Rekenen was niet je beste vak zeker?quote:Op zondag 16 maart 2025 19:13 schreef Origami94 het volgende:
[..]
PSV, Utrecht en Twente gelijkspelen en je bent geen kampioen
3 punten tegenover 9 punten is 6 punten verschil met een beter doelsaldo voor PSV. Volgens mij gaat er bij jouw rekenmachine iets mis maatje.quote:
Altijd hetzelfde gejank met AZ. Higler floot echt alles in het voordeel van AZ en dan maakt hij een fout in hun nadeel en dan willen ze van het veld stappen.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:03 schreef The-BFG het volgende:
Clasie is nog steeds een 010 jankbal. De tandjes...
Afgestraft? Met deze selectie is het gewoon een top resultaat.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:15 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Volgens mij haal jij 2 dingen door elkaar. Wat laf is is niet verdedigend spelen, wat laf is is bewust een Europese wedstrijd laten lopen (waar je gewoon alle kansen nog had) om vervolgens te denken dat je tegen AZ meer kans hebt.
Heerlijk dat dat is afgestraft.
Klopt en maar blijven houden dat het ze allemaal niks doetquote:Op zondag 16 maart 2025 19:14 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Mooi om te zien dat De Grootste Club van Nederland zoveel doet met supporters van andere clubs
Jezus wat ben jij dom. Tellen kan je iig nietquote:Op zondag 16 maart 2025 19:17 schreef Solispolar het volgende:
[..]
3 punten tegenover 9 punten is 6 punten verschil met een beter doelsaldo voor PSV. Volgens mij gaat er bij jouw rekenmachine iets mis maatje.
Ajax, heeft niet eens subtoppers spelen, ik weet niet wat je wil maar niks nada noppes de laatste 5 jaar, gewoon helemaal niks, louter flop spelers, zelfs het grootste talent brobsey moet je terugkopen voor 10 miljoen, en dat moet een talent zijn?quote:Op zondag 16 maart 2025 19:15 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Ik zeg nergens dat Ajax de beste jeugd heeft. Maar dat heeft niets te maken met talenten die niet voor Ajax willen spelen. Maar met horror beleid van de afgelopen jaren.
Hij geeft aan gelijkspelen tegen PSV, Utrecht en Twente en je bent geen kampioen. Dat klopt dus niet.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:17 schreef Solispolar het volgende:
[..]
3 punten tegenover 9 punten is 6 punten verschil met een beter doelsaldo voor PSV. Volgens mij gaat er bij jouw rekenmachine iets mis maatje.
Jullie maken jezelf zo klein door dit gedrag. Dat constante indekken op allerlei manieren is echt zo bedroevend voor de grootste club van Nederland.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:18 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Afgestraft? Met deze selectie is het gewoon een top resultaat.
ahh ja dat verklaart je bijna dagelijkse meltdown hierquote:Op zondag 16 maart 2025 19:13 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Solispolar heeft een heerlijke middag gehad6 punten met nog 8 wedstrijden te gaan; alles ligt open
Dat het maar een mooie strijd mag worden.
Ja dat rekensommetje is voor in ieder geval 2 Ajacieden hier te moeilijk schijnbaar.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:18 schreef Origami94 het volgende:
[..]
3 uit 3 ervan uitgaand dat PSV alles wint (9 uit 3) is een gelijke stand.
Realisme heet dat.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:20 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Jullie maken jezelf zo klein door dit gedrag. Dat constante indekken op allerlei manieren is echt zo bedroevend voor de grootste club van Nederland.
Je kan best een keer een kutjaar hebben, maar Ajax lijkt wel echt alle kleur op de wangen te zijn verloren de afgelopen 1,5 seizoen. 2-2 thuis tegen AZ een 'topresultaat'. Houd op hoor
Je bent er maar druk mee. Jammer dat de AZ jeugd als ze eenmaal uitvliegen ook niet veel meer voorstelt.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:19 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ajax, heeft niet eens subtoppers spelen, ik weet niet wat je wil maar niks nada noppes de laatste 5 jaar, gewoon helemaal niks, louter flop spelers, zelfs het grootste talent brobsey moet je terugkopen voor 10 miljoen, en dat moet een talent zijn?
Jullie zijn lekker bezig. Scorpie en Tornado doen net alsof ze niet vrezen dat ze toch het kampioenschap gaan verliezen. En jij probeert je zelf moed in te praten dat PSV toch wel 'even' kampioen gaat worden.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:20 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Jullie maken jezelf zo klein door dit gedrag. Dat constante indekken op allerlei manieren is echt zo bedroevend voor de grootste club van Nederland.
Je kan best een keer een kutjaar hebben, maar Ajax lijkt wel echt alle kleur op de wangen te zijn verloren de afgelopen 1,5 seizoen. 2-2 thuis tegen AZ een 'topresultaat'. Houd op hoor
Realisme is toch dat jullie de grootste club van Nederland zijn en gewoon nog 6 punten los staan richting het einde van de competitie? Dan lees je hier berichten '2de is ook wel prima' en 'goed dat Farioli de Europa League heeft laten lopen'.quote:
Is dit een act? Of heb je oprecht de basisschool niet afgemaaktquote:Op zondag 16 maart 2025 19:21 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Ja dat rekensommetje is voor in ieder geval 2 Ajacieden hier te moeilijk schijnbaar.
Jeetje. Mensen die helemaal wat vinden op een discussieforum. Gaat het nog?quote:Op zondag 16 maart 2025 19:21 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Je bent er maar druk mee. Jammer dat de AZ jeugd als ze eenmaal uitvliegen ook niet veel meer voorstelt.
als we gelijkspelen in eindhoven hebben zij geen 9 uit 3...quote:Op zondag 16 maart 2025 19:18 schreef Origami94 het volgende:
[..]
3 uit 3 ervan uitgaand dat PSV alles wint (9 uit 3) is een gelijke stand.
Wie heeft er gelijk dan denk je? Je zou bijna zeggen dat Feyenoord de lachende 3de is, maar die staan 40 punten achter dus dat wordt hem ook niet.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:21 schreef CR7 het volgende:
[..]
Jullie zijn lekker bezig. Scorpie en Tornado doen net alsof ze niet vrezen dat ze toch het kampioenschap gaan verliezen. En jij probeert je zelf moed in te praten dat PSV toch wel 'even' kampioen gaat worden.
ze snappen sowieso niet dat het seizoen al geslaagd is met de 2e plek. Mooi joh.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:18 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Klopt en maar blijven houden dat het ze allemaal niks doet
Eigenlijk Ajax want zonder Amsterdammers had je daar geen jeugdopleiding.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:11 schreef raptorix het volgende:
[..]
Wie won de Euro Youth League? Az of de neusjes
Dat is te moeilijk voor ze.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:23 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
als we gelijkspelen in eindhoven hebben zij geen 9 uit 3...
Waarom zou je als supporter in dit stadium tevreden zijn met een plek 2?quote:Op zondag 16 maart 2025 19:23 schreef Scorpie het volgende:
[..]
ze snappen sowieso niet dat het seizoen al geslaagd is met de 2e plek. Mooi joh.
quote:Op zondag 16 maart 2025 19:23 schreef Scorpie het volgende:
[..]
ze snappen sowieso niet dat het seizoen al geslaagd is met de 2e plek. Mooi joh.
Omdat het natuurlijk heerlijk is om over ongeveer 2 maanden net te doen alsof je ontzettend blij bent dat je 2de bent geworden terwijl je 8 potten voor het einde nog 8 punten voor stond. Als je kampioen wordt is het prima en als je 2de wordt heb je ook al een jankverhaaltje klaar.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:24 schreef CR7 het volgende:
[..]
Waarom zou je als supporter in dit stadium tevreden zijn met een plek 2?
Je geeft net aan dat PSV 3 punten krijgt bij een gelijkspel dus dan is alles nog mogelijk!quote:Op zondag 16 maart 2025 19:25 schreef Solispolar het volgende:
[..]![]()
Schrijf jezelf maar uit als supporter hoor. Of is dit een hele opzichtige manier om de druk weg te nemen bij Ajax? een beetje onder de noemer: alles wat we doen is goed, want vorig jaar waren we heel slecht?
Goede grap, +1quote:Op zondag 16 maart 2025 19:26 schreef Wotte het volgende:
[..]
Dit hoor je zeker vaker op de dagbesteding.
Ervan balen doen we zeker, maar ja jaren wanbeleid fix je niet ff, dus dan maar het beste ervan maken. Precies wat Ajax doet.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:22 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Realisme is toch dat jullie de grootste club van Nederland zijn en gewoon nog 6 punten los staan richting het einde van de competitie? Dan lees je hier berichten '2de is ook wel prima' en 'goed dat Farioli de Europa League heeft laten lopen'.
Ik zou er een beetje van balen als ik Ajacied zou zijn.
Waar geef ik dat aan dan? Er stond in het geval dat Ajax 3x gelijk speelt; dat hoeft niet bij PSV te zijn toch? Groningen uit kan ook zo gelijk worden.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:26 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Je geeft net aan dat PSV 3 punten krijgt bij een gelijkspel dus dan is alles nog mogelijk!
Oh kampioenschap kan zomaar verloren worden hoor. Ik zie ons wel nog als favoriet aangezien we weinig onnodig weggeven maar in deze krankzinnige competitie kan alles nog gebeuren.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:21 schreef CR7 het volgende:
[..]
Jullie zijn lekker bezig. Scorpie en Tornado doen net alsof ze niet vrezen dat ze toch het kampioenschap gaan verliezen. En jij probeert je zelf moed in te praten dat PSV toch wel 'even' kampioen gaat worden.
Dan heb je zijn post niet gelezen. Verder ook niet boeiend, kan gebeuren.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:28 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Waar geef ik dat aan dan? Er stond in het geval dat Ajax 3x gelijk speelt; dat hoeft niet bij PSV te zijn toch? Groningen uit kan ook zo gelijk worden.
Nou dan winnen ze bij PSVquote:Op zondag 16 maart 2025 19:28 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Waar geef ik dat aan dan? Er stond in het geval dat Ajax 3x gelijk speelt; dat hoeft niet bij PSV te zijn toch? Groningen uit kan ook zo gelijk worden.
0 fucks given uiteraard.quote:
Ik hoop dat Danny er subsidie voor krijgtquote:Op zondag 16 maart 2025 19:30 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
0 fucks given uiteraard.
Praten in het psv topic dat het bij ons dun im de broek loopt maar hier de ene na de andere meltdown tentoonstellen(goed het is solispolar maar toch).
vast welquote:Op zondag 16 maart 2025 19:31 schreef Adames het volgende:
[..]
Ik hoop dat Danny er subsidie voor krijgt
Toch nog iets waar we het over eens zijnquote:Op zondag 16 maart 2025 19:23 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Wie heeft er gelijk dan denk je? Je zou bijna zeggen dat Feyenoord de lachende 3de is, maar die staan 40 punten achter dus dat wordt hem ook niet.
Volgende week verliezen van PSV zou inderdaad niet goed zijn.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:34 schreef Wotte het volgende:
2-2 is opzich prima resultaat denk dat als je wat scherper in de afrondende fase bent je hier met 4-2 wint maar dat terzijde. Je moet volgende week niet verliezen van PSV is eigenlijk de conclusie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is sowieso een cruciaal duel los van de uitslag vandaag.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:34 schreef Wotte het volgende:
2-2 is opzich prima resultaat denk dat als je wat scherper in de afrondende fase bent je hier met 4-2 wint maar dat terzijde. Je moet volgende week niet verliezen van PSV is eigenlijk de conclusie.
Geen speld tussen te krijgen zou ik zeggen. Geen idee waarom men dit topic binnenkomt vliegen om te vertellen dat Ajax punten zou kunnen verliezen.quote:
Nou ja PSV moet ook nog tegen Feyenoord.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:38 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is sowieso een cruciaal duel los van de uitslag vandaag.
quote:Op zondag 16 maart 2025 19:36 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Volgende week verliezen van PSV zou inderdaad niet goed zijn.DetailsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Omdat dat recht op CL geeft, we van heel ver komen en in opbouw zijn , we nagenoeg dezelfde selectie als vorig jaar hebben die bewezen niet over kwaliteit beschikt, waardoor je prima kan relativeren met een 2e plek.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:24 schreef CR7 het volgende:
[..]
Waarom zou je als supporter in dit stadium tevreden zijn met een plek 2?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |