Ja eenmaal donker, meteen bedtijd boe-hoequote:
Hmm probeer toch wel uiterlijk altijd om 7:45 te zitten. Laat beginnen is ook weer laat vrij... En qua verkeer scheelt het best wel, als ik tussen 7:50 en 8:00 op het werk kom is het onderweg een stuk drukker. Die tien minuten maken toch een heel verschil.quote:Op zondag 30 maart 2025 20:21 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Arbeider. Morgen om 8:45 de wekker om om 9:00 te beginnen.
Lang leve thuiswerkenquote:Op zondag 30 maart 2025 20:21 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Arbeider. Morgen om 8:45 de wekker om om 9:00 te beginnen.
Komtwelgoedschatje.quote:Op zondag 30 maart 2025 20:39 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja eenmaal donker, meteen bedtijd boe-hoe
Dit is dus echt zo'n redenering die ik niet snap "als je vroeg begint heb je nog iets aan je middag" hate to break it to you maar mijn duurt net zo lang als die van ieder ander, en ik heb net zoveel vrije tijd. Alleen op andere tijden.quote:Op zondag 30 maart 2025 20:52 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Hmm probeer toch wel uiterlijk altijd om 7:45 te zitten. Laat beginnen is ook weer laat vrij... En qua verkeer scheelt het best wel, als ik tussen 7:50 en 8:00 op het werk kom is het onderweg een stuk drukker. Die tien minuten maken toch een heel verschil.
Eén keer per week naar kantoor, soms twee.quote:Op maandag 31 maart 2025 07:21 schreef b2py het volgende:
[..]
Full time of part time? Full time lijkt mij echt wel killing :x
2 keer per maand is zat ja.quote:Op maandag 31 maart 2025 10:55 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Eén keer per week naar kantoor, soms twee.
Naar Nederland rijden alleen de E320-stellen, de E300-stellen zijn hier niet toegelaten.quote:Op maandag 31 maart 2025 13:27 schreef Nia het volgende:
Vanochtend heb ik 3 Eurostar retourtickets van Parijs naar Schiphol geboekt. Op de heenreis zitten we keurig aan een tafel, maar op de terugreis zitten we in carriage 13 en ik heb stoel 58 die niet bestaat. Ik heb al contact met NS International gehad en kreeg als antwoord dat we op de terugreis ook met z'n drieën aan een tafel zitten. De medewerker schreef dat de Eurostar seat maps verouderd zijn maar ik kreeg helaas geen link naar een pagina met de meeste recente plattegrond van de rijtuigen.
Nu zie op de website van 'The Man In Seat 61': https://www.seat61.com/re(...)r-e320-seat-plan.pdf dat de E320 Eurostar treinen van en naar Londen een carriage 13 heeft met wel zo'n 53,54,57 en 58 opstelling rond een tafeltje. Rijden wij vanaf Parijs misschien in zo'n E320 trein terug naar Schiphol?
Maar het zou dus wel mogelijk zijn dat wij in een E320 trein zitten omdat rijtuig 13 namelijk wel zo'n n 53,54,57 en 58 opstelling bij een tafel heeft?quote:Op maandag 31 maart 2025 14:00 schreef dennistd het volgende:
[..]
Naar Nederland rijden alleen de E320-stellen, de E300-stellen zijn hier niet toegelaten.
Gemeentebelangen in Heiloo worden slecht verdedigd helaas, benieuwd of die brug voor de bejaarden er komt in het bos, natuurmonumenten says yeah.quote:Op maandag 31 maart 2025 19:27 schreef spectrumanalyser het volgende:
Door werkzaamheden bij Amsterdam rijden er vandaag extra treinen tussen Alkmaar en Amsterdam Sloterdijk. 6 sprinters per uur. 1 intercity valt uit, daar komen twee stoptreinen voor terug. Waarvan er 1 niet stopt in Heiloo.
In Heiloo zijn 2 of 3 personen actief onder de titel Gemeentebelangen Heiloo. Vermoedelijk zijn dat mensen die kort geleden in Heiloo zijn komen wonen. Er komen nogal vreemde uitspraken van deze mensen, zoals dat er goederentreinen door Heiloo zouden rijden.quote:Op maandag 31 maart 2025 19:33 schreef Adrie072 het volgende:
[..]
Gemeentebelangen in Heiloo worden slecht verdedigd helaas, benieuwd of die brug voor de bejaarden er komt in het bos, natuurmonumenten says yeah.
Ah, Parijs, dat had ik even gemist. Bij mij is Eurostar nog steeds Londen, en Parijs is gewoon Thalys. Kutfransenquote:Op maandag 31 maart 2025 15:43 schreef Nia het volgende:
[..]
Maar het zou dus wel mogelijk zijn dat wij in een E320 trein zitten omdat rijtuig 13 namelijk wel zo'n n 53,54,57 en 58 opstelling bij een tafel heeft?
Rijtuig 13 van een E300 trein heeft niet eens zitplaatsen want dat is een barrijtuig.
We zijn al een keer of 6 op en neer naar Parijs geweest met Thalys/Eurostar, maar dit is de eerste keer dat ik stoelen toegewezen heb gekregen die niet matchen met de plattegrond van het rijtuig.
Hoe kom je aan jouw nickname? Mijn oudtante heette zo.quote:Op maandag 31 maart 2025 15:43 schreef Nia het volgende:
[..]
Maar het zou dus wel mogelijk zijn dat wij in een E320 trein zitten omdat rijtuig 13 namelijk wel zo'n n 53,54,57 en 58 opstelling bij een tafel heeft?
Rijtuig 13 van een E300 trein heeft niet eens zitplaatsen want dat is een barrijtuig.
We zijn al een keer of 6 op en neer naar Parijs geweest met Thalys/Eurostar, maar dit is de eerste keer dat ik stoelen toegewezen heb gekregen die niet matchen met de plattegrond van het rijtuig.
Ik kan op de tickets niets vinden waaruit de kleur van de trein zou blijken. De heen- en terug tickets zien er exact hetzelfde uit.quote:Op maandag 31 maart 2025 19:14 schreef MTL het volgende:
De E320-treinen worden inderdaad ook af en toe op de treinen naar Parijs ingezet.
Als het goed is staat er op je ticket of de trein rood of blauw is. Blauw is een E320, rood zijn de treinen die vroeger Thalys heetten.
Edit: en als het goed is kan je met je boekingscode op het ticket en je achternaam direct bij Eurostar inloggen en daar kijken op welke plaatsen je zit (en eventueel nieuwe plaatsen uitzoeken als ze niet bevallen). Ik heb dat ook vaak genoeg gedaan als ik niet blij was met de automatische zitplaatstoewijzing![]()
Nagenoeg fulltime. Ik ga af en toe naar kantoor maar zo'n dag is meestal zeer onproductief.quote:Op maandag 31 maart 2025 07:21 schreef b2py het volgende:
[..]
Full time of part time? Full time lijkt mij echt wel killing :x
Zo’n bedrijf met traditionele kantoorcultuur zou voor mij zelfs reden zijn om af te zien van de baan. Zonde van de weggepiste reistijd en dodelijk voor de productiviteit.quote:Op dinsdag 1 april 2025 11:10 schreef James1988 het volgende:
[..]
Nagenoeg fulltime. Ik ga af en toe naar kantoor maar zo'n dag is meestal zeer onproductief.
Ik heb echt geen behoefte aan kantoor"gezelligheid" en "atmosfeer".
In het verlengde daarvan; een return to office mandaat zou voor mij zelfs reden zijn om iets anders te zoeken. En ik ben 24 jaar in dienst grofweg. Ik ben productiever en heb een veeeel betere werk-privébalans dan toen dit nog niet aan de hand was.quote:Op dinsdag 1 april 2025 12:12 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Zo’n bedrijf met traditionele kantoorcultuur zou voor mij zelfs reden zijn om af te zien van de baan. Zonde van de weggepiste reistijd en dodelijk voor de productiviteit.
Dat, ons hele privéleven hier nu ook omheen gebouwd. Anders zouden de kids bijvoorbeeld ook veel vaker naar de opvang moeten waardoor 1 van ons voor Jan Lul werkt. Ik begin hier niet meer aan. 1 dag per week, af en toe een keer 2 dagen vind ik meer dan prima.quote:Op dinsdag 1 april 2025 12:31 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
In het verlengde daarvan; een return to office mandaat zou voor mij zelfs reden zijn om iets anders te zoeken. En ik ben 24 jaar in dienst grofweg. Ik ben productiever en heb een veeeel betere werk-privébalans dan toen dit nog niet aan de hand was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |