Wat een genante vraag net. 'Do you have a golden cock?' Niet eens grappig.quote:
Het hele seizoen al niet.quote:
Irritant die camera zo laagquote:
Ligt dus niet aan mijquote:
Het blijft een Belg hè, die zal niet meer beter worden dan dit. Jammer, maar op basis van deze actie zou Farioli hem meteen moeten wisselen.quote:Op zondag 2 maart 2025 15:22 schreef XDo het volgende:
Als Godts nog stappen wil maken mag ie wel wat beter om zich heen gaan kijken voor het doel in plaats van ALTIJD zelf voor het schot te gaan.
Mwa, in deze situatie vond ik ook wel dat de lijn naar Brobbey goed was afgedekt. Neemt niet weg dat dit niet goed was uitgespeeld door Ajax natuurlijk.quote:Op zondag 2 maart 2025 15:22 schreef XDo het volgende:
Als Godts nog stappen wil maken mag ie wel wat beter om zich heen gaan kijken voor het doel in plaats van ALTIJD zelf voor het schot te gaan.
Je gelijk halen is niet altijd leuk, zeker nu niet. Man man, wat was die eerste helft tenenkrommend slecht. Vooral wat Ajax liet zien, veel dom balverlies, veel slordigheden, onnodige terugspelen, zomaar passes geven in het luchtledige, waar gaat dit eigenlijk over?quote:Op zondag 2 maart 2025 00:23 schreef Shreyas het volgende:
[..]
We hebben een dusdanig matige selectie dat we van iedereen kunnen verliezen. Vorig week waren nog wat mensen herstellende van griep enzo. Ajax heeft nu een volle week gehad om weer aan te sterken, fit te worden, uit te rusten, etc. Maar, morgen zul je zien dat veel er weer als een zoutzak bijlopen, op zijn elfendertigst achter de bal aan gaan, ieder duel verliezen en achterin weer veelvuldig dom balverlies lijden. Want ja, dat is ook Ajax.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |