Wat dan?quote:Op zondag 13 april 2025 12:40 schreef FundsAreSafu het volgende:
valsspelende clown Chandler gedomineerd
Dana heeft een godsgruwelijke teringtyfushekel aan Michael Page en Reinier The Knight die maar blijven winnen?quote:Pitbull tekenen en hem dan tegen Rodriguez zetten is weer zo'n typische Dana move om andere organisaties naar beneden te halen, Pitbull is al jaren over the hill
Eye pokes, talloze ellebogen tegen het achterhoofd van Olivieira en ook tegen Poirier, binnenkant van de mond van Poirier vastpakken, bloed uit zijn neus op het gezicht van Poirier pompen, kooi vastpakken, binnenkant van de handschoen vastpakken, daar staat hij om bekend. In die context was de nut shot tegen Pimblett ook verdachtquote:
Die zijn nog op niveau en kan je jarenlang geld aan verdienen, zeker gezien de populariteit van MVP ookquote:Dana heeft een godsgruwelijke teringtyfushekel aan Michael Page en Reinier The Knight die maar blijven winnen?
Prates rookt ook gewoon 12 sigaretten per dag ofzo. Zelfs voor het gevecht één zei die.quote:Op zondag 13 april 2025 15:49 schreef Nober het volgende:
Ben opzich ook wel blij dat Alexander de Grote weer kampioen is maar een rematch mag van mij wel.
Ik zie nu pas hoe getatoeëerd Prates is.
[ afbeelding ]
[..]
Wat dan?
[..]
Dana heeft een godsgruwelijke teringtyfushekel aan Michael Page en Reinier The Knight die maar blijven winnen?
Dan kun je beter wiet roken zoals Diaz, Gastelum, Blaydes, Hill, Barnett, Price, Cavillo...quote:Op zondag 13 april 2025 17:17 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Prates rookt ook gewoon 12 sigaretten per dag ofzo. Zelfs voor het gevecht één zei die.
Dat je dat kan joh als topatleet. Nu heb ik ook wel vrienden die roken en gewoon een marathon lopen, maar als je iets ouder wordt houdt dat heel snel op hoor.
Waar kijk jij de early prelims?quote:Op maandag 14 april 2025 21:10 schreef Nober het volgende:
Gore vs. Tulio was ook goed met beste ronde van het jaar?
quote:Op dinsdag 15 april 2025 12:21 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Waar kijk jij de early prelims?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 15 april 2025 12:33 schreef Nober het volgende:
[..]Kende ik nog niet eens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mooi gevecht en echt een hele goede stoppage van Goddard.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
Ze zijn nog aan het onderhandelen en er is nog geen deal.quote:
Topuria moet eerst maar even één of twee gevechten doen, hij is net een gewichtsklasse omhoog, en zo'n groot record heeft ie nou ook weer niet. Hij doet is te GOATerig.quote:Op donderdag 17 april 2025 17:15 schreef Nober het volgende:
[ x ]
Bekijk deze YouTube-video
[..]
Ze zijn nog aan het onderhandelen en er is nog geen deal.
ESPN, Netflix, Amazon, terug naar FOX...
[ x ]
Denk niet dat hij zijn titel op gaf om vervolgens niet voor de titel te vechten tegen Islam.quote:Op donderdag 17 april 2025 19:06 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Topuria moet eerst maar even één of twee gevechten doen, hij is net een gewichtsklasse omhoog, en zo'n groot record heeft ie nou ook weer niet. Hij doet is te GOATerig.
WWE zit op meerdere plekken dat kan dus ook nog. Hun PPV zit tot 2026 bij Peacock.quote:Op donderdag 17 april 2025 21:01 schreef THEFXR het volgende:
het gaat volgend jaar naar netflix volgens wel ingelichte bronnen, maar Dana kan dat nog niet zeggen want nu geldt de ESPN deal nog.
Het hoofdbedrijft TKO heeft ook de WWE onder beheer en dat zit al op netflix.
Ik zie het al voor me.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:58 schreef THEFXR het volgende:
Ooh, das niks, zo gesplitst
Maar ja, wat het meeste geld oplevert telt.
Wie weet. Als Della Maddalena wint van Belal dan wil Islam wel tegen hem.quote:
quote:A lightweight bout between Mitch Ramirez and Ahmad Sohail Hassanzada was scheduled for this event.[12] However, Ramirez withdrew from the fight due to an injury and was replaced by Evan Elder.[13] In turn, Hassanzada was removed from the event after being arrested on charges of alleged sexual assault and was replaced by promotional newcomer Gauge Young.
O'Malley op krukken gezien, de rematch die niemand wilde.quote:Op zondag 20 april 2025 22:43 schreef Discombobulate het volgende:
Hendrikus geblesseerd. Deze sport is echt onverbiddelijk. Altijd wanneer je het meest naar iets uitkijkt gebeurd dit...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |