quote:Op woensdag 12 februari 2025 00:13 schreef hhh38 het volgende:
[ x ]
De tentakels van Sjaak reiken ver
Ach, Feyenoord.quote:Oude patronen bij Feyenoord: ''Troost heeft zakelijke banden met broer van Pusic''
Sjaak Troost blijft de gemoederen bezighouden bij Feyenoord. De voormalig voetballer en huidig lid van de Raad van Commissarissen wil zijn stempel drukken op het beleid van de Rotterdammers. Troost was voorstander van het ontslag van trainer Brian Priske en pusht de laatste dagen ook nadrukkelijk Marino Pusic als geschikte kandidaat. De vraag is alleen of sportieve redenen de grondslag zijn om Pusic te bestempelen als 'droomkandidaat'.
Feyenoord-watcher Mikos Gouka van het Algemeen Dagblad schetst in de podcast hoe het er momenteel aan toe gaat binnen de club. ''De vraag bij Feyenoord is wie de opvolger van Priske gaat aanstellen, daar is eigenlijk Te Kloese voor. Alleen, die heeft anderhalf jaar lang geïnvesteerd in het zoeken naar een trainer en was er heilig van overtuigd dat Priske de juiste man was. Ik heb niet het idee dat het zo snel mis is gegaan dat iedereen in de club denkt: we kunnen Dennis wel weer een vrijbrief geven om nog een trainer te zoeken.''
''Dan komt Sjaak Troost binnen de club altijd naar boven drijven als het wat minder gaat. Die laat zich niet piepelen en heeft een voorkeur voor Pusic. Hij is weggegaan bij zijn agent en heeft zich in de staf van Slot bewezen. Er lopen allemaal lijntjes. Troost heeft zakelijke banden met de broer van Pusic, maar zo moet Feyenoord eigenlijk geen trainer zoeken. Het zou best kunnen dat Pusic de juiste man is, maar Feyenoord moet af van het eeuwenoude probleem dat er altijd heerst: dat de lijntjes bepalen wie waar aan zet komt.''
Met name via De Telegraaf en Valentijn Driessen wordt de naam van Pusic nadrukkelijk genoemd als geschikte opvolger. ''Je ziet dat het nu heel erg gepromoot wordt door bepaalde media en andere media juist weer niet. Daar moet Feyenoord een beetje vanaf.'' De Rotterdammers moeten vooral kijken naar degene die past in de filosofie en speelstijl die de club wil hanteren. ''Zeker'', reageert Gouka. ''Maar dat was bij Priske ook niet gelukt. Die was nog niet begonnen of hij ging al een volledig andere koers varen. Pusic speelt wel wat meer in de lijn van Slot, daar zou hij een pluspunt hebben.''
Vrienden van Feyenoord willen Mark van Bommel
Niet alleen Troost heeft zijn voorkeur, ook De Vrienden van Feyenoord spreken zich intern uit. ''Van Bommel wordt naar voren geduwd door de Vrienden van Feyenoord, die het in hem zouden zien zitten. Van Bommel is wel een trainer die dingen heeft neergezet. Het is wel een jongen met een eigen voetbalvisie. Ik lees weleens dat Feyenoorders zeggen dat ze niet in hem zitten omdat ze twijfelen over zijn visie, maar hij heeft wel degelijk een goede voetbalvisie.''
Buiten Nederland Rotterdam neemt niemand Feyenoord serieus.quote:Op woensdag 12 februari 2025 01:35 schreef De_Pel het volgende:
[..]dit kan echt niet
Geen Coen Moulijn, Willem van Hanegem, Wim Janssen of Rinus Israël, nee Sjakie Troosteloos
Liever ten Hag want kaal.quote:Op woensdag 12 februari 2025 08:54 schreef klaasweetalles het volgende:
Troost eruit
Pusic in is de oplossing
het is allemaal niet zo moeilijk
kwestie van logische nadenken
Maar het zal van Bommel wel worden
Het lijkt me ook niet dat dat dan alleen Sjaak is eigenlijk.quote:Op woensdag 12 februari 2025 08:55 schreef Scrummie het volgende:
Ik ben zo Sjaakmoe.
Echt onvoorstelbaar dat zo'n gast zoveel macht lijkt te hebben.
Macht krijgt je als dat allemaal toegelaten wordt binnen een organisatiequote:Op woensdag 12 februari 2025 08:55 schreef Scrummie het volgende:
Ik ben zo Sjaakmoe.
Echt onvoorstelbaar dat zo'n gast zoveel macht lijkt te hebben.
Uitstraling van een onbetrouwbare autohandelaar. Net als die entourage rondom Pusic ook allemaal van die wazige types.quote:Op woensdag 12 februari 2025 08:55 schreef Scrummie het volgende:
Ik ben zo Sjaakmoe.
Echt onvoorstelbaar dat zo'n gast zoveel macht lijkt te hebben.
Iets te veel straatvechters ?quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:32 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Uitstraling van een onbetrouwbare autohandelaar. Net als die entourage rondom Pusic ook allemaal van die wazige types.
Feyenoord slaat weer eens een doodlopende weg in.
Doe mij maar een saaie labradoodle zoals Fred Rutten. Vriendelijk, zachtaardig, betrouwbaar en sociaal in de omgang.quote:
Joh.quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:36 schreef tong80 het volgende:
Been is volgens mij ook niet de slimste. Geen fatsoenlijke zin in Voetbalpraat. Verder meer open deuren dan het kan tochten. 'Feijenoord moet vooral een zo goed mogelijk resultaat neerzetten.'
Nee hoor, ik schroomde eerst dat hier neer te pleuren. Ben niet zo van de negatieve voor andere clubs. Niet meer iig.quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:41 schreef Caland het volgende:
Herman komt er na 20 jaar achter dat Mario Been niet erg snugger is.
Opa spreekt....type Rijvers, Fadronche, Knobel, Kovacs..............Jans.quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:40 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Doe mij maar een saaie labradoodle zoals Fred Rutten. Vriendelijk, zachtaardig, betrouwbaar en sociaal in de omgang.
J-j-ja eg wel!quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:40 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Doe mij maar een saaie labradoodle zoals Fred Rutten. Vriendelijk, zachtaardig, betrouwbaar en sociaal in de omgang.
Die zet nog steeds huizen en boerderijen in elkaar met zijn blote mannenklauwen.quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:48 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wat doet Gert-Jan Verbreek tegenwoordig eigenlijk?
Doet zo nu en dan de zaadpotjes voor ESPN.quote:Op woensdag 12 februari 2025 09:48 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wat doet Gert-Jan Verbreek tegenwoordig eigenlijk?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |