Klopt. Ik moet wel zeggen dat het bij mijn ex de laatste tijd ook al zo was, dat de seks korter en korter werd en dat ik ook weinig zin had in seks.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 19:59 schreef CoolGuy het volgende:
Ik denk missende connectie? of échte aantrekkingskracht, daar je zegt dat je het doet om over je ex heen te komen.
Heeft je ex voor het geld gekozen in plaats van voor jou ja?
Ja, maar zo boeiend was jij dan blijkbaar niet, want wij kennen je niet, zij kende je wel, en blijkbaar was je niet echt de moeite om jou mee te laten profiteren.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 20:01 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Klopt. Ik moet wel zeggen dat het bij mijn ex de laatste tijd ook al zo was, dat de seks korter en korter werd en dat ik ook weinig zin had in seks.
Ik vond seks vroeger misschien ook gewoon spannend, en nu voel ik er weinig meer bij. Soms denk ik dat ik te veel vrouwen geneukt heb.
En ja, mijn ex heeft voor het geld gekozen, maar ze had mij er ook bij kunnen hebben, aangezien het geen of-of was.
LOL dat dacht jij ja, dat dat allemaal vrouwen warenquote:Op dinsdag 4 maart 2025 19:56 schreef TAmaru het volgende:
Ik ben een aantal maanden terug op vakantie geweest naar Thailand en daar heb ik in twee weken seks met 17 vrouwen gehad
Die ladyboys daar zijn heel eerlijk hoor als ze ladyboy zijn. Bovendien hebben ze doorgaans nog een pik. En het zou me ook niet uitmaken verder. Ze zien er vaak schitterend uit.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 20:08 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
LOL dat dacht jij ja, dat dat allemaal vrouwen waren
Ik zou echt nooit een 'vrouw' in Thailand neuken en zeker niet betaald.
Niet Halper NL als de nieuwe messias zien...quote:Op dinsdag 4 maart 2025 20:08 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
LOL dat dacht jij ja, dat dat allemaal vrouwen waren
Ik zou echt nooit een 'vrouw' in Thailand neuken en zeker niet betaald.
Ja toch heb ik in het algemeen niet zoveel met Aziatische vrouwen. Zou dan liever Zuid-Amerika bezoek voor een seksvakantie.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 20:09 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Die ladyboys daar zijn heel eerlijk hoor als ze ladyboy zijn. Bovendien hebben ze doorgaans nog een pik. En het zou me ook niet uitmaken verder. Ze zien er vaak schitterend uit.
Ik snap je punt niet zo goed eigenlijk. Waarom is dat beter?quote:Op dinsdag 4 maart 2025 20:37 schreef Harvest89 het volgende:
Dit is een van de redenen waarom ik al jaren naar bordelen en saunaclubs in Duitsland en België ga.
Gewoon even kameren met een lekker blond mollig wijf en daarna lekker chillen in een bubbelbad, of aan de bar kletsen met andere ijsberen.
Heb je aanraders in België?quote:Op dinsdag 4 maart 2025 20:37 schreef Harvest89 het volgende:
Dit is een van de redenen waarom ik al jaren naar bordelen en saunaclubs in Duitsland en België ga.
Gewoon even kameren met een lekker blond mollig wijf en daarna lekker chillen in een bubbelbad, of aan de bar kletsen met andere ijsberen.
Omdat het een oplossing is als je kortere seks wilt en daarna weer kunt luieren in het weekend.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 20:51 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik snap je punt niet zo goed eigenlijk. Waarom is dat beter?
Hoe duur is dat dan zoiets? In Thailand was het 40 euro ofzo. Vond ik toch wel duur voor 5 minuten.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 20:54 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Omdat het een oplossing is als je kortere seks wilt en daarna weer kunt luieren in het weekend.
Als je een vriendin hebt raakt ze niet bevredigd en voel je je daar schuldig over. Maar een hoer is blij want ze heeft weer centjes, en ik geef ook altijd fooi bij mijn vaste dames.
Ligt er aan wat je wil.quote:
Dat zijn dan Thaise prijzen en dat ga je hier niet goedkoper krijgen.quote:Op dinsdag 4 maart 2025 20:55 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Hoe duur is dat dan zoiets? In Thailand was het 40 euro ofzo. Vond ik toch wel duur voor 5 minuten.
Heb m'n testosteron net laten meten. Ik zat erg hoog blijkbaar...quote:Op woensdag 5 maart 2025 15:37 schreef VEM2012 het volgende:
Als de ander tevreden is en jij ook, waarom maak je je dan druk hierover? Het is geen prestatiesport ofzo...
Op zich is het natuurlijk niet zo gek dat seks opwindender is met de eerste 10 vrouwen dan wanneer je in 2 weken 17 verschillende vrouwen neukt en de teller op 250 staat. Niet in het minst omdat je dan dus iedere dag neukt of zelfs twee keer op een dag en dat is toch wat anders dan wanneer het alweer een week geleden is bijvoorbeeld.
Daarnaast neemt ook je testosteron af. Als jong gastje ben je toch wat sneller en meer opgewonden dan wanneer je ouder wordt. Wen er maar aan, dat gaat nog meer afnemen, zelfs zodanig dat er bij veel mannen te weinig opwinding is om langdurig een harde te houden. Of nog erger: te krijgen.
Bedenk ook dat veel vrouwen helemaal niet zitten te wachten om langdurig geneukt te worden. De een wel, de ander niet. Het zijn soms net mensen...
Kan het nog steeds lager zijn dan het was.quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:53 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Heb m'n testosteron net laten meten. Ik zat erg hoog blijkbaar...
Per persoon anders.quote:Op woensdag 5 maart 2025 23:51 schreef Lospedrosa het volgende:
Over 10 jaar hoef je helemaal niet meer zo nodig
Ik ben er met mijn midden 30 al wel klaar mee.quote:Op woensdag 5 maart 2025 23:51 schreef Lospedrosa het volgende:
Over 10 jaar hoef je helemaal niet meer zo nodig
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |