Op zich logisch, de reguliere uitzending van Eva ging gisteren niet door vanwege het schaatsen dat op tv was.quote:Op vrijdag 14 maart 2025 11:04 schreef GeorgeM het volgende:
Gisteravond schijnt Claude het al live te hebben gedaan en dat wordt dan vanavond uitgezonden.
Misschien is dat gedaan omdat ze een dikke staging wilden doen?
Ik denk vooral omdat het nu mooi zo uitkwam aangezien de reguliere uitzending van Jinek niet doorging. En nu kun je mooi nog wat dingen rechttrekken, mocht het niet zo'n geweldig optreden zijn geweest. Zoals ze bij bv. Beste Zangers ook doen, daar zingt nooit iemand één nootje vals.quote:Op vrijdag 14 maart 2025 11:04 schreef GeorgeM het volgende:
Gisteravond schijnt Claude het al live te hebben gedaan en dat wordt dan vanavond uitgezonden.
Misschien is dat gedaan omdat ze een dikke staging wilden doen?
Werd gisteren gezegd in Shownieuws.quote:Op vrijdag 14 maart 2025 11:18 schreef Greys het volgende:
[..]
Kan goed hoor. Verstandig om het niet live-live te doen.
Waar las je dat?
Edit: vanavond uitgezonden?
Morgenavond toch.
Ik gok juist van wel.quote:Op vrijdag 14 maart 2025 16:15 schreef Dave het volgende:
Ik gok er op dat ze geen staging gaan doen, om een S10-laser-teleurstelling te voorkomen. Anyway, we'll see!
Ik ga er ook wel vanuit dat het optreden van morgenavond het beste van het seizoen wordt. En dan in Basel één of andere vage Afrikaanse dans ofzo, die de commentatoren moeten uitleggen en niet overkomt bij de kijkers thuis.quote:
Het leuke is dat de staging nu wordt gedaan door die gozer die toen de lasers bij S10 had bedacht. En die werkt ook wel eens voor Eva Jinek. Nu kan hij dus zelf de staging bedenken waarvan iedereen vindt dat die het had moeten zijn, ipv de staging in Basel die hij ook heeft bedachtquote:Op vrijdag 14 maart 2025 16:15 schreef Dave het volgende:
Ik gok er op dat ze geen staging gaan doen, om een S10-laser-teleurstelling te voorkomen. Anyway, we'll see!
Crumping 2.0quote:Op vrijdag 14 maart 2025 16:39 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik ga er ook wel vanuit dat het optreden van morgenavond het beste van het seizoen wordt. En dan in Basel één of andere vage Afrikaanse dans ofzo, die de commentatoren moeten uitleggen en niet overkomt bij de kijkers thuis.
De rest is ook opgenomen.quote:Op zaterdag 15 maart 2025 20:44 schreef GeorgeM het volgende:
Het optreden was toch al opgenomen?
Waarom heeft hij dan oortjes?
De hele uitzending is toch al donderdag opgenomen ?quote:Op zaterdag 15 maart 2025 20:44 schreef GeorgeM het volgende:
Het optreden was toch al opgenomen?
Waarom heeft hij dan oortjes?
quote:
Ah, ik dacht dat dit live was en het optreden opgenomenquote:Op zaterdag 15 maart 2025 20:46 schreef usagi414 het volgende:
[..]
De hele uitzending is toch al donderdag opgenomen ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |