Er zijn geen twee walletjes, en je hoeft niet te spreken namens je broodheer.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:15 schreef xzaz het volgende:
[..]
Niet mijn mening = onzin. Dan maar de oorlog lekker door laten gaan.
quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Wat is überhaupt dat gekoppel van Musk en een drugsverslaving? Waar gaat dat over? Dat ene jointje dat hij niet eens inhaleerde bij Joe Rogan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Yea, she's on crack.
https://www.cnn.com/2024/(...)interview/index.htmlquote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Wat is überhaupt dat gekoppel van Musk en een drugsverslaving? Waar gaat dat over? Dat ene jointje dat hij niet eens inhaleerde bij Joe Rogan?
quote:Elon Musk details his prescription ketamine use, says investors should want him to ‘keep taking it’
Trump is een net zo'n onbehouwen beer, onvoorspelbaar, wispelturig en rücksichtslos als Alexander I op het Congres va Wenen in 1814 en 1815.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 23:08 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Maffiapraktijken.
Op dit moment is militaire steun aan rusland niet eens uit te sluiten.
Er is geen link. Het komt gewoon omdat mensen lastig kunnen omgaan met een hekel hebben aan iemand waarmee het heel goed gaat. Als coping is het dan fijner om te denken dat diegene ergens verslaafd aan is, of dat hij vanzelf wel tegen de muur aanloopt enz.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Wat is überhaupt dat gekoppel van Musk en een drugsverslaving? Waar gaat dat over? Dat ene jointje dat hij niet eens inhaleerde bij Joe Rogan?
Dat gaat nooit gebeuren. Ook niet als je niks geeft om het lot van Oekraïne. Nu stoppen en de Russen geven wat ze willen betekent een onaanvaardbaar veiligheidsrisico voor sommige Europese landen. De oorlog kan alleen stoppenquote:Op zaterdag 22 februari 2025 09:45 schreef Lospedrosa het volgende:
en ik denk dat de mensen in de EU ook hun perceptie op de oorlog moeten bijstellen. Naar een perceptie dat het beter is te stoppen.
Hij is verslaafd aan ketamine.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:26 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Er is geen link. Het komt gewoon omdat mensen lastig kunnen omgaan met een hekel hebben aan iemand waarmee het heel goed gaat. Als coping is het dan fijner om te denken dat diegene ergens verslaafd aan is, of dat hij vanzelf wel tegen de muur aanloopt enz.
Ik vind Musk ook een klootzak,en zou hem graag morgen al in de goot zien. Maar gaat niet gebeuren
Verslaan?quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:28 schreef theunderdog het volgende:
Wow! Musk gebruikt wel eens ketamine !
Anti-drugs boomerisme is niet de manier om Musk te verslaan, mensen.
Oei, nu ben je negatief over Muskquote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:23 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
Zo zie ik ze ook weleens met een pak gele vla bij het centraal station liggen.
Boeie, Musk is een debiel.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:32 schreef Wantie het volgende:
[..]
Oei, nu ben je negatief over Musk
En dat naast al die honderden uren per week die Musk in Path of Exile 2 steektquote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:30 schreef Wantie het volgende:
Musk claimt 180 u per week te werken. En dat lijkt niet gelogen.
quote:Op zaterdag 22 februari 2025 09:45 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik denk dat je gelijk hebt en ik denk dat de mensen in de EU ook hun perceptie op de oorlog moeten bijstellen. Naar een perceptie dat het beter is te stoppen. Ook met navo expansie richting oosten, terugtrekken en wel een harde grens trekken. En enen groot EU leger maar niet meer meedoen met de landjepik.
Wel knap, een week heeft maar 168 uur.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:30 schreef Wantie het volgende:
Musk claimt 180 u per week te werken. En dat lijkt niet gelogen.
Meneer is zelf ook president geweest in de periode dat de Russen al de Donbass en Krim waren binnengevallenquote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:51 schreef Spablauw214 het volgende:
Trump beweert nu dat Biden en Zelensky beter op Poetin hadden moeten inpraten.
Iedereen en z’n moeder heeft hemel en aarde bewogen om de Russen ervan te weerhouden Oekraïne binnen te vallen maar met Poetin viel geen zinnig gesprek te voeren
De geallieerden deden dat niet.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:17 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat deden de geallieerden ook tijdens WW2
Miljoenen onnodige slachtoffers.
Wanneer gaat de VS dat compenseren?
Verslaving is echt iets als iemands leven kapot gaat hé en hij daar bij heel veel in de problemen komt.quote:
Verslaving is wanneer iemand ergens fysiek en/of lichamelijk afhankelijk van iets is. Dat je leven eraan kapot gaat is geen criterium. Ook wanneer iemand het maar een keer per week neemt kan er sprake zijn van een verslaving.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Verslaving is echt iets als iemands leven kapot gaat hé en hij daar bij heel veel in de problemen komt.
Protocol is één keer per week ketamine dacht ik. Dat kun je geen verslaving of afhankelijkheid noemen.
Welke landjepik?quote:Op zaterdag 22 februari 2025 09:45 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik denk dat je gelijk hebt en ik denk dat de mensen in de EU ook hun perceptie op de oorlog moeten bijstellen. Naar een perceptie dat het beter is te stoppen. Ook met navo expansie richting oosten, terugtrekken en wel een harde grens trekken. En enen groot EU leger maar niet meer meedoen met de landjepik.
Is dat alleen voor keta zo, of ook voor fentanyl?quote:Op zaterdag 22 februari 2025 11:28 schreef theunderdog het volgende:
Wow! Musk gebruikt wel eens ketamine !
Anti-drugs boomerisme is niet de manier om Musk te verslaan, mensen.
Het landjepik wat de Russen doen. Je kan naar mijn idee beter het geld stoppen in een land wat al bij de EU hoort en daar een harde lijn in trekken. Die lijn is veel beter dan 'we stoppen heel veel geld en goederen in een land maar we zijn niet verantwoordelijk voor de gevolgen'quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:19 schreef Wantie het volgende:
[..]
Welke landjepik?
En is het niet verstandiger om Oekraïne te blijven steunen en op hetzelfde moment de Europese legers te versterken ipv Poetin een adempauze gunnen die hij kan gebruiken om de wapenwedloop met ons aan te gaan?
Tweede chantagepoging mislukt ook. Trump is trouwens in overtreding, maar dat zal hem een rotzorg zijn. Met het afspraken veegt die onbetrouwbare Quisling gewoon zijn reet af.quote:https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lir65rx3s22z
Second blackmail attempt by Trump failed?
Zelensky is not yet ready to sign a mineral agreement with the USA, — Sky News
It only contains unilateral commitments on the part of Ukraine.
quote:https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lir6p3744c2z
The United States appears to be in violation of the Budapest Memorandum which disarmed Ukraine of nuclear weapons in exchange for security guarantees.
The agreement signed by the US in 1994 specifically prohibits economic coercion against Ukraine.
Welke randzaken? Wordt eens concreet. Noem ook even de hoofdzaken op.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:29 schreef xzaz het volgende:
Maar goed, lijnen trekken is de EU niet goed in; het is een monetaire fonds van oorsprong en dat merk je aan alles. Ze zijn te druk bezig met randzaken dan met de echte zaken die er nu toe doen.
Als Oekraïne wordt overlopen door Rusland, ontstaat er een vluchtelingenstroom waar je u tegen zegt. Wat denk je wat het ons gaat kosten om die mensen hier allemaal op te vangen en van eten, gezondheidszorg en wat niet te voorzien? De kosten van de steun komen neer op een paar honderd euro per Nederlander. Een schijntje.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:28 schreef xzaz het volgende:
[..]
Het landjepik wat de Russen doen. Je kan naar mijn idee beter het geld stoppen in een land wat al bij de EU hoort en daar een harde lijn in trekken. Die lijn is veel beter dan 'we stoppen heel veel geld en goederen in een land maar we zijn niet verantwoordelijk voor de gevolgen'
Trump doet maar wat; die denkt dat hij een soort van leverage heeft. Maar Oekraine sterft nog liever (volgens de peilingen) een dood dan dat ze het verkopen. Als de VS echt alle troepen weg gaat halen is dan de actie die gaat volgen ja of nee.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:30 schreef Ulx het volgende:
[..]
Tweede chantagepoging mislukt ook. Trump is trouwens in overtreding, maar dat zal hem een rotzorg zijn. Met het afspraken veegt die onbetrouwbare Quisling gewoon zijn reet af.
[..]
- Eigen energie systeemquote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:31 schreef Ulx het volgende:
[..]
Welke randzaken? Wordt eens concreet. Noem ook even de hoofdzaken op.
In welke manier zal Oekraine overlopen worden? Ik zeg ook niet dat we er op leeg zouden lopen; we moeten het geld anders besteden, aan de grenzen die duidelijk zijn.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:31 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Als Oekraïne wordt overlopen door Rusland, ontstaat er een vluchtelingenstroom waar je u tegen zegt. Wat denk je wat het ons gaat kosten om die mensen hier allemaal op te vangen en van eten, gezondheidszorg en wat niet te voorzien? De kosten van de steun komen neer op een paar honderd euro per Nederlander. Een schijntje.
Dat we helemaal leeg zouden lopen op de steun is pure propaganda.
Losperosa wekte bij mij een andere indruk.quote:
Ik zou beide lijnen doen.quote:Je kan naar mijn idee beter het geld stoppen in een land wat al bij de EU hoort en daar een harde lijn in trekken. Die lijn is veel beter dan 'we stoppen heel veel geld en goederen in een land maar we zijn niet verantwoordelijk voor de gevolgen'
Jamaar hij is de rijkste man op aarde! Winning! Dus onsterfelijk! Drugs doen hem niets!quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:38 schreef xzaz het volgende:
Die Musk is niet wijs jho. die zit echt aan de keta. De presentaties bij SpaceX die door Everyday Austronat zijn gegeven kan je het ook niet.
Aan de bak dusquote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:40 schreef Wantie het volgende:
En Rusland heeft al laten zien daarvoor veel grotere concessies te willen doen dan Europa.
Bovendien beginnen we met een achterstand door de terugtrekking van de VS uit Europa.
Persoonlijk denk ik dat Poetin veel rijker is maar goed, andere discussie.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:42 schreef Wantie het volgende:
[..]
Jamaar hij is de rijkste man op aarde! Winning! Dus onsterfelijk! Drugs doen hem niets!
Dit schreef je:quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:42 schreef xzaz het volgende:
Oekraine hoeft niet te kapituleren; ze kunnen (waardeloze) besprekingen en afspraken met Rusland houden. Bij de EU / NAVO komen en dan kunnen we de grens opschuiven. De huidige gebieden moet je eigenlijk opgeven.
Nee, dan noem je het afhankelijkheid. Als je leven er aan kapot gaat en al je aandacht er naar toe noemen we het verslaving. Nu kun je er wel een punt voor maken hoor. Iemand die ontwenningsverschijnselen krijgt als hij stop met bijvoorbeeld antidepressiva noemen we ook afhankelijk en niet verslaafd.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:17 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Verslaving is wanneer iemand ergens fysiek en/of lichamelijk afhankelijk van iets is. Dat je leven eraan kapot gaat is geen criterium. Ook wanneer iemand het maar een keer per week neemt kan er sprake zijn van een verslaving.
Zoals dat net waar de Baltische staten zich aan hebben gekoppeld? Of wat bedoel je precies?quote:
Gaat niet gebeuren en is ook niet nodig en bovendien zijn de bevelhebbers verantwoording schuldig aan wie precies? Brussel? En wat als een Orban of Fico ineens een veto uitspreek over een geplande operatie?quote:- Groot leger dat op EU niveau is geregeld
Staan op de kaartquote:- Duidelijke grenzen aangeven
Alles on prem is een goed idee. Kost wel wat meer.quote:- Onafhankelijk van grote bedrijven worden die alles in de 'cloud' hebben staan
Dat is er al.quote:- Eigen satellietsystemen voor positiebepaling
In zee gaan met Elon Musk en de techbro's?quote:- Raketlanceringen die veeel goedkoper moeten dan de Fransen nu doen
Lijkt mij een zaak voor de Nederlandse overheid.quote:- Geen Chinezen meer bij ASML
Wegens de hongersnood hier in Europa of hoe bedoel je dat precies?quote:- Voedselvoorziening in orde krijgen
WC gebruik toestaan of verbieden is geen EU zaak AFAIK. Ik zie genderneutrale toiletten in vliegtuigen en treinen maar op stations en vliegvelden zijn ze weer gescheiden. Behalve dan die voor rolstoelgebruikers, die moeten het overal genderneutraal doen.quote:Randzaken
- Wie in welke WC mag plassen
enz enz
Nee, dat is een verslaving. Mijn partner werkt in de verslavingszorg. Ik weet wel waar ik over praat.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:45 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nee, dan noem je het afhankelijkheid. Als je leven er aan kapot gaat en al je aandacht er naar toe noemen we het verslaving. Nu kun je er wel een punt voor maken hoor. Iemand die ontwenningsverschijnselen krijgt als hij stop met bijvoorbeeld antidepressiva noemen we ook afhankelijk en niet verslaafd.
Een keer per week zou ik geen verslaving noemen. Paar keer per week ook niet. Ik neem twee biertjes in het weekend, maar ik ben ook niet verslaafd noch afhankelijk.
Het is amper goed gedefinieerd en daar kun je een boel over discussiëren.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:47 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Nee, dat is een verslaving. Mijn partner werkt in de verslavingszorg. Ik weet wel waar ik over praat.
Zie ook de site van Tactus
https://www.tactus.nl/tac(...)20of%20verhult%20het
Jouw definitie voor verslaving komt nergens terug.
quote:Schoof verzekert Zelenski na uitspraak Faber opnieuw van Nederlandse steun Oekraïne
Oekraïne kan blijven rekenen op "militaire, financiële en politieke steun" van Nederland.
Dat heeft minister-president Dick Schoof zaterdag in een telefoongesprek laten weten aan president Volodimir Zelenski, zo meldt hij op X.
Een van de leden van zijn kabinet, asielminister Marjolein Faber (PVV), oogstte een dag eerder nog felle kritiek door ten onrechte te beweren dat Zelenski "niet democratisch gekozen" zou zijn.
Faber deed deze uitspraak vrijdag voor aanvang van de wekelijkse ministerraad.
Zij werd volgens ingewijden direct terechtgewezen door defensieminister Ruben Brekelmans (VVD).
Na afloop van de kabinetsvergadering nam zij haar woorden terug.
In een bericht op X sprak zij achteraf van "een misverstand" dat zij zei te betreuren.
Schoof benadrukte tijdens zijn wekelijkse persconferentie "dat Zelenski een verkozen president is".
Schoof heeft in zijn gesprek met Zelenski benadrukt dat zowel Oekraïne als Europa betrokken moet worden bij de vredesonderhandelingen die de Amerikaanse regering in gang wil zetten.
"Een bestand zonder Oekraïne en Europa aan tafel is geen optie."
Ook is het volgens de premier zaak dat Oekraïne "vanuit de sterkste positie" aan eventuele onderhandelingen kan beginnen.
Poeh, daar moet ie blij mee zijn zeg, want wij kunnen echt iets significants leveren.quote:
Hoe weet je dat terwijl Musk niks vertelt over zijn dosering en het voor ons ook niet te controleren valt of hij het daadwerkelijk maar een keer per week neemt en niet een steeds hogere dosering nodig heeft.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:59 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Het is amper goed gedefinieerd en daar kun je een boel over discussiëren.
Overigens, die kenmerken zijn juist wat ik bedoelde: dan beïnvloed het in een mate iemands leven. Dat is bij Musk niet zo. Hij doet niet geheimzinnig over z'n gebruik, hij heeft niet steeds meer nodig, hij doet niet stiekem doen, etc. Dus niet verslaafd, ook niet afhankelijk. Iemand die antidepressiva slikt noem je ook niet verslaafd, maar afhankelijk.
En iemand die paar keer biertjes per week drinkt is ook niet verslaafd, wat een onzin om alles verslaving te noemen.
een miljard of 20, hebben we overquote:Op zaterdag 22 februari 2025 13:00 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Poeh, daar moet ie blij mee zijn zeg, want wij kunnen echt iets significants leveren.
Afhankelijk is een wat vriendelijker woord voor verslaafd.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:45 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nee, dan noem je het afhankelijkheid. Als je leven er aan kapot gaat en al je aandacht er naar toe noemen we het verslaving. Nu kun je er wel een punt voor maken hoor. Iemand die ontwenningsverschijnselen krijgt als hij stop met bijvoorbeeld antidepressiva noemen we ook afhankelijk en niet verslaafd.
Een keer per week zou ik geen verslaving noemen. Paar keer per week ook niet. Ik neem twee biertjes in het weekend, maar ik ben ook niet verslaafd noch afhankelijk.
Dat weet ik niet, maar jij noemt het bij voorbaat al verslaafd. Het protocol voor ketamine is iig een keer per week dacht ik, via een recept van de apotheek. En medisch gebruik is anders dan recreatief gebruik.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 13:00 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Hoe weet je dat terwijl Musk niks vertelt over zijn dosering en het voor ons ook niet te controleren valt of hij het daadwerkelijk maar een keer per week neemt en niet een steeds hogere dosering nodig heeft.
Niemand behalve jij, noemt een paar biertjes per week een verslaving.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 12:59 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Het is amper goed gedefinieerd en daar kun je een boel over discussiëren.
Overigens, die kenmerken zijn juist wat ik bedoelde: dan beïnvloed het in een mate iemands leven. Dat is bij Musk niet zo. Hij doet niet geheimzinnig over z'n gebruik, hij heeft niet steeds meer nodig, hij doet niet stiekem doen, etc. Dus niet verslaafd, ook niet afhankelijk. Iemand die antidepressiva slikt noem je ook niet verslaafd, maar afhankelijk.
En iemand die paar keer biertjes per week drinkt is ook niet verslaafd, wat een onzin om alles verslaving te noemen.
Afhankelijk < verslavingquote:Op zaterdag 22 februari 2025 13:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
Afhankelijk is een wat vriendelijker woord voor verslaafd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |