@maxi-mus vindt dit leuk.quote:Op zondag 9 maart 2025 11:12 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
https://www.instagram.com/reel/DG9Hi_0svz7/
Heb niks met Waterreus, maar die zei al een maand of 2 geleden of zo dat de act van Bosz wel wat vermoeiend is, als ze met 5-0 winnen heeft hij van alles aan te merken, is er verloren, dan is het allemaal prima.quote:
"De lach is teruggekeerd"quote:Op zondag 9 maart 2025 11:12 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
https://www.instagram.com/reel/DG9Hi_0svz7/
Ach, elke trainer heeft toch zo zijn act? Die van Feyenoord met zijn middencirkelbesprekingen en bijbelse overdenkingen op Instragram. Die van Ajax is helemaal knettergek dat hij de geboorte van zijn kind mist onder het mom 'kijk mij eens even bezig zijn met deze club'.quote:Op zondag 9 maart 2025 11:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
Heb niks met Waterreus, maar die zei al een maand of 2 geleden of zo dat de act van Bosz wel wat vermoeiend is, als ze met 5-0 winnen heeft hij van alles aan te merken, is er verloren, dan is het allemaal prima.
Eensquote:Op zondag 9 maart 2025 08:45 schreef ISVV het volgende:
[..]
Dan nog, over de hele wedstrijd genomen echt een stuk beter / minder slecht dan de afgelopen weken. Die goal was vooral te wijten aan Boscagli (en Benitez houdt al weken niets tegen natuurlijk).
Vorige week is het al verloren gegaan. 6 punten met ajax nog thuis was nog te doen geweest om spanning terug te brengen met winst. 5 punten (als we winnen) worden ze niet zo nerveus meer van. En wij nog feyenoord uit dus heb 't al opgegeven.quote:Op zondag 9 maart 2025 16:27 schreef ISVV het volgende:
Wel vervelend dat Ajax weer wint, al wankelen ze echt steeds vaker. Komende twee weekenden worden heel, heel belangrijk.
Joh, bij Ajax valt het kwartje week in, week uit steeds de goede kant op. Vergeet het nou maar. Statistisch gezien kan het allemaal niets, maar de praktijk is weerbarstiger.quote:Op zondag 9 maart 2025 16:27 schreef ISVV het volgende:
Wel vervelend dat Ajax weer wint, al wankelen ze echt steeds vaker. Komende twee weekenden worden heel, heel belangrijk.
quote:Op zondag 9 maart 2025 16:33 schreef RipCity het volgende:
[..]
Vorige week is het al verloren gegaan. 6 punten met ajax nog thuis was nog te doen geweest om spanning terug te brengen met winst. 5 punten (als we winnen) worden ze niet zo nerveus meer van. En wij nog feyenoord uit dus heb 't al opgegeven.
Ik geef het nog niet op, zeker omdat Ajax volgende week tegen AZ moet. Het moet natuurlijk allemaal goed vallen, maar over twee weken op dit tijdstip kan het zomaar twee puntjes verschil zijn met dan nog zeven wedstrijden te gaan. Hopelijk is Tillman dan weer terug en kan Dest wat meer minuten maken, dan kan het echt nog wel.quote:Op zondag 9 maart 2025 16:40 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Joh, bij Ajax valt het kwartje week in, week uit steeds de goede kant op. Vergeet het nou maar. Statistisch gezien kan het allemaal niets, maar de praktijk is weerbarstiger.
Zo erg is het ook weer niet als PSV maar 2e wordt.
Nee, dat kan nietquote:Op zondag 9 maart 2025 17:07 schreef ISVV het volgende:
[..]
[..]
maar over twee weken op dit tijdstip kan het zomaar twee puntjes verschil zijn met dan nog zeven wedstrijden te gaan.
Natuurlijk kan het nog. Maar ik heb in mijn leven nog nooit meegemaakt dat zo’n matige ploeg zoveel wind mee had en daarmee de 1e plaats haalde. Dus ik ben er ook wel vanuit gegaan dat het een keer moet ophouden.quote:Op zondag 9 maart 2025 17:07 schreef ISVV het volgende:
[..]
[..]
Ik geef het nog niet op, zeker omdat Ajax volgende week tegen AZ moet. Het moet natuurlijk allemaal goed vallen, maar over twee weken op dit tijdstip kan het zomaar twee puntjes verschil zijn met dan nog zeven wedstrijden te gaan. Hopelijk is Tillman dan weer terug en kan Dest wat meer minuten maken, dan kan het echt nog wel.
Ik vind het te vroeg om te zeggen dat het al een gelopen race is, al snap ik jullie standpunt.
Als je er weinig tegen krijgt hoef je er ook weinig te maken, ik zie ook liever ander voetbal, maar dit is geen wankelen.quote:Op zondag 9 maart 2025 16:27 schreef ISVV het volgende:
Wel vervelend dat Ajax weer wint, al wankelen ze echt steeds vaker. Komende twee weekenden worden heel, heel belangrijk.
lelijk, langzaam maar zeer effectief. Statistisch ook gewoon terecht. Geen wankelen iddquote:Op zondag 9 maart 2025 18:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als je er weinig tegen krijgt hoef je er ook weinig te maken, ik zie ook liever ander voetbal, maar dit is geen wankelen.
Maar als PSV gewoon gedaan had wat het moet doen, dan stond je nog steeds bovenaan.quote:Op zondag 9 maart 2025 17:35 schreef VEM2012 het volgende:
Maar vooralsnog zit ik er zo in: mits 2e, seizoen vergeten en realiseren dat Ajax gewoon nog altijd een enorm probleem heeft en volgend jaar zo maar weer kan staan waar Feyenoord nu staat.
Ja, maar daar schiet niemand wat mee op.quote:Op zondag 9 maart 2025 18:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maar als PSV gewoon gedaan had wat het moet doen, dan stond je nog steeds bovenaan.
En vooral dat laatste gaat m niet worden.quote:Op zondag 9 maart 2025 19:05 schreef klaasweetalles het volgende:
Als 020 1 fout maakt en psv wint de wedstrijd tegen 020 kan het nog spannend worden
maar dan moet je zelf ook blijven winnen
Spannend blijft het toch wel tussen Ajax en PSV ongeacht of het verschil 8 punten blijft. Hoewel 010 wel uitgespeeld is dit seizoen.quote:Op zondag 9 maart 2025 19:05 schreef klaasweetalles het volgende:
Als 020 1 fout maakt en psv wint de wedstrijd tegen 020 kan het nog spannend worden
maar dan moet je zelf ook blijven winnen
We maken woensdag inter kapoet!quote:Op zondag 9 maart 2025 21:23 schreef damsco het volgende:
[..]
Spannend blijft het toch wel tussen Ajax en PSV ongeacht of het verschil 8 punten blijft. Hoewel 010 wel uitgespeeld is dit seizoen.
Dat hoop ik niet klaas, want dan zit ik alweer in het vliegtuig terug.quote:Op maandag 10 maart 2025 05:42 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
We maken woensdag inter kapoet!
Klaas is een eckte eckte, dat merk je aan alles.quote:Op maandag 10 maart 2025 06:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat hoop ik niet klaas, want dan zit ik alweer in het vliegtuig terug.
Klaas gaat zometeen zijn weekprogramma doornemen met zijn begeleider.quote:Op maandag 10 maart 2025 06:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Klaas is een eckte eckte, dat merk je aan alles.
Hahahahaha!quote:Op maandag 10 maart 2025 05:42 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
We maken woensdag inter kapoet!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |