Sorry maar hoe hij bij die 3-0 instapt is echt basisschool verdedigingsfout. Kan echt niet.quote:Op donderdag 13 maart 2025 20:14 schreef Adames het volgende:
[..]
Ik zou niemand willen beoordelen in een niet ingespeeld elftal
Laatste keren was hij prima
Wel goed voor een winnende in de WK finale.quote:
Kans is vrij groot dat je tegen AZ ook punten laat liggen. Dan in mineur de interlandperiode in, en vervolgens de deksel op de neus in Eindhoven. Ik zie het zo gebeuren.quote:Op donderdag 13 maart 2025 20:33 schreef Red_85 het volgende:
Ontluisterend
Zal me benieuwen zondag of ze het waard zijn om kampioen te worden, want zo echt niet.
Teveel balgevoel die zijn keeperstrainers-hersentjes laten tollen.quote:Op donderdag 13 maart 2025 20:31 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wel goed voor een winnende in de WK finale.
Wat wil je met deze opstelling.quote:Op donderdag 13 maart 2025 20:33 schreef Red_85 het volgende:
Ontluisterend
Zal me benieuwen zondag of ze het waard zijn om kampioen te worden, want zo echt niet.
Toch bizar dat je met een veredeld B-elftal aantreedt terwijl je nog alle kans hebt op een volgende ronde?quote:
Het is ook niet zo dat je de volgende ronde niet haalt met deze opstelling of wel haalt met een andere. Je hebt een buitenkans om dit seizoen al kampioen te worden, de selectie was toch al verzwakt en lijkt een beetje in het rood te zitten. Ik kan me wel voorstellen dat je dan gokt dat het met deze 11 misschien wel lukt, het kan ook positief uitpakken.quote:Op donderdag 13 maart 2025 18:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Zoals? Het is niet alsof je de CL niet haalt als je vandaag gewoon je beste 11 opstelt
Ja ik had het ook niet gedaan denk ik. Alle kans is wel overdreven maar er was wel een kansje. Zondequote:Op donderdag 13 maart 2025 20:45 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Toch bizar dat je met een veredeld B-elftal aantreedt terwijl je nog alle kans hebt op een volgende ronde?
quote:Op donderdag 13 maart 2025 20:45 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het is ook niet zo dat je de volgende ronde niet haalt met deze opstelling of wel haalt met een andere. Je hebt een buitenkans om dit seizoen al kampioen te worden, de selectie was toch al verzwakt en lijkt een beetje in het rood te zitten. Ik kan me wel voorstellen dat je dan gokt dat het met deze 11 misschien wel lukt, het kan ook positief uitpakken.
Ff wat bestormen danquote:Op donderdag 13 maart 2025 20:47 schreef PowerLoungen het volgende:
Als ze zondag zich laten afbluffen moet er geschoten worden op die kleine.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |