Febo ?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:29 schreef Kinga het volgende:
Ik heb ff een brainfart, hoe noemden wij vroeger BB/productie hier? Kom er even niet meer op....
Briljant gewoon!quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:26 schreef ledn81 het volgende:
[..]
Een schoenenrek en een dweil
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:34 schreef Jockari het volgende:
Axel: "Feestje in afgehuurd hotel. Mannen in pak, vrouwen in lingerie".
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:34 schreef Jockari het volgende:
Axel: "Feestje in afgehuurd hotel. Mannen in pak, vrouwen in lingerie".
Ja heeft er mee te maken dat ze het altijd druk heeft gehad om gevoelens te onderdrukken , veel meegemaakt en niks verwerkt. En dat komt nu allemaal naar bovenquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:38 schreef Verity het volgende:
Jane: Als iedereen al in de kamer zit, dan loop ik ff naar buiten om te huilen
Die zou zich verslikken in de droge aardappelquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:39 schreef BigBreg83 het volgende:
Jolien is ook wel eens op zo'n feest geweest? Met haar ex ofzo? Tis goed dat Jeffrey er niet bij is
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:36 schreef Jockari het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
Axel "kijk en daarom zijn wij gekoppeld"quote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:39 schreef Kinga het volgende:
Oh Jolien is er ook geweest. Mag niemand tegen Jeff zeggen!
denk dat ze alles op willen drinken ofzoquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:44 schreef 5thencounter het volgende:
Blijven ze eten tot mogenochtend?
Dat zie je inderdaad! De vraag is voor hoe langquote:Op zaterdag 1 februari 2025 20:45 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Goedenavond, zie ik opeens een hele andere Jeffrey of wat ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |