SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totaIe scoreIijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor aIIe maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nuI gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar FebruariOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ik ben meer een natuurmens dan een stadsmensTrotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+![]()
Dat kan toch ook als je een mooi hotel hebt?quote:Op woensdag 5 maart 2025 15:51 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Boek lezen, wandelen, dat soort dingen.
Lekker aan het zwembad een boekje lezen en het personeel rond commanderen om van alles voor je te halen.![]()
Iehl mensen.quote:Op woensdag 5 maart 2025 15:52 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Dat kan toch ook als je een mooi hotel hebt?
Lekker aan het zwembad een boekje lezen en het personeel rond commanderen om van alles voor je te halen.
In het hotel zijn altijd mensen overal echt overal.
Ik huur liever een huisje ergensTrotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+![]()
Dat heb ik dan ook wel weer.quote:Op woensdag 5 maart 2025 15:51 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik ben meer een natuurmens dan een stadsmens![]()
Ja dat is wel waar. Een leuke bungalow in een bos met een kampvuur lijkt me ook heerlijk.quote:Op woensdag 5 maart 2025 15:52 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Iehl mensen.
In het hotel zijn altijd mensen overal echt overal.
Ik huur liever een huisje ergens![]()
Die hotel in OP heb ik in het echt gezien bij mijn stadswandelingen
Uw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
En dan ga je overdag weg en kom je terug en heeft iemand je bed opgemaakt en is je pyjama verdwenenTrotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+![]()
Is in Amsterdamquote:Op woensdag 5 maart 2025 15:53 schreef hemarookworst het volgende:
Die hotel in OP heb ik in het echt gezien bij mijn stadswandelingen![]()
![]()
Ja die kan ik wel herinneren, want dat was vorig jaarquote:
Uw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
Nee, je kamer ruikt weer naar rozenblaadjes, er ligt een handgeschreven brief met lieve woorden van de roomkeeping, chocolaatjes erbij, minibar weer gevuld, pyjama ligt opgevouwen en wel in de kast.quote:Op woensdag 5 maart 2025 15:53 schreef ieniminimuis het volgende:
En dan ga je overdag weg en kom je terug en heeft iemand je bed opgemaakt en is je pyjama verdwenen
Dat soort dingen.
En als je bier te kort hebt dan druk je op 1 op de telefoon en met 10 minuten komt er een karretje met bier.![]()
en coke, wiet, viagra en hoeren?quote:Op woensdag 5 maart 2025 15:55 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Nee, je kamer ruikt weer naar rozenblaadjes, er ligt een handgeschreven brief met lieve woorden van de roomkeeping, chocolaatjes erbij, minibar weer gevuld, pyjama ligt opgevouwen en wel in de kast.
Dat soort dingen.
En als je bier te kort hebt dan druk je op 1 op de telefoon en met 10 minuten komt er een karretje met bier.Uw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
Nee niets voor mij. Ik ben te zelfstandig enzo voorTrotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+![]()
Hahaha ja daarvoor moet je even de stad in denk ik. Eerste de beste steegje.quote:Op woensdag 5 maart 2025 15:56 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
en coke, wiet, viagra en hoeren?![]()
Anders is de vakantie niet compleetquote:Op woensdag 5 maart 2025 15:56 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
en coke, wiet, viagra en hoeren?![]()
Ik had in september een heerlijk huisje op Terschelling. HeerlijkTrotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+
Forum Opties Forumhop: Hop naar: