quote:Op woensdag 19 februari 2025 20:40 schreef Dven het volgende:
[..]
Niets ervan. Voorspoedige avond gewenst. 3-1
en ook wel echt terecht gewonnen itt dinsdag. Erg knapquote:Op donderdag 20 februari 2025 05:26 schreef Kaneelstokje het volgende:
Gefeliciteerd vriendjes.
Dit had ik niet verwacht.
Kan je dat met enige statistiek onderleggen of is dit puur gebaseerd op onderbuikgevoel?quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:03 schreef Solispolar het volgende:
Jaa lekker boys
Overigens mag de hele selectie (behalve Ivangod uiteraard) nu ook wel eens naar een sportpsycholoog. Als je gewoon 50% van je niveau van gisteravond haalt dan wordt je in deze Eredivisie met 20 punten verschil kampioen.
Sorry man, dyslexie. Kan ik weinig aan doen.quote:Op donderdag 20 februari 2025 09:01 schreef Dven het volgende:
[..]
Kan je dat met enige statistiek onderleggen of is dit puur onderbuik gevoel?
Tevens, 'dan wordt je'
In ieder geval proficiat met de puike overwinningquote:Op donderdag 20 februari 2025 09:03 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Sorry man, dyslexie. Kan ik weinig aan doen.
En dit is puur onderbuikgevoel
De ietwat dommige reflex van een groot gedeelte sportliefhebbers dat verloren wedstrijden vooral een mentaal probleem zijn. Zie het als het geloof, het biedt enig comfort maar eigenlijk slaat het nergens op.quote:Op donderdag 20 februari 2025 09:01 schreef Dven het volgende:
[..]
Kan je dat met enige statistiek onderleggen of is dit puur gebaseerd op onderbuikgevoel?
Tevens, 'dan wordt je'
Ik denk dat spelers boven zichzelf uitstijgen dit soort wedstrijden en net wat extra's geven maar dat kun je niet iedere wedstrijd verwachten want dan blaas je jezelf op.quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:03 schreef Solispolar het volgende:
Jaa lekker boys
Overigens mag de hele selectie (behalve Ivangod uiteraard) nu ook wel eens naar een sportpsycholoog. Als je gewoon 50% van je niveau van gisteravond haalt dan wordt je in deze Eredivisie met 20 punten verschil kampioen.
Er zit een verschil tussen 'iets boven jezelf uitstijgen' of gewoon 8 wedstrijden op rij door 3 lagen aan ondergrenzen knallen natuurlijk. Kijk, financieel gezien maakt het geen kut uit of je nou 1ste of 2de wordt in Nederland; maar het zou wel tamelijk schandalig zijn als je je door dit Ajax de kaas van het brood laat eten.quote:Op donderdag 20 februari 2025 09:26 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Ik denk dat spelers boven zichzelf uitstijgen dit soort wedstrijden en net wat extra's geven maar dat kun je niet iedere wedstrijd verwachten want dan blaas je jezelf op.
Zag je ook bij Ajax in het CL seizoen, kansloos verliezen bij Feyenoorder veel moeite met Groningen maar wel winnen van Real en Juve.
Maar goed uitstekende gedaan gisterenook heerlijk voor de uitstraling van de competitie en het extra geld wat in de competitie komt.
Het zit er dan ook tussenin. Gisteren was niet jullie normale niveau, maar tegen Willem II ook niet.quote:Op donderdag 20 februari 2025 09:36 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Er zit een verschil tussen 'iets boven jezelf uitstijgen' of gewoon 8 wedstrijden op rij door 3 lagen aan ondergrenzen knallen natuurlijk. Kijk, financieel gezien maakt het geen kut uit of je nou 1ste of 2de wordt in Nederland; maar het zou wel tamelijk schandalig zijn als je je door dit Ajax de kaas van het brood laat eten.
B-teamquote:Op donderdag 20 februari 2025 09:43 schreef CR7 het volgende:
[..]
Het zit er dan ook tussenin. Gisteren was niet jullie normale niveau, maar tegen Willem II ook niet.
Verder gisteren oprecht een mooie pot gespeeld. Gefeliciteerd! Juventus heeft zichzelf echt in de voeten geschoten door met een B-team te komen.
Je zegt hier zowaar iets zinnigs. Maar als je 75% van het niveau van gisteren haalt moet je Zwolle, NEC en Willem II gewoon verslaan natuurlijk.quote:Op donderdag 20 februari 2025 09:43 schreef CR7 het volgende:
[..]
Het zit er dan ook tussenin. Gisteren was niet jullie normale niveau, maar tegen Willem II ook niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |