Ik herkende de Rosenbordenberg.quote:Op vrijdag 4 april 2025 15:32 schreef qltel het volgende:
[..]
Dat heb je goed gezien! Klopt inderdaad. Ik woon aan de andere (Duitse) kant. In Goch.
Welke regio en wat vind je mooi?quote:Op zondag 6 april 2025 19:22 schreef Moonlight het volgende:
Vandaag 22.434 stapjes !
Elke dag kom ik rond zo iets uit.
Ik zou wel eens iets verder willen wandelen, maar heb nooit een idee waar ik dan heen zou kunnen gaan, iets waar het echt mooi is..
Daar ken ik niet zoveel.quote:Op zondag 6 april 2025 19:47 schreef Moonlight het volgende:
[..]
Overijssel!
Ik hou echt van, van alles, water , strand, natuur , bossen
Ah daar eens even op kijken! Thanks!quote:Op zondag 6 april 2025 19:49 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Daar ken ik niet zoveel.
Google geeft al wel redelijk wat hits.
Bv https://www.wandelvrouw.n(...)n-overijssel-kiezen/
Ik zie er 1 die echt heeeel dicht bij is, !quote:Op zondag 6 april 2025 19:49 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Daar ken ik niet zoveel.
Google geeft al wel redelijk wat hits.
Bv https://www.wandelvrouw.n(...)n-overijssel-kiezen/
Partijen als de NS, natuurmonumenten etc hebben vaak ook wandelingen op hun site staan. Daar kan je ook nog kijken.quote:Op zondag 6 april 2025 19:50 schreef Moonlight het volgende:
[..]
Ik zie er 1 die echt heeeel dicht bij is, !
Ik kom net terug van een weekendje Enterquote:Op zondag 6 april 2025 19:47 schreef Moonlight het volgende:
[..]
Overijssel!
Ik hou echt van, van alles, water , strand, natuur , bossen
Zo dat zijn heel veel stappen! Enter is wel redelijk dicht bijquote:Op zondag 6 april 2025 22:28 schreef Butterflower het volgende:
[..]
Ik kom net terug van een weekendje Enter
Supermooie omgeving en veel gewandeld![]()
Bijna 60000 stappen gezet!
Klompenpaden zijn ook heel erg leuk (vinden wij) maar niet in iedere regio aanwezig.quote:Op zondag 6 april 2025 19:59 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Partijen als de NS, natuurmonumenten etc hebben vaak ook wandelingen op hun site staan. Daar kan je ook nog kijken.
Mooi dat je daarvoor tijd vrijmaakt.quote:Op maandag 7 april 2025 20:11 schreef Donna het volgende:
Vanochtend weer de kinderen wandelend naar school gebracht. Zit nu op 8500 en ga de deur niet meer uit dus hier blijft het bij.
Ben er wel blij mee dat ik ze wandelend naar school breng als het mogelijk is. Dan heb ik mijn half uur beweging op een dag iig meteen gehad 's ochtends vroeg.
Alles daarna is dan extra voor mij.
Ze vinden het ook erg leuk! En voor hun ook fijne beweging. Ze vragen er ook zelf om. Heerlijk!quote:Op maandag 7 april 2025 20:44 schreef Bargehassus het volgende:
[..]
Mooi dat je daarvoor tijd vrijmaakt.
Ik wil het ook al zo lang oppakken maar somehow komt het er steeds niet van... En dat terwijl ik in de Heuvelrug bij Utrecht woon met een letterlijk bosrijk gebied op nog geen 2 minuten lopen. OP mijn leeftijd 40+ is dat eigenlijk wel belangrijk.quote:Op maandag 31 maart 2025 12:11 schreef ChildoftheStars het volgende:
Wandelen, super goed voor de mentale en fysieke gezondheid.
Morgen lekker weer, chop chopquote:Op vrijdag 11 april 2025 22:06 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Ik wil het ook al zo lang oppakken maar somehow komt het er steeds niet van... En dat terwijl ik in de Heuvelrug bij Utrecht woon met een letterlijk bosrijk gebied op nog geen 2 minuten lopen. OP mijn leeftijd 40+ is dat eigenlijk wel belangrijk.
Mooi!quote:Op zondag 13 april 2025 14:38 schreef Tjoent het volgende:
Net thuis van 6 kilometer lopen zoeken naar een oude vrouw die was weggelopen uit het verzorgingshuis.
Met rollator dus die kon nooit ver weg zijn zei ik tegen de verpleegsters. Die schoten mij aan.
Waarop ik even later een oude vrouw aanschoot die het niet bleek te zijnmaar die vond het wel erg leuk om even een praatje te maken. Was gelukkig nog zeer helder van geest en woonde aan de andere kant van de grote weg.
Hoewel ze mij rond de 30 schatte wat niet helemaal klopt, in dat opzicht zou je wel twijfelen aan haar helderheidmaar eind goed, al goed. Weggelopen vrouw is weer gevonden gelukkig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klaas op Klompen van TV Gelderland was ook heel leuk en leerzaam om te zien.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:35 schreef fietsmiep het volgende:
Klompenpaden zijn ook leuk om te lopen, weg van de openbare weg.
Zie hier waar ze uitgezet zijn https://klompenpaden.nl/kaart
Heerlijk om je dag zo te beginnen!quote:Op dinsdag 29 april 2025 11:09 schreef Tjoent het volgende:
Vanochtend in het bos gewandeld. Alweer 11500 op de teller nu![]()
[ afbeelding ]
Ik wandel eigenlijk nooit door een stad.. Maar ik woon tussen akkers en boerderijen. Nog saaier dan bij jou. Dus meestal rijd ik eerst even naar een bos om daar te gaan wandelen.quote:Op maandag 28 april 2025 21:48 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ik woon zo saai in vergelijking
Al dwaal ik hier graag rond. Elke straat een compleet nieuwe stijl en sfeer
Zometeen is het dak van de ringweg dicht, weer heel nieuw wandelgebied erbij.quote:Op maandag 28 april 2025 21:48 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ik woon zo saai in vergelijking
Al dwaal ik hier graag rond. Elke straat een compleet nieuwe stijl en sfeer
Dank je wel! Ben benieuwd! Heb alleen geen auto mogelijkhedenquote:Op dinsdag 29 april 2025 14:08 schreef sigme het volgende:
[..]
Zometeen is het dak van de ringweg dicht, weer heel nieuw wandelgebied erbij.
En kom je wel eens in het Sterrebos? Binnenkort gaat de wandel/fietstunnel onder het spoor open, dan ligt het aan je voeten. En ik heb ook nog een hele mooie wandeltip iets verder weg, moet ik even opzoeken. Kom ik op terug!
Oh, als je een endje wil fietsen is dit lekker dichtbij (en toch heel weids en buiten), tussen Stad en Haren:quote:Op dinsdag 29 april 2025 14:32 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Dank je wel! Ben benieuwd! Heb alleen geen auto mogelijkheden
Zelf fiets ik graag naar het Kardingegebied.
Sterrebos heb ik niet zo'n fijne associatie mee![]()
Ik vind het ook gewoon heerlijk om in de stad te dwalen
Oh! Nog nooit van gehoord!quote:Op dinsdag 29 april 2025 20:15 schreef sigme het volgende:
[..]
Oh, als je een endje wil fietsen is dit lekker dichtbij (en toch heel weids en buiten), tussen Stad en Haren:
Archeologisch wandelpark 'De Vork'
[ afbeelding ]
Voor de toegang kan je door de Marinus Bolhuis Tunnel, dat is daar rechts van Essen, dat stippellijntje dat onder het spoor doorloopt (ook wel te vinden op google maps etc).
[ afbeelding ]
Heh? Niet opgevallen, maar ik loop ook met een klein hondje!quote:Op zondag 4 mei 2025 20:51 schreef oh-oh het volgende:
Ik dacht wat een leuk topic, maar stuit al op chihuahua haat, dus laat maar
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |