Oké, kapitein_schaamluis.quote:Op donderdag 13 maart 2025 14:57 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dat je mannen die zich vrouw voelen verplicht aan moet spreken als mevrouw is geen verworvenheid.
Het is aardig en wellicht netjes als je dat doet, het is geen verplichting en zeker geen verworvenheid.
Er is gelukkig ook nog gewoon de vrijheid een onbeleefde klootzak te zijn.
Je komt heel conservatief op me over.quote:Op donderdag 13 maart 2025 14:56 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Daar is iedereen het mee eens die hier discussieert.
[..]
Als van jou wordt verlangd dat je iets doet, mag je als tegenprestatie daar ook je mening over geven. Laten we het zo zeggen: als jij Piet heet en je vraagt dat ik jou morgen Jan noem, vraag je iets van mij. Je creëert daarmee een transactie. Onderdeel van die transactie is feedback daarop.
Je zegt het op een manier alsof je een oordeel hebt over conservatieven. Maar dat heb je niet... toch?quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:02 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Je komt heel conservatief op me over.
Ik? Ik zou niet durven.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:02 schreef Alloch87 het volgende:
[..]
Je zegt het op een manier alsof je een oordeel hebt over conservatieven. Maar dat heb je niet... toch?
Jij denkt nu dat je mij raakt of kwetst maar het interesseert me werkelijk geen zak en ik verdedig jouw vrijheid mij te beledigen.quote:
"Er is gelukkig ook nog gewoon de vrijheid een onbeleefde klootzak te zijn."quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:04 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Jij denkt nu dat je mij raakt of kwetst maar het interesseert me werkelijk geen zak en ik verdedig jouw vrijheid mij te beledigen.
Als jij net zo consequent was als ik dan:
- hadden we deze discussie niet
- dan zou je mij niet bewust proberen te beledigen om je punt te maken.
Dus behalve dat je inconsequent bent ben je ook nog hypocriet.
Wat voor last heb je daar nou vanquote:Op donderdag 13 maart 2025 14:34 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
[..]
Dus de ene heeft er last van als hij een meneer moet aanspreken als mevrouw.
De andere heeft er last van als hij als meneer niet aangesproken wordt als mevrouw.
Beiden hebben dus last van iets wat de ander wil. Waarom zou het ongemak van de ene zwaarder wegen dan het ongemak van de ander?
Prima, dan ben ik conservatief op dit vlak. Omdat ik liever wil dat vrouwenrechten bewaard blijven / gewaarborgd blijven en de vrijheid om van expressie gewaarborgd blijft dan dat we gevoelens van individuen no matter what niet willen kwetsen.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:02 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Je komt heel conservatief op me over.
En het vrouwenrecht om als man door het leven gaan wil je ook bewaren?quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Prima, dan ben ik conservatief op dit vlak. Omdat ik liever wil dat vrouwenrechten bewaard blijven / gewaarborgd blijven en de vrijheid om van expressie gewaarborgd blijft dan dat we gevoelens van individuen no matter what niet willen kwetsen.
Dat recht is er dus niet, dat is nu juist de hele discussie.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:08 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
En het vrouwenrecht om als man door het leven gaan wil je ook bewaren?
Zoals ik zei verdedig ik die vrijheid maar dat maakt jou wel inconsequent en hypocriet.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:04 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
"Er is gelukkig ook nog gewoon de vrijheid een onbeleefde klootzak te zijn."
Misschien moet je even aan de vrouw met gebroken jukbeen die zeven hechtingen nodig had in de UFC vragen wat voor last zij er nou weer van hebben dat we doen alsof een transvrouw een vrouw is.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:06 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Wat voor last heb je daar nou vanMisschien zie je zo iemand niet als vrouw maar dan is het toch een kleine moeite?
https://bjj-world.com/tra(...)her-female-opponent/quote:“I’ve fought a lot of women and have never felt the strength that I felt in a fight as I did today. I can’t answer whether it’s because she was born a man or not because I’m not a doctor. What I can is that I’ve never felt so overpowered ever in my life, and I am an abnormally strong female. I’m afraid I still have to disagree with Fox fighting. She can pursue any career but when it comes to a combat sport I think it just isn’t fair.” – Tamikka Brents said in an interview after the fight
Dat recht bestaat niet.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:08 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
En het vrouwenrecht om als man door het leven gaan wil je ook bewaren?
Of ik er last van heb is helemaal de discussie niet.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:06 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Wat voor last heb je daar nou vanMisschien zie je zo iemand niet als vrouw maar dan is het toch een kleine moeite?
Welk recht?quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:08 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
En het vrouwenrecht om als man door het leven gaan wil je ook bewaren?
Uhhh dat Trump dit wilt is gewoon een feit.quote:Op donderdag 13 maart 2025 13:33 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
De bron is de NOS dus de meeste mensen met een werkend brein nemen de berichtgeving niet al te serieus maar dit is regelrecht nepnieuws.
Waar het vaak fout gaat in dit soort discussies is dat sommige mensen op persoonlijk niveau denken en alles op zichzelf betrekken (ook bij migratie e.d.) en anderen op metaniveau.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:13 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Of ik er last van heb is helemaal de discussie niet.
Wat heeft die meneer er nou voor last van dat hij geen mevrouw wordt genoemd? Daar kan hij toch gewoon zijn schouders over ophalen en verder gaan.
Het is een dikke middelvinger naar vrouwen. Zij hebben jarenlang moeten strijden (en moeten dat nog) om gelijke rechten als mannen te hebben. Jarenlang hebben zij er bijvoorbeeld voor moeten vechten om ook op professioneel niveau te mogen sporten, en ook nu nog moeten ze er voor vechten om er een fatsoenlijk salaris aan over te houden.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:06 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Wat voor last heb je daar nou vanmoeite?
Dat is dus geen feit.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:16 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Uhhh dat Trump dit wilt is gewoon een feit.
https://fortune.com/2025/(...)r-athletes-olympics/
Dit inderdaad. En zodra je het onderwerp inderdaad breder probeert te trekken dan de eigen bubbel, slaat het even om zich heen en loopt het weg voor de discussie.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Waar het vaak fout gaat in dit soort discussies is dat sommige mensen op persoonlijk niveau denken en alles op zichzelf betrekken (ook bij migratie e.d.) en anderen op metaniveau.
Noem het een intelligentieverschil, objectief vs subjectief, emotioneel vs rationeel. Het maakt niet zo uit hoe je het wil duiden, maar het is precies waar het spaak loopt.
Ik persoonlijk zie het als een vrij egoïstisch denkbeeld. Het zelf en de eigen ervaringen centraal stellen.
-Vrouwenrechten worden niet geschonden als je "vrouw" tegen een "vrouwachtig persoon" zegt.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Prima, dan ben ik conservatief op dit vlak. Omdat ik liever wil dat vrouwenrechten bewaard blijven / gewaarborgd blijven en de vrijheid om van expressie gewaarborgd blijft dan dat we gevoelens van individuen no matter what niet willen kwetsen.
Ja, tuurlijk, dit probleem was natuurlijk uitgelokt.quote:Op donderdag 13 maart 2025 14:33 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Oké, in dit geval gaat het om een publiek persoon, dus je weet dat die persoon trans is.
En bij Marjolein Faber weet je dat ze toch echt niet trans is.
Maar stel dat je iemand tegenkomt die je niet eerder hebt ontmoet, zeg je dan gewoon netjes meneer / mevrouw of vraag je om de broek te laten zakken en ga je op basis daarvan bepalen hoe je die persoon aanspreekt?
Dat staat toch los van slechts het aanspreken?quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:13 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Misschien moet je even aan de vrouw met gebroken jukbeen die zeven hechtingen nodig had in de UFC vragen wat voor last zij er nou weer van hebben dat we doen alsof een transvrouw een vrouw is.
[..]
https://bjj-world.com/tra(...)her-female-opponent/
Je moet eens opletten als je ooit een vrouw spreekt hoe weerbaar ze eigenlijk zijn. Dit kunnen ze makkelijk aan hoor.quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:18 schreef Alloch87 het volgende:
[..]
Het is een dikke middelvinger naar vrouwen. Zij hebben jarenlang moeten strijden (en moeten dat nog) om gelijke rechten als mannen te hebben. Jarenlang hebben zij er bijvoorbeeld voor moeten vechten om ook op professioneel niveau te mogen sporten, en ook nu nog moeten ze er voor vechten om er een fatsoenlijk salaris aan over te houden.
Er zijn ook gewoon hermafrodiet MENSEN hoor...quote:Op donderdag 13 maart 2025 15:00 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Vice
Ik weet niet of ik moet lachen of huilen.
Er bestaan geen transdieren. Er zijn sommige diersoorten die hermafrodiet of tweeslachtig zijn, dat zijn allemaal dieren die ver af staan van de mens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |