quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:41 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
We kunnen wel wat dingen bedenken natuurlijk
Wat heb je gekocht? Ik kattenvoer, niet echt zo spannend dus.quote:
ik heb radijsjes hele mooie, witte en rooiequote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:41 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Is een gemanipuleerde banaan.
babysquote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:41 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Maar de banaan die we eten heeft toch hele kleine pitjes
Ja,maar dan nog .pitloos is ie niet.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:41 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Is een gemanipuleerde banaan.
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:39 schreef UitStraling het volgende:
17 miljoen is ook teveel voor zo'n klein stukje aangeharkt land, was er maar een manier om terug te gaan naar 10 miljoen![]()
Is er meteen ruimte voor 10.000 wolven en zetten we weer wisenten en Europese bruine beren uit
Ik wil me ook wel als vrijwilliger opgeven om die keuzes te maken.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:41 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Lotto met 17 miljoen BSN-nummers![]()
De 7 miljoen uitverkorenen mogen in een bad met zoutzuur gaan
Krijgen we allemaal een Foqueville jaarboek?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:38 schreef Dr_Flash het volgende:
Maar niet getreurd, in het jaarboek van volgend jaar komt een artikel over false positives
Ja maar dat zijn GMO bananen. Een natuurlijke banaan ziet er niet zo uitquote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:41 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Maar de banaan die we eten heeft toch hele kleine pitjes
En dan rolt je eigen bsn eruit .quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:42 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik wil me ook wel als vrijwilliger opgeven om die keuzes te maken.
Nee.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:43 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Krijgen we allemaal een Foqueville jaarboek?
Ja, moet ie pitloos dan?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:42 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ja,maar dan nog .pitloos is ie niet.
Topjesquote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:41 schreef Ama het volgende:
[..]
Wat heb je gekocht? Ik kattenvoer, niet echt zo spannend dus.
We hebben wel meer gerotzooid met de natuur.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:43 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Ja maar dat zijn GMO bananen. Een natuurlijke banaan ziet er niet zo uit
Mijn vader verwacht iets.geen idee wat hij heeft besteld.quote:
Ik denk dat ik toch voor @kwiwi gaquote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:42 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik wil me ook wel als vrijwilliger opgeven om die keuzes te maken.
geheime loting he dus andere mensen weten dat niet.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:43 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En dan rolt je eigen bsn eruit .
Als je vroeger witlof at dan klapten je kaken dicht en begon je te huilen zo heerlijk bitter was het, tegenwoordig smaakt witlof alsof het uit een Haribo zakje komt.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:44 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
We hebben wel meer gerotzooid met de natuur.
Wat? één koe geeft 600 kilo vlees. Nederland is de grootste vleesexporteur ter wereldquote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:43 schreef Crack_ het volgende:
Als we onszelf zouden moeten voeden dan eten we nog amper vlees (want dat neemt veels te veel ruimte in beslag) en alles met tarwe wordt ook lastig want dat groeit hier ruk
Fruit is voornamelijk appels en peren. Wat een feest
Bron: internet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |