Mooi jaquote:Op woensdag 12 februari 2025 22:20 schreef Kaatje1 het volgende:
Mijn moeder overleed het eerst en haar hebben we uitgestrooid op een stooiveld, op de coordinaten waar haar beste (jeugd) vriendin is uitgestrooid, daarna ook mijn vader en vervolgens ook de man van die vriendin. Zij trokken altijd heel veel met elkaar op, dus vonden we mooi om ze na hun dood “samen” te laten zijn.
Met een beetje fantasie, passen en meten kan je er natuurlijk voor zorgen dat ergens op een pagina de eerste letters van de zinnen samen clusterfuck vormenquote:Op woensdag 12 februari 2025 21:53 schreef sigme het volgende:
[..]
'tuurlijk.
Ik schrijf veel verslagen en probeer er meestal ook wel een grapje in te stoppen. Momenteel heb ik iets met clusters onderhanden maar ik durf er geen clusterfuck in te stoppen
Ik heb het grapje van @Candaasje ook gespot. Al dan niet expres zo geschreven, hij gaat mooi naar het Originele taalfouten topicquote:Op woensdag 12 februari 2025 20:01 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Haha hoera, iemand heeft mn grapje gespot![]()
![]()
Ken dat hele topic nietquote:Op woensdag 12 februari 2025 22:50 schreef flipsen het volgende:
[..]
Ik heb het grapje van @:Candaasje ook gespot. Al dan niet expres zo geschreven, hij gaat mooi naar het Originele taalfouten topic
quote:Op woensdag 12 februari 2025 22:44 schreef flipsen het volgende:
[..]
Met een beetje fantasie, passen en meten kan je er natuurlijk voor zorgen dat ergens op een pagina de eerste letters van de zinnen samen clusterfuck vormen
communicaite blablabla
ligging bla bla bla
uniformiteit blablabla
samengeraapt zooitje blablabla
et cetera
Arnold Schwarzenegger heeft dat eens gedaan in een wet die hij veto´de, in het begeleidend schrijven stond "fuck you" op die manier
Edit: Gevonden
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 12 februari 2025 21:55 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Mooi![]()
Wij hebben heel onceremonieel mijn schoonvader uitgestrooid in de Merwede. Allemaal plechtig een beetje as in het water. Maar toen was hij nog niet op dus nog een rondje. Toen duurde het te lang en hebben we hem gewoon omgekiept.
Dit was mijn gesprek van vanmiddag. Plus aandacht voor windrichtingquote:Op woensdag 12 februari 2025 22:04 schreef Blues het volgende:
[..]
Tis best veel he![]()
Ouders van g hebben we bij elkaar in een emmer gedaan en toen hebben de 3 broers ze op de hei uitgestrooid. Zwaar die emmer ook en duurde en duurde voor ie leeg was
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Deze is ook leuk (en triest ook)quote:Op woensdag 12 februari 2025 22:44 schreef flipsen het volgende:
[..]
Met een beetje fantasie, passen en meten kan je er natuurlijk voor zorgen dat ergens op een pagina de eerste letters van de zinnen samen clusterfuck vormen
communicaite blablabla
ligging bla bla bla
uniformiteit blablabla
samengeraapt zooitje blablabla
et cetera
Arnold Schwarzenegger heeft dat eens gedaan in een wet die hij veto´de, in het begeleidend schrijven stond "fuck you" op die manier
Edit: Gevonden
[ afbeelding ]
Ja, dit is je tweede keer verbazing over mij. Ben nog steeds… oudquote:Op woensdag 12 februari 2025 21:41 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Heb ik me nou al een keer eerder bij jou hoogst verbaasd over jouw leeftijd (stuk ouder dan ik dacht), of was dat bij @:Candaasje?![]()
![]()
![]()
![]()
Wel confronterend zeg, zo weinig ouders nog over..
Enpriester
Ach, dat is sneuquote:Op woensdag 12 februari 2025 22:29 schreef Blues het volgende:
Mijn nichtje heeft overigens de helft van m'n moeder in bezit.
![]()
Door alle ruzies uit het verleden was ze in 4-en verdeeld
Zus 1 en Broer 1 hebben t bij elkaar gedaan en aan nichtje (dochter broer 1) gegeven![]()
Zus 2 en ik grapten dat wij gelukkig haar bovenkant hadden.
Broer 2 had geen contact meer met moeder.
Ik schaamde me kapot toen we ons gedeelte ophaalden en ik was ongelofelijk boos dat dit zo heeft moeten lopen zonder overleg.quote:
Nee. Wil sowieso de woonkamer en m'n slaapkamer klaar hebben. Als ik vandaag een goede offerte krijg duurt het twee weken tot de vloer er is. Dan moet ik hem nog leggen.quote:Op woensdag 12 februari 2025 23:43 schreef AnneX het volgende:
Goed bezig iedere keer derLudolf.
Wel prettig, dat je na de klus op “huis” aankunt. Moeders, eten en schoon bed.
Heb je al zicht op wanneer je écht op jezelf gaat?
Nee nee.. je komt nog steeds jeugdig overquote:Op woensdag 12 februari 2025 23:12 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Ja, dit is je tweede keer verbazing over mij. Ben nog steeds… oud![]()
Qua levensduur van ouders heb ik een bijzonder pechvolle vriendengroep ja. Dit waren ze niet eens allemaal bij elkaar. Heb ook nog een paar losse weesvrienden.
En binnenkort NOG een jaartje ouder hčquote:Op woensdag 12 februari 2025 23:12 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ja, dit is je tweede keer verbazing over mij. Ben nog steeds… oud![]()
Geestelijk toch minstensquote:Op donderdag 13 februari 2025 08:27 schreef Tele6 het volgende:
Ik kan bevestigen dat Cat heel jeugdig is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |