Ja ik heb gelezen dat er een nieuwe epidemie heerst. Dus dan hebben we het ook over een nieuwe variant die het lichaam nog niet kent?quote:
Als je ligt te rillen met spierpijn heb je wel kans dat je echt griep hebt in tegenstelling tot heel veel mensen met een snotneus die roepen dat ze griep hebbenquote:Op vrijdag 7 februari 2025 07:12 schreef Magica het volgende:
Of gewoon verkouden, je hebt ook geen koorts.
Best wel hevige nacht gehad. Had het koud daarna weer warm, ook flink gezweet. Spierklachten zijn nu wonderbaarlijk verminderd. Misschien is het toch verkoudheid.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 07:12 schreef Magica het volgende:
Of gewoon verkouden, je hebt ook geen koorts.
Heb geen kantoorbaan. Werkt in een vrij grote ruimte maar sta wel vaak tussen productiepersoneel. Vandaar dat besmettingskans groter is.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 06:36 schreef halfway het volgende:
Toch vreemd, weerstand misschien? Kantoorbaantje?
Ik ben werkelijk nooit ziek.
Kan prima.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 00:56 schreef Werkperd het volgende:
Hallo,
Twee maanden geleden had ik voor het laatst griep gehad. Hoe weet ik dat het griep was? Nou, mijn beenspieren, rugspieren, billen, hoofd deden erg pijn. Ik voelde telkens rillingen in mijn spieren. Mijn neus was verstopt, keel deed zeer en stem was weggevallen. Voelde me helemaal op. En vandaag heb ik weer exact dezelfde verschijnselen. Heb net even mijn temperatuur gemeten maar koorts lijk ik niet te hebben alhoewel mijn voorhoofd en wangen warm aanvoelen terwijl ik het koud heb.
Ik vrees dat twee collega's mij afgelopen week hebben aangestoken. Ik was in principe niet zo bang om besmet te raken omdat ik al reeds in begin december griep had.
Is het überhaupt wel mogelijk om in 2 maanden tijd twee keer griep op te lopen of is het een zware verkoudheid??
Op zich past aanhoudende koorts wel bij de symptomen van "long covid".quote:Op vrijdag 7 februari 2025 12:33 schreef summer2bird het volgende:
Ik heb al sinds oktober 38 graden. Huisarts heeft ook geen idee meer
Soms voel ik me kut maar meestal alleen snel moe.
Winterblues ofzo
Dat symptoom van "niets ruiken" heb ik dan weer niet gehad bij covid.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 13:02 schreef Danny het volgende:
ik ruik weer niks. 3e keer covid nu. hondsberoerd ook. Maar zoals vorige keer is mijn reuk volledig weg. Zelfs sterke geuren als azijn, bleek etc ruik ik gewoonweg niet.
Ook jolanda en alicia hebben het zwaar te pakken momenteel. Ben zelf al ruim een week ziek nu, jolanda en alicia nu een dag of 4.
Ik de eerste keer ook niet. Tweede keer, en nu derde keer wel. Raar wel...quote:Op vrijdag 7 februari 2025 13:10 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat symptoom van "niets ruiken" heb ik dan weer niet gehad bij covid.
Het blijft variabel.
Heftig man!! Gaat het nu wel wat beter met je?quote:Op zaterdag 8 februari 2025 14:30 schreef DjVero het volgende:
Hier ook, dus je bent niet alleen broeder. In december 1,5 dag boven de wc geleefd. Afgelopen week 2 dagen rillend en zwetend - niet tegelijk overigens - in bed gelegen.
Sterkte a broerquote:Op zaterdag 8 februari 2025 18:13 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Heftig man!! Gaat het nu wel wat beter met je?
Ik dacht dat het gister iets beter ging met me maar lig alweer helemaal k.o op bed. Nu net helemaal zeiknat geworden van zweten. Keel doet zeer, krijg haast geen eten erdoorheen. Ook geen eetlust. Smaak en geur weggevallen en daarbovenop begin ik ook steeds vaker misselijk te raken.
Ik weet dat ik dit toen alleen met corona had maar het lijkt nu dat het wat erger geworden is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |