Wat misselijk zeg.... dus je mag gewoon aan iemand z'n persoonlijke spullen komen..quote:Op woensdag 19 februari 2025 08:36 schreef OmaJacky het volgende:
Matti zoekt z'n deo.
Die hebben die 2 *** gisteren uit zijn kast gehaald en in die beker boven de papagaai gedaan.
Op Twitter waren ze gelukkig ook wakkerquote:Op woensdag 19 februari 2025 08:40 schreef ledn81 het volgende:
Toevallig startte mijn stream vanmorgen weer op vlak voordat de dames de slaapkamer uit gingen.
ledn81 in BB / Video's, filmpjes, foto's, screenshots en gifjes
Ze hebben ook iets van Axel gepaktquote:Op woensdag 19 februari 2025 08:42 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Wat misselijk zeg.... dus je mag gewoon aan iemand z'n persoonlijke spullen komen..
Dan zou ik als grapje wat make-up en kleding van die draken in een ontdooide vijver flikkeren ...
Met extra crunchie snotjes?quote:Op woensdag 19 februari 2025 08:43 schreef spapaars het volgende:
Iemand nog een sneetje brood van den Poot?
[ afbeelding ]
Nou ik vind dat echt niet normaal hoor..de horror gewoon..quote:Op woensdag 19 februari 2025 08:43 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ze hebben ook iets van Axel gepakt
Munt of ring
Ja ze hebben meer persoonlijke spullen van anderen gepakt en daarin gedaan. Ik dacht zelfs de munt van Axel, die hij van z'n opa heeft gekregen. Dat was zijn persoonlijke voorwerp.quote:Op woensdag 19 februari 2025 08:42 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Wat misselijk zeg.... dus je mag gewoon aan iemand z'n persoonlijke spullen komen..
Dan zou ik als grapje wat make-up en kleding van die draken in een ontdooide vijver flikkeren ...
Gatver... mag ik bedanken.. die kan wat mij betreft ook vliegles krijgen...quote:Op woensdag 19 februari 2025 08:43 schreef spapaars het volgende:
Iemand nog een sneetje brood van den Poot?
[ afbeelding ]
Nou hier heb je toch geen woorden voor...quote:Op woensdag 19 februari 2025 08:46 schreef OmaJacky het volgende:
[..]
Ja ze hebben meer persoonlijke spullen van anderen gepakt en daarin gedaan. Ik dacht zelfs de munt van Axel, die hij van z'n opa heeft gekregen. Dat was zijn persoonlijke voorwerp.
Wat ik totaal niet snap is dat BB of die nutteloze papagaai hier niets over zegt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |