Ach, onze wereldverbeteraar en knuffelaar van de zwakkeren heeft gezegd 🙃quote:Op donderdag 13 februari 2025 15:35 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Niet per definitie hoor. De invulling is die wij er aan willen geven.
Een voorbeeld is vreemdelingen detentie. Kunnen we niks meer mee omdat het ook menselijk is mensen in ok te sluiten zonder uitzicht op uitzetting. Illegaliteit is niet strafbaar. Ga zo maar door.
We maken het onszelf onmogelijk dit aan te pakken. Laat staan humaan en met zorg
Je verwacht het niet.quote:
Je kent mijn houding en mening op dit gebied niet eens volledig. Je baseert deze complete hersenstront op het feit dat ik mensen niet als ongedierte wil behandelen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 15:46 schreef matspontius het volgende:
[..]
Ach, onze wereldverbeteraar en knuffelaar van de zwakkeren heeft gezegd 🙃
Mild shockquote:
Grenzen dicht -> geen nieuwe moslims er meer in.quote:Op donderdag 13 februari 2025 12:47 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Wat kan AfD er dan precies aan doen om dit soort aanslagen te stoppen?
Eens hoor, van mij part stopt de migratie, maar waarom daar stoppen? Als je generalisaties durft te maken, kun je stellen dat een hoop mannen voor heel veel problemen zorgen. Dat neemt niet weg dat dit soort geweld uiteraard misselijkmakend is.quote:Op donderdag 13 februari 2025 15:54 schreef matigeuser het volgende:
[..]
Grenzen dicht -> geen nieuwe moslims er meer in.
Remigratie stimuleren -> minder moslims in het land.
Illegalen uitzetten -> nog minder moslims in het land.
Minder moslims = minder aanslagen.
Het is allemaal niet zo moeilijk als je eerst de generalisaties durft te maken.
quote:Op donderdag 13 februari 2025 16:02 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Eens hoor, van mij part stopt de migratie, maar waarom daar stoppen? Als je generalisaties durft te maken, kun je stellen dat een hoop mannen voor heel veel problemen zorgen. Dat neemt niet weg dat dit soort geweld uiteraard misselijkmakend is.
Wat houdt "grenzen dicht" in? Uit de EU? Overal grenswachten? Hoe ga je 3.700km aan grenzen dichthouden?quote:Op donderdag 13 februari 2025 15:54 schreef matigeuser het volgende:
[..]
Grenzen dicht -> geen nieuwe moslims er meer in.
Hoe ga je dat stimuleren? Waar gaan ze heen? Nederland?quote:Remigratie stimuleren -> minder moslims in het land.
In de praktijk blijkt daar weinig van terecht te komen. Ze duiken gewoon onder tot de strenge controles in hun regio weer voorbij zijn. Zie je in de US nu ook gebeuren.quote:Illegalen uitzetten -> nog minder moslims in het land.
quote:Het is allemaal niet zo moeilijk als je eerst de generalisaties durft te maken.
Tja wat moet ik hier op zeggen. Toch weer moslimproblematiek aan het bagatelliseren door tegelijkertijd een volstrekt idiote vergelijking te maken met 50% van de wereldbevolking. Wat wil je nou eigenlijk zelf hiermee zeggen?quote:Op donderdag 13 februari 2025 16:02 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Eens hoor, van mij part stopt de migratie, maar waarom daar stoppen? Als je generalisaties durft te maken, kun je stellen dat een hoop mannen voor heel veel problemen zorgen. Dat neemt niet weg dat dit soort geweld uiteraard misselijkmakend is.
Wist niet dat Afghanistan lid is van de EU.quote:Op donderdag 13 februari 2025 16:04 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Wat houdt "grenzen dicht" in? Uit de EU? Overal grenswachten? Hoe ga je 3.767km aan grenzen dichthouden?
[..]
Ze hebben niks te willen. Terug naar Afghanistan, hoe moeilijk kan het zijn.quote:Hoe ga je dat stimuleren? Waar gaan ze heen? Nederland?
En wat als ze niet willen?
[..]
Dan stuur je ze weer terug.quote:In de praktijk blijkt daar weinig van terecht te komen. Ze duiken gewoon onder tot de strenge controles in hun regio weer voorbij zijn. Zie je in de US nu ook gebeuren.
[..]
Kijk, daar ga je al.quote:
Correct. Duitsland, en alle andere landen die onder grote druk staan van de massa-immigratie zoals Nederland, Zweden, Frankrijk, etc moeten gewoon de EU sommeren om de buitengrenzen van Europa nu echt dicht te gooien. En dat doe je door te dreigen met het opzeggen van het lidmaaschap. Als we dat samen doen, is er een grote kans dat het werkt. Als dat niet werkt, omdat de EU gewoon lekker wil doorgaan met de massa-immigratie, dan inderdaad echt uit de EU stappen. Per direct. Als het moet ook uit alle andere internationale verdagen die ons belemmeren zoals het Schengen-verdag of lidmaatschap V.N.quote:Op donderdag 13 februari 2025 16:04 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Wat houdt "grenzen dicht" in? Uit de EU? Overal grenswachten? Hoe ga je 3.767km aan grenzen dichthouden?
[..]
Hoe ga je dat stimuleren? Waar gaan ze heen? Nederland?
En wat als ze niet willen?
[..]
In de praktijk blijkt daar weinig van terecht te komen. Ze duiken gewoon onder tot de strenge controles in hun regio weer voorbij zijn. Zie je in de US nu ook gebeuren.
[..]
Ik trek vooral zo hard van leer tegen de Islam omdat ik me erin heb verdiept, niet ondanks. Winston Churchill, Christopher Hitchens, Salman Rushdie, Ayaan. Allemaal boodschappers die hun tijd vooruit waren.quote:Op donderdag 13 februari 2025 16:06 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Kijk, daar ga je al.
Kritisch zijn/kritiek hebben op de negatieve culturele impact van de islam kan wel, kritisch zijn/kritiek hebben op de islamitische ideologie zelf kan weer niet, want; "islam is prima".
Jouw "oplossing" om flink (en meer, meer, meer) te blijven dweilen terwijl de kokende pan steeds meer overloopt is een wanhopige poging voor een gebed zonder einde.
En zolang jijzelf niet direct betrokken raakt bij de negatieve culturele impact van de islamitische ideologie, is het lekker makkelijk om met de vingers in de oren de andere kant op te blijven kijken. En dan gaat het hier dus om de geheime diensten die er maar druk mee zijn om de illusie van die veilige wereld van jou in stand te houden, tot mensen die er wel direct te maken hebben/krijgen zoals dreigementen, uithuwelijken, kinder mutilatie, eerwraak en terreur en al die andere gestoorde onzin uit naam Allah.
Er is een how-to hoe je van een penis Mohammed kunt tekenen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 13:43 schreef matspontius het volgende:
[..]
Maar dan wel een tekening met een heel kleine ...........
Als je middeleeuws gedachtegoed prima vindt. Ik heb daar een andere mening over, namelijk dat we het actief moeten bestrijden. En dat geldt wmb voor elke religie die probeert te koloniseren.quote:
Op korte termijn moet er gewoon een asielstop komen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 13:53 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Op zich is dit ook iets, al loopt het vaak spaak op dat wanneer ze gericht de focus leggen op de radicale islam dat weer niet mag, want discriminatie….
Asielzoekers moeten gewoon niet meer toegelaten worden (korte termijn). Nieuw systeem bedenken voor slechts hele uitzonderlijke gevallen (zoals altijd bedoeld). En nooit meer permanente verblijfsvergunning. Is de situatie beter: tabee.
Die asielstop zei ik ook al.quote:Op donderdag 13 februari 2025 16:35 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Op korte termijn moet er gewoon een asielstop komen.
Verder ben ik inmiddels wel voorstander van een door Europa gesanctioneerde hervorming van de Islam. Wij hebben dat bij het Christendom met veel geweld afgedwongen (opkomst Protestantisme en oorlogen die daaruit volgden) of met veel soft power (dominantere positie wetenschap, seculiere staten).
De Islam heeft de vruchten daar niet van kunnen plukken. Dan gaan wij die vruchten maar opleggen. Als we vinden dat de rokerskerk geen religie is, dan is terreur en fundamentalisme dat ook niet. Verplicht een gematigde boodschap of sluiten.
Stap 1 is sowieso het aanpakken van buitenlandse organisaties en geldstromen. Daar begint het mee maar eindigt het w.m.b. niet mee.
Het trieste is dat het debat weer zal gaan over:quote:
Die zijn inmiddels ook in de minderheid.quote:Op donderdag 13 februari 2025 16:41 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Die asielstop zei ik ook al.
Begin eens met de extra rechten die religies hebben af te nemen. Die slaan nergens op. Maar ja, dan gaan de Christelijke partijen ook op hun achterste benen staan.
Niet voor 'buitenlanders' per se, maar ik ben wel voorstander dit in te voeren voor iedereen die hier op een tijdelijke (asiel)status is.quote:Op donderdag 13 februari 2025 16:46 schreef Loverboii het volgende:
Een puntensysteem voor buitenlanders. 3 x strike and you're out.
Ligt eraan wat de strike is w.m.b. Bij bepaalde vergrijpen is 1x voldoende.quote:Op donderdag 13 februari 2025 16:46 schreef Loverboii het volgende:
Een puntensysteem voor buitenlanders. 3 x strike and you're out.
Niet voor een keer door rood licht fietsen natuurlijk, nee.quote:Op donderdag 13 februari 2025 16:50 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ligt eraan wat de strike is w.m.b. Bij bepaalde vergrijpen is 1x voldoende.
hep gestaan op feestboek?quote:Op donderdag 13 februari 2025 12:08 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Idd gemiddeld 10 mesincidenten per dag, komen niet meer in het nieuws.
Dit is het nieuwe normaal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |