Neequote:Op dinsdag 18 maart 2025 19:25 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Namens de gemeente Amsterdam, @:ggmm @:onlogisch en mij ook nog de welgemeende felicitaties overigens
quote:Op dinsdag 18 maart 2025 19:25 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Namens de gemeente Amsterdam, @:ggmm @:onlogisch en mij ook nog de welgemeende felicitaties overigens
moet het niet feliciteert met een t zijn...quote:Op dinsdag 18 maart 2025 19:25 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Namens de gemeente Amsterdam, @:ggmm @:onlogisch en mij ook nog de welgemeende felicitaties overigens
haha leuk grapje klaasquote:Op dinsdag 18 maart 2025 19:37 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
moet het niet feliciteert met een t zijn...
volgens mij is dit nog niet een voltooide deel woord....
kut anaalfebeten in 020
quote:Op dinsdag 18 maart 2025 21:26 schreef Ramboetan het volgende:
Volwassen mensen en vuurwerk, ik kan er moeilijk aan wennen. Laat mij een serie kijken.
Dat heb je vernomen of hoor je dat in deze video?quote:Op dinsdag 18 maart 2025 21:59 schreef Caland het volgende:
[..]
[ x ]
Vuurwerkjes afsteken en over Feyenoord zingen op je verjaardag
Wel weer gelachen hoor
Kloptquote:Op dinsdag 18 maart 2025 22:03 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Dat heb je vernomen of hoor je dat in deze video?
Hoorde ik niet. Ziet er verder best bijzonder tam en inspiratieloos uit.quote:
Beetje jammer idd dat ze over dat clubje zingen, gelukkig is het niet zo massaal zoals in de kuip als ze over Ajax zingen terwijl ze niet tegen Ajax spelen.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 21:59 schreef Caland het volgende:
[..]
[ x ]
Vuurwerkjes afsteken en over Feyenoord zingen op je verjaardag
Wel weer gelachen hoor
Oeh, een ja maar hullie doen het ook.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 22:19 schreef Doug-Heffernan het volgende:
[..]
Beetje jammer idd dat ze over dat clubje zingen, gelukkig is het niet zo massaal zoals in de kuip als ze over Ajax zingen terwijl ze niet tegen Ajax spelen.
ik huil tranen met tuitenquote:Op dinsdag 18 maart 2025 22:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Oeh, een ja maar hullie doen het ook.
Van alle niet-Ajacieden ben jij veruit het meest bezig met Ajax, daar kan iedereen het inmiddels wel over eens zijn.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 21:59 schreef Caland het volgende:
[..]
[ x ]
Vuurwerkjes afsteken en over Feyenoord zingen op je verjaardag
Wel weer gelachen hoor
Nee, jij gefeliciteerd.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 12:24 schreef Tjacka het volgende:
@:klaasweetalles @:psvcl @:caland @:oragami94 jullie ook gefeliciteerd met jullie club.
Ik ga er vanuit dat jullie Ajax ook supporten omdat jullie er zo vaak mee bezig zijn.
Ohja. Dus omdat Milan 20 jaar geleden de CL heeft gewonnen en PSV en Feyenood in een meltdown zijn beland is dit de nieuwe manier om te gaan.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 18:58 schreef Dven het volgende:
[..]
Och, AC Milan heeft een kleine 20 jaar geleden de CL nog gewonnen met een gemiddelde leeftijd van 31 en een klets.
Jonge Goden Till, Tillman en Saibari worden hedendaags nog geregeld badend in het zweet wakker met nachtmerries over Ajax-PSV van afgelopen november, waarbij bejaardjes Klaassen en Henderson tot de absolute uitblinkers behoorden
Nee wat mij betreft is het schip Eriksen ook wel uitgevaren. Op zoek naar wat jongere spelers voor creativiteit aub.quote:Op woensdag 19 maart 2025 08:35 schreef AmaninFull het volgende:
Ik vernam dat Eriksen interesse heeft in een terugkeer. Moet je echt niet aan beginnen, is geen schim meer van de speler die hij was voor zijn blessure. En met Klaassen, Henderson krijg je dan een middenveld dat te weinig fysiek heeft. Klaassen zie ik de komende jaren ook veel meer als een twaalfde man, beetje een Lasse Schöne rol.
Ik ga hier goed op, alleen zijn haarkleur klopt niet.quote:
Die 2 kunnen zo bij MU spelen hoor, qua niveau de tering.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 18:05 schreef Scorpie het volgende:
Eriksen overigens een optie alleen als Taylor en Henderson vertrekken lijkt me. Daarnaast mag je Fitz-Jim en vd Boomen ook wel lozen.
De man die iedere week 90 minuten speelt bij Fenerbahce en daar alweer 11 doelpunten en 15 assists heeft dit seizoen is te min?quote:Op woensdag 19 maart 2025 09:19 schreef Black-Death het volgende:
Lees wat dingen over een terugkeer van Tadic. Maar toch niet als speler?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |