Dat is een hele fraaie!quote:
Bekijk deze YouTube-videoquote:Anpanman (アンパンマン) is a Japanese children's superhero picture book series written by Takashi Yanase, running from 1973 until the author's death in 2013. The series has been adapted into an anime entitled Soreike!
Als ervaringsdeskundige (noem het maar even zo) in de BDSM kan ik wel stellen dat er geen overlap (lijkt) te zijn tussen die groep en BDSM. Geen symboliek die daarin overeenkomt bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 03:09 schreef SuperHartje het volgende:
Denken jullie dat SMTOWN ook echt iets met SM te maken heeft?
Heb je alle content gezien.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 08:41 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Als ervaringsdeskundige (noem het maar even zo) in de BDSM kan ik wel stellen dat er geen overlap (lijkt) te zijn tussen die groep en BDSM. Geen symboliek die daarin overeenkomt bijvoorbeeld.
quote:Op vrijdag 23 mei 2025 12:51 schreef SuperHartje het volgende:
[..]
Korea heeft hier een handje van:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nth_Room_case
[..]
Waar zie jij dan een link met bdsm in de clip?quote:Op vrijdag 23 mei 2025 11:19 schreef SuperHartje het volgende:
[..]
Heb je alle content gezien.
Bijvoorbeeld Nectar?
Bekijk deze YouTube-video
Er is ook veel, laten we zeggen, K3 achtige content. Iets teveel misschien, maar eik wel heel aanlokkelijk, juist voor een jonger publiek.
Ik zie wel wat jij ziet.
Die hele cultuur is wel meer zo ingericht. Meer zwijgcultuur, misschien zelfs dictatuur.
En metal of hardrock bestaat er niet.
Een Metallica of Slipknot komt daar niet van de grond. Laat staan iets dat te pervers oogt.
Het is echter wel aanwezig in de cultuur:
Jpop zegt BDSM Entertainment (=SMTOWN)
https://randomjpop.blogsp(...)in-criminal.html?m=1
Kpop musicvideos
https://youtu.be/n3IwCiSgl-
https://duckduckgo.com/?t=h_&q=kpop+bdsm&ia=web
quote:
quote:Op vrijdag 23 mei 2025 03:09 schreef SuperHartje het volgende:
Denken jullie dat SMTOWN ook echt iets met SM te maken heeft?
Als je het al met BDSM zou willen linken (ik probeer mee te denken in de geest van het topic) dan zou je misschien kunnen denken aan hele lichte vormen van age regression. Maar ook dat zie ik er vooralsnog niet echt in terug.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 13:02 schreef mootie het volgende:
[..]
Waar zie jij dan een link met bdsm in de clip?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
Onder welke steen lig jij?quote:Everything You Need to Know About the Nth Room Case in ‘Cyber Hell’
Journalists and the police took down one of the biggest sexual exploitation rings in South Korean history.
Dit is de clip niet. Dit een ‘live’.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 13:02 schreef mootie het volgende:
[..]
Waar zie jij dan een link met bdsm in de clip?
quote:Op vrijdag 23 mei 2025 13:05 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Als je het al met BDSM zou willen linken (ik probeer mee te denken in de geest van het topic) dan zou je misschien kunnen denken aan hele lichte vormen van age regression. Maar ook dat zie ik er vooralsnog niet echt in terug.Je vindt het toch wel duidelijk terug hoor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat wil je?
Een kind onder behandeling van BDSM zien?
Overigens vermijd ik nymfomanen![]()
Nog even los van BDSM.A child is born with no state of mind.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |