ja en de andere helft in de slaapkamer deed waarschijnlijk hetzelfde haha ( zagen we wel niet maar je kan haast gissen)quote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:36 schreef greysbones het volgende:
Milena schreeuwde ik ga eerst
eva ik daarna
toen sharice en dan ik
en na mij Pootje
dan hadden er 2 bij de GR gestaanquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:37 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
ja en de andere helft in de slaapkamer deed waarschijnlijk hetzelfde haha ( zagen we wel niet maar je kan haast gissen)
Zelfdestructief gedrag is hem niet vreemd, je moet het alleen goed aan jezelf verkopenquote:
Wat zeg jij nouquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:42 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Rot op Jordy [ link | afbeelding ]
Die jongen is zo dom. Als die op de bank komt is die weg. Met al die achterbakse streken wordt hij bij de kijker uitgekotst.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:41 schreef Juultje1981 het volgende:
Jordy wil al het poen pakken als het om geld gaat hahaha
als hij op de bank komt ja, dit is tactiekquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:42 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die jongen is zo dom. Als die op de bank komt is die weg. Met al die achterbakse streken wordt hij bij de kijker uitgekotst.
Nee hoor hij ziet het weer eens goedquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:42 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die jongen is zo dom. Als die op de bank komt is die weg. Met al die achterbakse streken wordt hij bij de kijker uitgekotst.
Yep , geen medelijden meequote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:44 schreef Droopie het volgende:
Mattie en Jolien graven ook hun eigen graf.
Want straks breekt de pleuris uit en dan zijn ze medeplichtig in andermans ogen
Of juist leuke tv dat mensen het vinden. Hij heeft toch al die groep tegen.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:42 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die jongen is zo dom. Als die op de bank komt is die weg. Met al die achterbakse streken wordt hij bij de kijker uitgekotst.
Geen tactiek. Dit is zijn achterbakse, onbetrouwbare karakterquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:43 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
als hij op de bank komt ja, dit is tactiek
gmtaquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:44 schreef greysbones het volgende:
jordy als je een punt wil maken
moet je dat doen als je als eerste kan
Beetje tegenstrijdig jaquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:45 schreef Droopie het volgende:
[..]
Boe Jordy
Hup Hup Jordy
Love that I hate you.
En het voor de kijkers leuker was om op het laatst Jane en Jeff tegenover elkaar stonden.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:42 schreef Clasientje het volgende:
Eva denkt echt dat ze nu erg populair is omdat ze hoger stond dan Jane en Jeff verslagen heeft. Maar mensen stemden alleen op haar omdat vele kijkers Jeff weg wilde hebben.
waarom, omdat zij bevriend zijn met Jordy zijn zij ineens medeplichtigquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:44 schreef Droopie het volgende:
Mattie en Jolien graven ook hun eigen graf.
Want straks breekt de pleuris uit en dan zijn ze medeplichtig in andermans ogen
Pak die dan aan ipv de hele groepquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:47 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
waarom, omdat zij bevriend zijn met Jordy zijn zij ineens medeplichtig![]()
ik zou bv die Milena, Sharice *** MOD Edit*** ook helemaal niks meer gunnen
dat lopen wij toch ook altijd te wensen dat er iets gebeurd, het is een pokke streek klopt maar wel leuk om te kijkenquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:45 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Of juist leuke tv dat mensen het vinden. Hij heeft toch al die groep tegen.
En terecht, alles moet kapoetquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:47 schreef mazaru het volgende:
En dan die verbeten, haatvolle kop erbij
[ afbeelding ]
Omdat ze het nu wetenquote:Op dinsdag 11 februari 2025 14:47 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
waarom, omdat zij bevriend zijn met Jordy zijn zij ineens medeplichtig![]()
ik zou bv die Milena, Sharice *** Mod edit*** ook helemaal niks meer gunnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |