quote:Op woensdag 2 april 2025 18:52 schreef summer52 het volgende:
Heeft iemand TikTok? In Boulevard was een filmpje van Claude te zien waarin hij wat van Europapa in C'est La Vie verwerkte. Heel leuk!
quote:Op donderdag 3 april 2025 11:58 schreef Zigsky het volgende:
In de odds van semi final kwalificaties staat Claude op 1 met 92 procent (samen met Zweden). Ik vergeet steeds hoe ik hier een plaatje kan plaatsen.
Dit is gewoon alfabetische volgorde hèquote:Op vrijdag 4 april 2025 09:56 schreef Em31 het volgende:
Een hogere televote dan Zweden zou wel een miracle zijn.
Eigenlijk staan we ex aequo, maar op alfabetische volgorde. Niettemin is het natuurlijk een beetje raar om ons in de semi (puur televote) ongeveer gelijk in te schatten met Zweden en dan in de finale (televote + jury) bij lange na niet.quote:Op vrijdag 4 april 2025 09:56 schreef Em31 het volgende:
Een hogere televote dan Zweden zou wel een miracle zijn.
Voor de winst in de semi staat Zweden op iets van 1,2 (83% kans), dus dat die in de finale favoriet zijn is wel logisch.quote:Op vrijdag 4 april 2025 10:09 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Eigenlijk staan we ex aequo, maar op alfabetische volgorde. Niettemin is het natuurlijk een beetje raar om ons in de semi (puur televote) ongeveer gelijk in te schatten met Zweden en dan in de finale (televote + jury) bij lange na niet.
Oh ja, dit gaat natuurlijk om kwalificatie, maar niet per se de winst in de semi. Daar staan ze inderdaad heel ruim bovenaan in de odds. Lijkt me ook wel logisch, Claude moet wel heel veel konijnen uit de hoge hoed gaan toveren om Bara Bada Bastu te verslaan in de televote.quote:Op vrijdag 4 april 2025 10:12 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Voor de winst in de semi staat Zweden op iets van 1,2 (83% kans), dus dat die in de finale favoriet zijn is wel logisch.
quote:Op vrijdag 4 april 2025 10:09 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dit is gewoon alfabetische volgorde hè
Oh gierenquote:Op vrijdag 4 april 2025 10:09 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Eigenlijk staan we ex aequo, maar op alfabetische volgorde. Niettemin is het natuurlijk een beetje raar om ons in de semi (puur televote) ongeveer gelijk in te schatten met Zweden en dan in de finale (televote + jury) bij lange na niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |