Snap die link wel, als je bij de een niet kan slapen omdat die snurkt is het vreemd als je wel bij iemand anders kan slapen die ook snurktquote:Op dinsdag 18 maart 2025 12:44 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Nou en, het ging over Jane in deze.
Vind ze beide leuker nu.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 13:35 schreef Lrod01 het volgende:
Mooi hoe dicht die 2 bij elkaar zijn gekomen. Wat een contrast met toen Axel er nog was. Vind Jane veel leuker nu. Beetje zelfde verhaal als Sharice/Milena.
Nee precies, die gespannen sfeer met haat en nijd onder elkaar vond ik ook maar niks. De sfeer is nu zoveel beter en positiever. Leuker voor de streamer zo.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 13:41 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Vind ze beide leuker nu.
Dat heen en weer gehaat vond ik 3x niets
Ja, de hele groep is nu leuk samen.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 13:48 schreef Lrod01 het volgende:
[..]
Nee precies, die gespannen sfeer met haat en nijd onder elkaar vond ik ook maar niks. De sfeer is nu zoveel beter en positiever. Leuker voor de streamer zo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Leef, alsof het je laatste dag is !!!
De inflatiestijging in het BB huis is hoogquote:Op dinsdag 18 maart 2025 13:16 schreef rinardo het volgende:
Dit was het recept waar ze 60 euro voor hebben betaald in hun luxe producten deze week
quote:Op dinsdag 18 maart 2025 13:52 schreef rinardo het volgende:
Voor een ieder die het niet wil missen met dit mooie weer op de streamNee dank uSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Thinking is difficult, that’s why most people judge
Ja dacht ook dat zij aan de beurt zouden zijn,quote:Op dinsdag 18 maart 2025 13:58 schreef Li0nHeart het volgende:
bbq zou trouwens vandaag zijn. Stond bij Pootje en Matt tussen de keuzes voor dag 4.
Ja maar daar ging het dus niet over. Jane was in de tuin in slaap gevallen en snurkte. Het ging niet over wel of niet kunnen slapen oid. Het waren puur reacties op de stream dat Jane lag te snurken.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 13:41 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Snap die link wel, als je bij de een niet kan slapen omdat die snurkt is het vreemd als je wel bij iemand anders kan slapen die ook snurkt
En zoals ik op de streams begrijp doen vanavond Matt en Pootje hun act en Jane en Jordy morgen
Jane snoept nog veel meerquote:
Er werd gezegdquote:Op dinsdag 18 maart 2025 13:59 schreef Snensie het volgende:
[..]
Ja maar daar ging het dus niet over. Jane was in de tuin in slaap gevallen en snurkte. Het ging niet over wel of niet kunnen slapen oid. Het waren puur reacties op de stream dat Jane lag te snurken.
Maar omdat Jane dan een favoriet is van diegene komt er weer een sneer naar een andere bewoner die geheel niet voorkomt in hetgeen op wat gebeurd op de streams en op gereageerd wordt.
Dus het ging ook over Jordyquote:Op dinsdag 18 maart 2025 12:33 schreef freaky40 het volgende:
Geen fake news van Jordy dus over dat snurken van Jane. Face the facts!
Was net even hier in de tuin in de zon, dan is het uit de wind echt al wel lekker hoorquote:Op dinsdag 18 maart 2025 14:09 schreef Dotteke het volgende:
Ik snap niet dat ze daar zo bloot buiten kunnen zitten, zo warm is het toch helemaal niet/
Blote benen, blote armen.
Ok snap ik. Toch begrijp ik ook wel waar die reactie dus vandaan komt maar je hebt wel gelijk in deze. Respect voor je dat je die helicopterview kan houden.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 14:07 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Er werd gezegd
[..]
Dus het ging ook over Jordy
Dan kan je zo'n antwoord verwachten. Ik vind dat niet zo heel raar.
quote:Op dinsdag 18 maart 2025 13:52 schreef rinardo het volgende:
Voor een ieder die het niet wil missen met dit mooie weer op de streamSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Allemaal cabaretteketet!
Ik lig in een deuk om Pootjequote:Op dinsdag 18 maart 2025 14:15 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik ga er nu al vanuit dat zij gaan winnen
Ik versta er de helft niet van. Ook van Matt niet. Maar toch leuk.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |