Ja toen wel.quote:
is er verschil danquote:Op zondag 23 maart 2025 22:53 schreef tassie127 het volgende:
Wel fijn dat er weinig te zien is op stream. Kan ik eindelijk weer kwalitatief sterke dingen kijken zoals Bennie ipv BB
Weet wat al?quote:Op zondag 23 maart 2025 22:53 schreef Puzzie het volgende:
Jolien weet het al , puur door de manier waarop er op haar geregeerd werd.
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jolientje
was janequote:Op zondag 23 maart 2025 23:18 schreef Was-beer het volgende:
Er was net nog iemand in de woonkamer. Jordy vroeg: wat doe jij dan? Diegene was haar waterfles aan het vullen maar ik kon niet zien of het Jane of Sharice was
Elsa was ook bij niels lelijk over jordy. Ik snap dat niet je bent uit het programma laat het gaan. Net zoals de kijkers de personen die eruit zijn lekker hun leven verder moeten gunnen. Ik gun ze allemaal een fijn leven thuis.quote:Op zondag 23 maart 2025 23:09 schreef Joyce-43 het volgende:
Axel en Elsa the Jane promotie crew en toevallig bij een vriend van Jane ook
lekker zuur over de andere ook vooral Axel weer over Jordy![]()
THE KING FAISEL SHOW · Episode
Snap dat ook niet. Je ziet er dan vooral zelf lelijk uit vaak. Je doet jezelf geen plezier.quote:Op maandag 24 maart 2025 05:30 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Elsa was ook bij niels lelijk over jordy. Ik snap dat niet je bent uit het programma laat het gaan. Net zoals de kijkers de personen die eruit zijn lekker hun leven verder moeten gunnen. Ik gun ze allemaal een fijn leven thuis.
Ze zijn gelijk allemaal goed wakkerquote:Op maandag 24 maart 2025 08:20 schreef Li0nHeart het volgende:
Liedje goed geraden. .. 500 euro verdiend.
De grote ochtendhumeurshow met Janequote:Op maandag 24 maart 2025 08:22 schreef Li0nHeart het volgende:
Jane : Ik ben spontaan sjachrijnig geworden.
Ik snap nu ook waarom er niemand een ontbijtje komt maken ..quote:Op maandag 24 maart 2025 06:55 schreef engine het volgende:
[..]
Snap dat ook niet. Je ziet er dan vooral zelf lelijk uit vaak. Je doet jezelf geen plezier.
ja dat begrijp ik ook niet hoorquote:Op maandag 24 maart 2025 05:30 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Elsa was ook bij niels lelijk over jordy. Ik snap dat niet je bent uit het programma laat het gaan. Net zoals de kijkers de personen die eruit zijn lekker hun leven verder moeten gunnen. Ik gun ze allemaal een fijn leven thuis.
Oeh wat zuur. Echt ongelooflijk cringe.quote:Op zondag 23 maart 2025 23:09 schreef Joyce-43 het volgende:
Axel en Elsa the Jane promotie crew en toevallig bij een vriend van Jane ook
lekker zuur over de andere ook vooral Axel weer over Jordy![]()
THE KING FAISEL SHOW · Episode
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |