom is het zo erg dat een bevolking krimpt?quote:Op maandag 31 maart 2025 19:14 schreef Mikeytt het volgende:
https://english.news.cn/e(...)74c57a6a76ee8/c.html
[..]
Veruit het meest extreme land in Europa op dit gebied en rampzalig voor toekomstige generaties. In Nederland nog niet even erg, maar de trend gaat er wel naartoe...
Waarom moet en zal een bevolking moeten groeien?quote:Voor nu is het wel op te lossen met immigratie, maar hoe lang blijft dat houdbaar?
Als mensen vrij zijn om zich te vestigen waar ze willen gaat men vooral naar plekken waar perspectief is.quote:In Nederland zien we vooral Syrische, Turkse en Marokkaanse immigratie volgens mij, maar in die landen worden ook niet meer genoeg kinderen geboren om de bevolking te doen groeien, dus we moeten ook rekening houden met dat landen hun inwoners binnenlands willen houden.
In Hongarije is er al sinds jaren een grote exodus bezig van alle jongeren die buiten het land een baan kunnen vinden. Het enige wat nog overblijft zijn de ouderen en degene die te laag opgeleid zijn om in het buitenland aan de bak te kunnen.quote:Op dinsdag 1 april 2025 11:11 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
In zijn conservatief paradijs als Hongarije zou je toch verwachten dat men daar als konijnen kinderen aan het baren is. Vreemd dat dat niet zo is.
Helemaal mee eens, maar dan wel met die voorwaarde dat het pensioenstelsel er ook op aangepast gaat worden. Een krimpende bevolking an sich is inderdaad helemaal niet erg, maar de eerste (veel) kleinere generaties kunnen simpelweg niet de gigantische golf aan ouderen onderhouden die er nu aan komt. Dus de pensioenleeftijd zal toch echt moeten worden aangepast aan de bevolkingsverwachting en de rijkste generatie ouderen ooit moet zelf ook maar wat meer gaan bijdragen.quote:Op dinsdag 1 april 2025 11:22 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Waarom is het zo erg dat een bevolking krimpt?
Omdat economische modellen daar niet mee om kunnen gaan?
Omdat de economische wetenschap incompetent is?
Eindelijk eens goed nieuws voor het milieu.
[..]
Waarom moet en zal een bevolking moeten groeien?
AOW voor iedereen is natuurlijk niet houdbaar. Dat zal alleen voor de allerarmsten worden, een soort bestaansminimum.quote:Op dinsdag 1 april 2025 11:29 schreef knoopie het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, maar dan wel met die voorwaarde dat het pensioenstelsel er ook op aangepast gaat worden. Een krimpende bevolking an sich is inderdaad helemaal niet erg, maar de eerste (veel) kleinere generaties kunnen simpelweg niet de gigantische golf aan ouderen onderhouden die er nu aan komt. Dus de pensioenleeftijd zal toch echt moeten worden aangepast aan de bevolkingsverwachting en de rijkste generatie ouderen ooit moet zelf ook maar wat meer gaan bijdragen.
Want volgens mij gaan we echt niet mensen kunnen stimuleren om meer kinderen te krijgen dan ze willen. Wij hebben er twee, en dat is heel leuk, maar ik ga voor geen goud nog een kind krijgen. En dat heeft eigenlijk niks met geld of woonruimte te maken.
Ik ken absoluut helemaal niemand in mijn omgeving die ooit immigratie of de "teleurgang van onze cultuur" als reden heeft genoemd om geen kinderen te krijgen. Ik ken wel een paar mensen die ongewenst geen kinderen hebben, maar dat is zonder uitzondering omdat het biologisch niet lukt, of omdat ze geen partner hebben.quote:Op dinsdag 1 april 2025 13:07 schreef TAmaru het volgende:
[..]
AOW voor iedereen is natuurlijk niet houdbaar. Dat zal alleen voor de allerarmsten worden, een soort bestaansminimum.
Het geboortecijfer daalt natuurlijk om verschillende redenen. Een belangrijke reden is het afnemen van religie in de maatschappij, op zich iets positiefs. Een andere reden is dat we het ons tegenwoordig kunnen veroorloven om leukere dingen met ons geld en onze tijd te doen dan kinderen opvoeden. Bijvoorbeeld reizen of onze hobby's uitoefenen of miner werken.
En een andere reden is de enorme woningnood, de onveiligheid en de teleurgang van onze cultuur door te veel immigratie. Massa-immigratie is een van de oorzaken dat mensen geen kinderen meer willen, daar ben ik van overtuigd. Als ik op een appartementje van 30m2 moet blijven zitten omdat een asielzoeker voorrang heeft gekregen boven mij voor een grotere sociale huurwoning, dan ga ik natuurlijk geen kinderen nemen.
De teloorgang van onze cultuur draagt eraan bij dat mensen hun zienswijze veranderen en daarom geen kinderen meer willen. Ook omdat het traditionele gezinsleven gedemoniseerd is door woke en andere linkse partijen. Heeft niet per se iets met buitenlanders te maken, hoewel al die immigratie nu extra op onze cultuur drukt en ook wel zorgt voor depressiviteit bij mensen.quote:Op dinsdag 1 april 2025 13:21 schreef knoopie het volgende:
[..]
Ik ken absoluut helemaal niemand in mijn omgeving die ooit immigratie of de "teleurgang van onze cultuur" als reden heeft genoemd om geen kinderen te krijgen. Ik ken wel een paar mensen die ongewenst geen kinderen hebben, maar dat is zonder uitzondering omdat het biologisch niet lukt, of omdat ze geen partner hebben.
Wel ken ik een heleboel mensen die maar één of twee kinderen hebben. Puur omdat ze niet meer kinderen willen en het zo wel goed vinden. Daarmee kom je al op een gemiddeld van 1,6 zonder meteen weer buitenlanders de schuld te hoeven geven. Niet alles hoeft altijd de schuld van iemand te zijn.
Ken jij serieus mensen die zo denken? Bijzondere bubbel dan. Ik zie toch vooral mensen die vanwege carrière steeds later beginnen aan kinderen en daardoor ook minder kinderen krijgen, voor wie het vinden van geschikte woonruimte waar ook nog plek is voor 2 of 3 kinderen een optie is en ga zo maar door.quote:Op dinsdag 1 april 2025 14:03 schreef TAmaru het volgende:
[..]
De teloorgang van onze cultuur draagt eraan bij dat mensen hun zienswijze veranderen en daarom geen kinderen meer willen. Ook omdat het traditionele gezinsleven gedemoniseerd is door woke en andere linkse partijen. Heeft niet per se iets met buitenlanders te maken, hoewel al die immigratie nu extra op onze cultuur drukt en ook wel zorgt voor depressiviteit bij mensen.
Jeetje, wat een ongelofelijk negatief wereldbeeld. Als je dat echt zo ervaart, dan heb ik medelijden met je.quote:Op dinsdag 1 april 2025 14:03 schreef TAmaru het volgende:
[..]
De teloorgang van onze cultuur draagt eraan bij dat mensen hun zienswijze veranderen en daarom geen kinderen meer willen. Ook omdat het traditionele gezinsleven gedemoniseerd is door woke en andere linkse partijen. Heeft niet per se iets met buitenlanders te maken, hoewel al die immigratie nu extra op onze cultuur drukt en ook wel zorgt voor depressiviteit bij mensen.
Immigratie heeft er weinig mee te maken, dat geloof ik wel, 'woke' en 'links' is wat overdreven en gooit alles op 1 hoop maar zit misschien wel ergens een stukje waarheid in.quote:Op dinsdag 1 april 2025 14:11 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ken jij serieus mensen die zo denken? Bijzondere bubbel dan. Ik zie toch vooral mensen die vanwege carrière steeds later beginnen aan kinderen en daardoor ook minder kinderen krijgen, voor wie het vinden van geschikte woonruimte waar ook nog plek is voor 2 of 3 kinderen een optie is en ga zo maar door.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |