Israël is een staat, een bevolking is een groep mensen. Geen idee wat hier moeilijk aan is.quote:
quote:Op zaterdag 12 april 2025 13:07 schreef Nober het volgende:
Rechter met boterzuur op z'n hoofd.
[ x ]
https://x.com/telegraaf/status/1910657059546075405
Want Leidschendam = Nijmegen?quote:Op zaterdag 12 april 2025 16:29 schreef RotatoR het volgende:
[..]
[ x ]
Toch een boterzuur aanval. Met dank aan de activistisch linkse rechter.
Uhu want dit heeft niets te maken met het feit dat rechters nu boterzuur aanvallen gedogen? Geheel toevallig de dag na die uitspraak.quote:Op zaterdag 12 april 2025 16:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Want Leidschendam = Nijmegen?
Nog afgezien vh feit dat je kwalificatie nergens op slaat..
Behalve dat ze dat in het geheel niet doen.quote:Op zaterdag 12 april 2025 16:58 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Uhu want dit heeft niets te maken met het feit dat rechters nu boterzuur aanvallen gedogen? Geheel toevallig de dag na die uitspraak.
Ze verbieden het niet ergo ze gedogen het. De volgende dag vindt er geheel toevallig een boterzuur aanval plaats. Lekker gewerkt weer door de clowneske rechtspraak.quote:Op zaterdag 12 april 2025 17:01 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Behalve dat ze dat in het geheel niet doen.
De demonstratie in Leidschendam is niet verboden. Dat is alles wat je er over kunt zeggen.quote:Op zaterdag 12 april 2025 17:10 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Ze verbieden het niet ergo ze gedogen het. De volgende dag vindt er geheel toevallig een boterzuur aanval plaats. Lekker gewerkt weer door de clowneske rechtspraak.
Ik snap dat "boterzuur aanval" lekker klinkt vanwege de associatie met "zuuraanval", maar dit was geen aanval. De actievoerders hebben het op zichzelf gedruppeld, en niet omdat het bijt maar omdat het nogal onaangenaam ruikt.quote:Op zaterdag 12 april 2025 16:29 schreef RotatoR het volgende:
[..]
[ x ]
Toch een boterzuur aanval. Met dank aan de activistisch linkse rechter.
Boterzuur is een gevaarlijk middel waar mensen onwel door kunnen raken. Waarom bagatelliseer je dit?quote:Op zaterdag 12 april 2025 18:39 schreef recursief het volgende:
[..]
Ik snap dat "boterzuur aanval" lekker klinkt vanwege de associatie met "zuuraanval", maar dit was geen aanval. De actievoerders hebben het op zichzelf gedruppeld, en niet omdat het bijt maar omdat het nogal onaangenaam ruikt.
Ik bagatelliseer niks, maar dit is geen zuuraanval en het zo noemen is puur effectbejag.quote:Op zaterdag 12 april 2025 18:42 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Boterzuur is een gevaarlijk middel waar mensen onwel door kunnen raken. Waarom bagatelliseer je dit?
Je doet net alsof het een onschuldig middel is. Dat is bagatelliseren. Vorige keer zijn er ook al mensen onwel door geworden. Als je dit middel in een winkelruimte vrijlaat ben je er dus moedwillig op uit om mensen te verwonden. Dat is een aanval.quote:Op zaterdag 12 april 2025 18:51 schreef recursief het volgende:
[..]
Ik bagatelliseer niks, maar dit is geen zuuraanval en het zo noemen is puur effectbejag.
Ze hebben boterzuur op zichzelf gedruppeld. Ze hebben er niet mee gegooid.quote:Op zaterdag 12 april 2025 19:03 schreef Twiitch het volgende:
Als je boterzuur terug gaat gooien dan wordt je 100% van de tijd gearresteerd. Daar verwed ik mn linkerteelbal om.
Beetje de zelfmoordterroristen van de rubbertegelgeneratie dus.quote:Op zaterdag 12 april 2025 19:14 schreef recursief het volgende:
[..]
Ze hebben boterzuur op zichzelf gedruppeld. Ze hebben er niet mee gegooid.
Het is geen zuuraanval. Het woord zuuraanval suggereert iets dat het niet is. Dat snap je echt wel.quote:Op zaterdag 12 april 2025 18:59 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Je doet net alsof het een onschuldig middel is. Dat is bagatelliseren. Vorige keer zijn er ook al mensen onwel door geworden. Als je dit middel in een winkelruimte vrijlaat ben je er dus moedwillig op uit om mensen te verwonden. Dat is een aanval.
Ze gebruiken dat goedje omdat het stinkt, niet omdat je er mensen mee zou kunnen verminken want dan moet je andere zuren gebruiken. Maar ik snap dat "zuuraanval" lekker klinkt.quote:Op zaterdag 12 april 2025 19:15 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Beetje de zelfmoordterroristen van de rubbertegelgeneratie dus.
Biologische terreuraanvallenquote:Op zaterdag 12 april 2025 19:18 schreef recursief het volgende:
[..]
Ze gebruiken dat goedje omdat het stinkt,
Het is een aanval met boterzuur.quote:Op zaterdag 12 april 2025 19:16 schreef recursief het volgende:
[..]
Het is geen zuuraanval. Het woord zuuraanval suggereert iets dat het niet is. Dat snap je echt wel.
Pure speculatie. Feit is dat mensen er onwel door raken, ergo een aanval.quote:Op zaterdag 12 april 2025 19:18 schreef recursief het volgende:
[..]
Ze gebruiken dat goedje omdat het stinkt, niet omdat je er mensen mee zou kunnen verminken want dan moet je andere zuren gebruiken. Maar ik snap dat "zuuraanval" lekker klinkt.
Wat ze er zelf over zeggen is allemaal niet zo relevant. Het gaat om de gevolgen van hun acties.quote:Op zaterdag 12 april 2025 19:45 schreef recursief het volgende:
[..]
Nee hoor, ze zijn vrij duidelijk over het motief.
Okay, wat jij wil.quote:Op zaterdag 12 april 2025 19:47 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Wat ze er zelf over zeggen is allemaal niet zo relevant. Het gaat om de gevolgen van hun acties.
Maar goed, het gaat hier niet over XR.
Op zichzelf. Ze druppelden het op zichzelf.quote:
Jouw geïndoctrineerde kromme brein is hetgeen moeilijk is.quote:Op zaterdag 12 april 2025 14:16 schreef viagraap het volgende:
[..]
Israël is een staat, een bevolking is een groep mensen. Geen idee wat hier moeilijk aan is.
Mijn rechter mogen ze hebben, links is heilig.quote:Op zaterdag 12 april 2025 19:03 schreef Twiitch het volgende:
Als je boterzuur terug gaat gooien dan wordt je 100% van de tijd gearresteerd. Daar verwed ik mn linkerteelbal om.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |