Luuk heeft geluk dat ik niet weet wie je ander in de basis moet zetten, maar anders...quote:Op zaterdag 8 maart 2025 21:58 schreef VEM2012 het volgende:
Ik zou zelf trouwens Boscagli lekker reserve zetten. Is verdedigend zeer zwak nu hij bezig is met een transfer. Was al nooit een geweldenaar, maar de laatste tijd is het gewoon nog niet acceptabel op amateurniveau.
Ik kan me nog herinneren dat iemand hier mij voor gek verklaarde toen ik zei dat ik liever De Jong dan Pepi geblesseerd had gehadquote:Op zaterdag 8 maart 2025 21:59 schreef Zorro het volgende:
[..]
Luuk heeft geluk dat ik niet weet wie je ander in de basis moet zetten, maar anders...
Als Pepi fit was geweest, dan had Luuk inderdaad veel minder minuten gemaakt.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 21:59 schreef Zorro het volgende:
[..]
Luuk heeft geluk dat ik niet weet wie je ander in de basis moet zetten, maar anders...
Mauro bracht inderdaad het gif wat dit team echt nodig heeft. Schouten vond ik beter in de passing dan een tijd terug, maar veel te lief in de duels.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 22:04 schreef ISVV het volgende:
Mauro is wel heel goed bezig. Schouten ook weer wat sterker.
Stond weer fantastisch lucht te dekken bij de 2-1 inderdaad.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 22:04 schreef ISVV het volgende:
Mauro is wel heel goed bezig. Schouten ook weer wat sterker.
Dan nog, over de hele wedstrijd genomen echt een stuk beter / minder slecht dan de afgelopen weken. Die goal was vooral te wijten aan Boscagli (en Benitez houdt al weken niets tegen natuurlijk).quote:Op zondag 9 maart 2025 01:42 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Stond weer fantastisch lucht te dekken bij de 2-1 inderdaad.
Geen idee wat er met die gast aan de hand is, hij zal vast niet vergeten zijn hoe die moet voetballen, maar het is echt dramatisch sinds z'n blessure.
Je merkt alleen qua balcontrole nog dat hij weinig ritme heeft, maar hij hield niet bepaald in inderdaad. Hoop dat hij dat zo durft door te zetten en niet bij kleine pijntjes in de paniek schiet.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 23:46 schreef Buitendam het volgende:
Dest klapte er ook weer op alsof ie nooit weg is geweest
Dat die middenvelder 1 tegen 1 komt te staan ligt niet alleen aan Boscagli.quote:Op zondag 9 maart 2025 08:45 schreef ISVV het volgende:
[..]
Dan nog, over de hele wedstrijd genomen echt een stuk beter / minder slecht dan de afgelopen weken. Die goal was vooral te wijten aan Boscagli (en Benitez houdt al weken niets tegen natuurlijk).
Nee, daarom zei ik ook 'vooral'. Maar hoe Boscagli de situatie vervolgens (niet) afhandelt is wel erg matig.quote:Op zondag 9 maart 2025 11:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat die middenvelder 1 tegen 1 komt te staan ligt niet alleen aan Boscagli.
gewoonquote:Op zondag 9 maart 2025 11:38 schreef Solispolar het volgende:
Gisteren was gewoon redelijk tot goed (bij vlagen). Als je dit gewoon een seizoen lang laat zien dan word je gewoon met 10 punten verschil kampioen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |