quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:17 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Dat gaat beiden kanten op, het is maar welke kant je kiest om er het meeste afschuw over te spreken, het grootste deel van de kijker lijkt te smullen van die streken van het kartel, die kunnen dan ook niks fout doen. Met als gevolg dat anderen die eens kritiek hebben op dat clubje worden afgestraft door die meerderheid...
Dat zie je hier ook heel duidelijk
Toen ik ze met zijn tweeën zag zitten aan die bar en vooruit zaten te staren kreeg ik ook het gevoel die gaan met zijn tweeën proberen de andere in een slecht daglicht te zetten omdat ze zelf niet meer kunnen stemmen....quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:13 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Sharice wordt weer de oude valse Sharice, die Jane zo goed kent, alleen nu tegen Jordy gekeerd?
Waren ze gisteren al mee bezig toen ze hun koffers aan het uitpakken waren. Opmerking als ‘hij is hier alleen voor zichzelf, denkt niet aan jou’ etc. Matti ging hier in meequote:Op zaterdag 22 maart 2025 12:57 schreef riri het volgende:
Let maar op, nu gaan deze twee geniepige dames zich op Mattie richten om die proberen over te halen door negatief te doen over Jordy
Ik geloof dat ik ze allemaal wel kan missen in mijn omgevingquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:19 schreef Verida het volgende:
ik zou overigens veel liever Jane of charise in mijn omgeving hebben dat de kartelleider jordy
en Jolien zou ik ook niet in mijn buurt willen hebben, achterbaks trutje vind ik dat.
en gelukkig is dat mijn persoonlijke mening
Het wordt ook wel een keer tijd dat dat Kartel uit elkaar gehaald wordtquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:20 schreef Verida het volgende:
Overigens zijn zowel Jane als charise hun maatje in het huis kwijt, en het kartel is nog grotendeels intact
dus lijkt me dan niet meer dan logisch dat charise en jane nu naar elkaar toe trekken.
zo helemaal mee eensquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:13 schreef Ireth het volgende:
Sharice denkt populair te zijn omdat ze Axel heeft weggespeeld, echter denk ik dat ze die week gewoon is gebruikt om jaxel uit elkaar te halen.
Wat mij betreft mag dat nog een keer gebeuren om Jane naar huis te sturen, kan haar ego nog ff verder glimmen, maar daarna mag ze zelf naar huis
Is er al een crowdfunding voor een Fok!bloemstukquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:20 schreef KinKiJan het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wilde Mieke Telkamp inzetten, maar laat maar
Denk dat bijna niemand Matt zou weigeren als die een slaapplek nodig heeft haha.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:21 schreef Ireth het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik ze allemaal wel kan missen in mijn omgeving![]()
Alhoewel ik matti nog het meeste zou waarderen denk ik...
De beste uit het slechtste zeg maar..
quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:21 schreef Ireth het volgende:
[..]
Is er al een crowdfunding voor een Fok!bloemstuk
Dat denk ik ook niet en is wmb ook wel logisch .quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:22 schreef Droopie het volgende:
[..]
Denk dat bijna niemand Matt zou weigeren als die een slaapplek nodig heeft haha.
Ik zou niemand weigeren, maar tegen Jordy benadrukken dat ik keihard snurk.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:22 schreef Droopie het volgende:
[..]
Denk dat bijna niemand Matt zou weigeren als die een slaapplek nodig heeft haha.
ik ben net gaan bakken..quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:21 schreef Ireth het volgende:
[..]
Is er al een crowdfunding voor een Fok!bloemstuk
Ik weiger ze allemaal, zoek maar een hotelquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:23 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ik zou niemand weigeren, maar tegen Jordy benadrukken dat ik keihard snurk.
Heb buiten nog wel een oude hondenmand staan. Niet zo groot als die in die hoek daar, maar zijn probleem.
Ik zou ze liever alle vijf niet in m’n buurt hebbenquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:19 schreef Verida het volgende:
ik zou overigens veel liever Jane of charise in mijn omgeving hebben dat de kartelleider jordy
en Jolien zou ik ook niet in mijn buurt willen hebben, achterbaks trutje vind ik dat.
en gelukkig is dat mijn persoonlijke mening
**Mod Edit Niet persoonlijk worden aub **quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:23 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ik zou niemand weigeren, maar tegen Jordy benadrukken dat ik keihard snurk.
Heb buiten nog wel een oude hondenmand staan. Niet zo groot als die in die hoek daar, maar zijn probleem.
Roze koeken zit wel een smet opquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:24 schreef ledn81 het volgende:
[..]
ik ben net gaan bakken..
[ afbeelding ]
Ik zei niets, het was een vraag!quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:14 schreef Puzzie het volgende:
[..]
ik vind haar juist steeds leuker worden , maar ik begrijp dat je dat zegt omdat Jordy?
Ah, wilde net van stream switchen... niet nodig dus..quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:29 schreef KinKiJan het volgende:
Mens erger je niet twinstream.
Denk dat het 'm dat weer was voor vandaag
Ik denk het ookquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:29 schreef KinKiJan het volgende:
Mens erger je niet twinstream.
Denk dat het 'm dat weer was voor vandaag
doe ik ook altijd, dan heb je minder kans dat die pil achter op je tong uit elkaar valtquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:27 schreef zodeju het volgende:
Weer wat geleerd.....ik Jane eerst water in haar mond nemen en dan de pil erin en slikken....
en toch vind ik dit gekleef van jolien heel erg lijken op hoe ze in het begin aan Jeffrey zat vastgeplaktquote:
Ik vind het wel meevallen , ik zie een warme BB vriendschap.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:38 schreef Verida het volgende:
[..]
en toch vind ik dit gekleef van jolien heel erg lijken op hoe ze in het begin aan Jeffrey zat vastgeplakt
Mattheus gaat dat geen week meer tegenhouden.quote:
Met het verschil dat Jeffrey hapte en Mattheus de boot probeert af te houdenquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:38 schreef Verida het volgende:
[..]
en toch vind ik dit gekleef van jolien heel erg lijken op hoe ze in het begin aan Jeffrey zat vastgeplakt
T zal lastig zijn, maar die houdt dat wel vol.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:44 schreef mazaru het volgende:
[..]
Mattheus gaat dat geen week meer tegenhouden.
Jolien is heel geraffineerd en vol met ervaring op dit punt.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:46 schreef Droopie het volgende:
[..]
T zal lastig zijn, maar die houdt dat wel vol.
Die is loyaal naar Jeff/ Deb/ zijn trots.
Matt is een knappe jongen en zal wel vaker met dit bijltje gehakt hebben.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:48 schreef mazaru het volgende:
[..]
Jolien is heel geraffineerd en vol met ervaring op dit punt.
Ik weet het niet hoor. In de buitenwereld kun je het ontlopen. Hier kan hij nergens naartoe. Zodra hij ergens is is zij er ook.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:51 schreef Droopie het volgende:
[..]
Matt is een knappe jongen en zal wel vaker met dit bijltje gehakt hebben.
Anders gezegd, wat wint ie er mee.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:53 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik weet het niet hoor. In de buitenwereld kun je het ontlopen. Hier kan hij nergens naartoe. Zodra hij ergens is is zij er ook.
Wordt wel eens tijd dat Jane er uit moet of de hele suite dichtquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:54 schreef Was-beer het volgende:
Zouden de DM-ers nu samen in de suite moeten slapen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |